Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Referandum Sonuçları(2017)

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yüzde 51 le Tayyibin diniyle yönetilcek türkiye yine...Allah müslümanların yardımcısı olsun Allahumme amin

katılmıyorum başkanlık fikri tamamı ile turgut özal döneminde gülencilerin ortaya attığı bir fikirdir , şu anda yönetim şekli gülen ve onu yönlendirenlerin hizasına çekildi , tayyipin ise sadece nefsi besleniyor olacak. bakın milyonlarca mühürsüz zarfın kabulü söz konusu buna batıdan çıkacak ses sadece göstermelik olacak . 15 temmuzu kaybettiler ama başkanlık sistemini yerleştirdiler . şimdi sadece kandıracakları yeni bir kahraman türetmeye kaldı iş , sadece bir kişi yetiyor artık .

Melhame-i kübra Çevrimdışı

Melhame-i kübra

Erkek
İslam-TR Üyesi
katılmıyorum başkanlık fikri tamamı ile turgut özal döneminde gülencilerin ortaya attığı bir fikirdir , şu anda yönetim şekli gülen ve onu yönlendirenlerin hizasına çekildi , tayyipin ise sadece nefsi besleniyor olacak. bakın milyonlarca mühürsüz zarfın kabulü söz konusu buna batıdan çıkacak ses sadece göstermelik olacak . 15 temmuzu kaybettiler ama başkanlık sistemini yerleştirdiler .
katılıyorum. kardeşim sana,kafir her türlüsünü düşündü zaten,onlar kendilerini ne kadar avuturlarsa avutsunlar.

::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
Ahrar'u Şam, Ceyş'ul İslam ve ÖSO komutanları başta olmak üzere birçok muhalif komutan, referandum sonuçları sonrası Türkiye'yi tebrik etti.

Subhanallah. Allah (subhanehu ve teala) cümlemizi doğru yoldan ayırmasın inşaallah.

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yuzde 25 oyu olan chp nasıl iktidara gelcek ? Koalisyonda olmadıgına göre gelme ihtimali nerdeyse kalmadı ...
Seçimle gelmez belki ama darbeyle yahut dış müdahale ile başa gelebilir. Gerçi şu ana kadar hiç seçimle başa gelmediler de neyse.

ك Çevrimdışı

كعب بن مالك

La İlahe İllallah
İslam-TR Üyesi
Tağutları tebrik etmek onları reddetmemek demek midir? Yani bi insan akpyi tekfir edip yine de tebrik edemez mi? Zaten o gruplar akpyi tekfir etmiyor ama onu hesaba katmadan sadece tebrik etmek tekfir sebebi midir?

M Çevrimdışı

muwahhida Humeyra

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tağutları tebrik etmek onları reddetmemek demek midir? Yani bi insan akpyi tekfir edip yine de tebrik edemez mi? Zaten o gruplar akpyi tekfir etmiyor ama onu hesaba katmadan sadece tebrik etmek tekfir sebebi midir?

Tebrik ettiğin sebebe bağlı sen Allahın hükümlerinden başka hükümle yönetecek bi durumda tebrik ediyosan kafiri dost edinmişsindir zaten..ama ne bilim insanlara faydalı bişi yani hastane yol ws gibi bi durumda tebriğin bi sakıncası olmaz Allahu alem

ك Çevrimdışı

كعب بن مالك

La İlahe İllallah
İslam-TR Üyesi
Tebrik ettiğin sebebe bağlı sen Allahın hükümlerinden başka hükümle yönetecek bi durumda tebrik ediyosan kafiri dost edinmişsindir zaten..ama ne bilim insanlara faydalı bişi yani hastane yol ws gibi bi durumda tebriğin bi sakıncası olmaz Allahu alem
Bi yarışın içindeler ve bu yarışta diğer kafirleri geçtiler. Bunun için tebrik etmek sorun değildir diye düşünüyorum.

Üst Ana Sayfa Alt