Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resmi Facebook Sayfamız Açılmıştır

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Valla ben birseyler paylasmaya calisiyorum telefonumdan kitaptan alintilari ben paylasiyorum ama diger kardesler pek bisey paylasmiyor. Telden bu kadar ne yapayim?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
gülyarasında ki paylaşımlar silindi mi ? çok güzel bi arşiv vardı orda alıntılar yapılabilir inş....

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Hakkını verebilir miyim bilmiyorum ama ben görev almak istiyorum eğer yardımcı olur ve uygun görürseniz
Helal olsun sana bacım! Valla hemşerin olarak gurur duydum:harika: Benim gibi Facebook'u olmayanlara çok yazık çok şey kaybediyoruz:uzgnm:

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Helal olsun sana bacım! Valla hemşerin olarak gurur duydum:harika: Benim gibi Facebook'u olmayanlara çok yazık çok şey kaybediyoruz:uzgnm:

akhi site olarak zaten facebook tavsiye ve tasvip etmiyoruz,ordan buraya çekmek istiyoruz

~hilal~ Çevrimdışı

~hilal~

لا حول ولا قوة إلا بالله
İslam-TR Üyesi
akhi site olarak zaten facebook tavsiye ve tasvip etmiyoruz,ordan buraya çekmek istiyoruz

Şu anda çoğunluk facebook kullandığı için hatta gününün çoğunluğu orda geçirdiği için facebook paylaşımları çok yönlendirici olabiliyor. Dediginiz gibi inşallah siteye yönlendirmede de etkili olur.

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
İşte bu habere çok sevindim akhi bende herkes burdan Facebook'a kayacak zannedip üzülüyordum. Allah svt razı olsun sizden iyi düşünmüşsünüz! İnşaAllah Rabbim sayımızı çoğaltır. Burası gerçekten ikinci evimiz oldu... Kendimizi güvende hissedip ve aynı zamanda da ilmimizin arttığı adres islam-tr. Rabbim öğrendiklerimizle de amel etmeyi nasip etsin hepimize. Âmin..

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
İşte bu habere çok sevindim akhi bende herkes burdan Facebook'a kayacak zannedip üzülüyordum. Allah svt razı olsun sizden iyi düşünmüşsünüz! İnşaAllah Rabbim sayımızı çoğaltır. Burası gerçekten ikinci evimiz oldu... Kendimizi güvende hissedip ve aynı zamanda da ilmimizin arttığı adres islam-tr. Rabbim öğrendiklerimizle de amel etmeyi nasip etsin hepimize. Âmin..

amin ecmain akhi

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sahte fb hesabı nasıl açılıyor bilen var mı :)

akhi sen bilirsin, bizim dernekde normalde face yasak
sırf islam-tr sayfasından dolayı arada bakar olduk
biz orjinaline cekinerek bakarken sen sahtesini ne yapıcan :)

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Üst Ana Sayfa Alt