Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Ramazan Bayrami Tebrikleri 2013

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Ayrismayin ters dusmeyin. Kiyama kalkan ummet birlik olun. Ramazan sonrasi basladik yine.

Ümmeti toptan kafir ilan edenlerle birlik olacak kadar serefsiz degiliz.

Ümmeti toptan kafir görenlerle birlik olan ancak tekfirci, cehennem köpegidir.

Bu zihniyet sizde de varsa lütfen sitemizi terk edin, bu konuda olgun bir müslüman bu sekilde nasihat yerine tekfir eden hariciler icin tevbe etmesini ve derhal helallik alinmasini söyler, bu sekilde birlesin demez.

Said El Ensariyy Çevrimdışı

Said El Ensariyy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah(Sübhaneu ve Teala) hakkımızda hayırlısını nasib etsin Bayramınız mübarek olsun Müslümanlar...Ramazan'da cihad beldelerinden gelen sevindirici haberler hep gelsin İnşaAllah.. Rabbim mücahidlerin atışlarını isabetli kılsın mazlumları felaha kavuştursun..Allahumme Amin..

Mercan Çevrimdışı

Mercan

Eski nick : Salih Kul
İslam-TR Üyesi
Ümmeti toptan kafir ilan edenlerle birlik olacak kadar serefsiz degiliz.

Ümmeti toptan kafir görenlerle birlik olan ancak tekfirci, cehennem köpegidir.

Bu zihniyet sizde de varsa lütfen sitemizi terk edin, bu konuda olgun bir müslüman bu sekilde nasihat yerine tekfir eden hariciler icin tevbe etmesini ve derhal helallik alinmasini söyler, bu sekilde birlesin demez.

Savunmaya gecmeden önce şunu belirtmek isterim. Yukarida bahsedilen zihniyete sahip biri degilim dolayisiyla bu sitede bulunan kardeslerimden ayrilma gibi bir dusuncem yok.
Banyram tebrigi sonrasi yazdigim. sizin mesajiniz sonrasi yapilan yuruma karsilik ummetin kendi icinde birlikteligi korumasi icindi. Olgun bir muslumanin yapmasi gerekenleri siralamissiniz size katiliyorum.

eL_Muhacir Çevrimiçi

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Esselamualeykum Rahmatullahi ve Berekad ebeden ve daime Kardeşlerim

RABBİM,bizleri İman Üzere canımızı alsın amin

Öncelikle Emir ve Mücahid kardeşlerimin bayramını kutlar,RABBİM,den kendilerini düşmana karşı üstün bir fetihle nimetlendirmesini temenni ediyorum.

Bundan sonra Sırayla sitede büyük emeği ve bu hayır için çalışan görevli mod akhilerin sarılarak bayramlarını kutluyorum :kanka

RABBİM,bu günün hürmetine islam devletinin hakim olduğu o günleri görme dileği ile tüm ümmeti muhammedin bayramı mübarek olsun

ALLAHu Akber

Al-Alameyn Çevrimdışı

Al-Alameyn

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Cümleten bayramınız mübarek olsun..

Allah C.C. bu anlamlı günde sıkıntı ve dert çeken bütün kullarını huzura kavuştursun.. Rabbim ümmetin yaralarını sarsın ve bizlere her iki dünyada da saadet versin, inşAllah..

M Çevrimdışı

mukatil

Üye
İslam-TR Üyesi
Bak nedenini sen de biliyormussun, onlarin dünyasinda sadece kendileri müslüman, haliyle bir elin parmagindaki insan sayisi hilali görmezse ne olacak biz görmedik diyecekler, madem sadece kendileri müslüman aciklamada yapmasinlar, cünkü onlara göre insanlarin kildigi namazda orucda bosadir.

Benim sitemim böyle güzel konulara bu tür bos seyleri katmamaktir.

Dünyanin bir cok yerinde müslümanlar hilali gördü ve yarin Allahin izniyle bi kac elin parmagi haric tüm dünyadaki müslümanlar bayram namazi kilacak.

Rabbim oruclarimizi kabul etsin.
ELEŞTİRİ

ALINTIDIR

"Bunlar Selefi mi?/ Yoksa TELEFİ Mİ ?

Kendi soruma önce ben cevap vereyim bence bunlar müşrik.

Bu satırları bir telefi sitesinden alıntı yaptım.Bu telefi sitesi üyelerinden biri Davetulhak forumda ki ramazan bayramıyla ilgili açıklamasını o foruma alıntı yapmış sözü edilen bu telefi forum münafık ruhlu yöneticilerinden biride bu satırları yazmıştı.Bende bunu müslümanlarla paylaşmak istedim.O yönetici şöyle diyordu.

(Bak nedenini sen de biliyormussun, onlarin dünyasinda sadece kendileri müslüman, haliyle bir elin parmagindaki insan sayisi hilali görmezse ne olacak biz görmedik diyecekler, madem sadece kendileri müslüman aciklamada yapmasinlar, cünkü onlara göre insanlarin kildigi namazda orucda bosadir.

Benim sitemim böyle güzel konulara bu tür bos seyleri katmamaktir.

Dünyanin bir cok yerinde müslümanlar hilali gördü ve yarin Allahin izniyle bi kac elin parmagi haric tüm dünyadaki müslümanlar bayram namazi kilacak.

Rabbim oruclarimizi kabul etsin.

İslam4ever alıntı

Kafirler her zaman ölçüp biçerler zira hiçbir zaman hakkaniyet ölçüsünde bunu yapmazlar.Bu kafirlere göre müslüman olmanın ölçüsü azınlık veya çoğunlukmuş.Eğer bu kaideyi dahi ölçü olarak ele alırsak şunu açıkça görebileceğiz ki Kitabullah’ın verdiği bilgiye bakılırsa her zaman peygamberlerin çevresinde müslümanların sayısı bir parmağın sayısı kadar olmamıştır.İstisnalar kaideyi bozmaz.

O zaman ey kendisini Halef ve Selef yolu üzere olduklarını iddia eden Telefiler siz önce kendiniz müslüman olunda daha sonra şirkperest toplumunuzu kurtarmağa çalışırsınız. İnsanların sayısının azlığı yada çokluğumu İslam dinine göre ölçüdür ? Yoksa insanların Kur’an ve sünnet üzere oluşları mı ? Siz hiçmi Kur’an okumuyorsunuz.?

Din san ki bu zındıkların tekelindeymiş gibi müslümanların açıklamaları bile bunların burunlarından solumaları için yeterlidir. Birde diyor ki çünkü onlara göre insanların kıldığı namaz oruçta boşunadır,be ey gafil münafık ruhlu eğer genel olarak insanların yaptıkları ibadetler geçerli olsaydı o halde neden yahudi ve hıristiyanların ibadetleri kabul edilmedi.

Peki yahudi ve hıristiyanların hiç mi İncil ve Tavrat'a göre doğru bir ibadetleri yoktu.Oysa ki sağlam rivayetlerden biliyoruz ki bunlar muhakemelerini bile Allah Teala’nın toz kondurmadığı İncil ve Tevrata göre yapıyorlardı.Peki siz ve müşrik toplumunuz neye göre muhakeme oluyorsunuz buna cevabınız varmı?

Rabbim oruçlarınızı kabul etmeyeceğini Allah’ın izniyle peygamberi (s.a.s) ile bildirmiştir.

Selam müslümanlara.

Bu bir forumdan alıntıdır

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Dünya bir kac ahlaksiz tekfirci hariciyenin cevresinde dönüyor, üstte görüldügü üzere kendi kafalarinda olan bir inanisi din sanan ahmaklar bunlar.