Referandum Sonuçları(2017)

Kozsoy

New member
Üye
Yüzde 51 le Tayyibin diniyle yönetilcek türkiye yine...Allah müslümanların yardımcısı olsun Allahumme amin
katılmıyorum başkanlık fikri tamamı ile turgut özal döneminde gülencilerin ortaya attığı bir fikirdir , şu anda yönetim şekli gülen ve onu yönlendirenlerin hizasına çekildi , tayyipin ise sadece nefsi besleniyor olacak. bakın milyonlarca mühürsüz zarfın kabulü söz konusu buna batıdan çıkacak ses sadece göstermelik olacak . 15 temmuzu kaybettiler ama başkanlık sistemini yerleştirdiler . şimdi sadece kandıracakları yeni bir kahraman türetmeye kaldı iş , sadece bir kişi yetiyor artık .

Melhame-i kübra

Erkek
Üye
katılmıyorum başkanlık fikri tamamı ile turgut özal döneminde gülencilerin ortaya attığı bir fikirdir , şu anda yönetim şekli gülen ve onu yönlendirenlerin hizasına çekildi , tayyipin ise sadece nefsi besleniyor olacak. bakın milyonlarca mühürsüz zarfın kabulü söz konusu buna batıdan çıkacak ses sadece göstermelik olacak . 15 temmuzu kaybettiler ama başkanlık sistemini yerleştirdiler .
katılıyorum. kardeşim sana,kafir her türlüsünü düşündü zaten,onlar kendilerini ne kadar avuturlarsa avutsunlar.

Muhammed Taha

La İlahe İllallah
Üye
Tağutları tebrik etmek onları reddetmemek demek midir? Yani bi insan akpyi tekfir edip yine de tebrik edemez mi? Zaten o gruplar akpyi tekfir etmiyor ama onu hesaba katmadan sadece tebrik etmek tekfir sebebi midir?

muwahhida Humeyra

New member
Üye
Tağutları tebrik etmek onları reddetmemek demek midir? Yani bi insan akpyi tekfir edip yine de tebrik edemez mi? Zaten o gruplar akpyi tekfir etmiyor ama onu hesaba katmadan sadece tebrik etmek tekfir sebebi midir?

Tebrik ettiğin sebebe bağlı sen Allahın hükümlerinden başka hükümle yönetecek bi durumda tebrik ediyosan kafiri dost edinmişsindir zaten..ama ne bilim insanlara faydalı bişi yani hastane yol ws gibi bi durumda tebriğin bi sakıncası olmaz Allahu alem

Muhammed Taha

La İlahe İllallah
Üye
Tebrik ettiğin sebebe bağlı sen Allahın hükümlerinden başka hükümle yönetecek bi durumda tebrik ediyosan kafiri dost edinmişsindir zaten..ama ne bilim insanlara faydalı bişi yani hastane yol ws gibi bi durumda tebriğin bi sakıncası olmaz Allahu alem
Bi yarışın içindeler ve bu yarışta diğer kafirleri geçtiler. Bunun için tebrik etmek sorun değildir diye düşünüyorum.

cuheyman el-uteybi

New member
Üye
Bilemiyorum. Aferin onları geçtiniz demesi neden küfür oluyor anlayamıyorum.

Sonuç olarak yine müslümanlar zarar görüyor. Bence küfür de birbirleri ile yarışıyorlar ve bi tebrik bilmiyorum ilginç. Bu olay suna benziyor "aaa evet akp daha az şirk kosuyor" bu yüzden tebrikler.. Sen 3 tl de çalsan hırsızlıkdır bunun adı sen 3 bin TL de çalsan hırsızlık değişen pek birşey yok.. sadece sayı..