Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Risalei Nurdaki Sapkın İtikatlar....

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu konu temcit pilavına dönüyo her seferinde.
Sizin dininiz size!!!

S Çevrimdışı

sessizlik2500

Guest
sen bunları oku da öyle yazsana yazabiliyosan korkuyomusunuz cevap bulamamaktan nedir yani. benim Peygamberim Muhammed Mustafa Sallallahu Aleyhivesellem ben seni Allah'a havale ediyorum

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
sen bunları oku da öyle yazsana yazabiliyosan korkuyomusunuz cevap bulamamaktan nedir yani. benim Peygamberim Muhammed Mustafa Sallallahu Aleyhivesellem ben seni Allah'a havale ediyorum

Acele etme arkadaşım. Burda herkes haddini bilir. Cevabın gelecektir mutlaka. Cevap verecek ilimdeki arkadaşlar yakında cevap yazacaklardır. Tasalanma. Heyecan yapma

S Çevrimdışı

sessizlik2500

Guest
bak çocuk heyecan yapan sensin hem cevap veremiyosun hem takip ediyosun amacın nedir yani

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bak çocuk heyecan yapan sensin hem cevap veremiyosun hem takip ediyosun amacın nedir yani
neyse . tartışmaya girip konuyu dağıtmak istemiyorum. bu konu başlığına yazdığım son cümlem. Sana bol heyecanlar.

Sonradan gördüm. Çocuk falan diyerek tarik etmeye çalışmışsın. Boşuna gayret sarfetmişsin.
(Çocuk değilim )

S Çevrimdışı

sessizlik2500

Guest
o 3 saatlik video varya işte o videoya da 3 değil onlarca sayfalık yazıyla cevap verildi size ya anlamıyosun ya korkuyosun gözün tutmuyo sanırım okumayı uu kadar olur ancak adam risaleler Müslümanları uyutuyor diyo risalelerin etkileri ortada belli oluyor uyutuyormu bu kağıt parçalarının mı şeriatı getirmesini bekliyosun risaleler yapamıyorsa sen yapabilirmisin risaleleri bilmmdiğin seziliyor bu sözünden imani meseleler için yazılmış bu dedi d

S Çevrimdışı

sessizlik2500

Guest
tamam senle kavga edecek değlim zaetenne yazarsan yaz bu önyargıda devam edildiği karşıt görüşlere değer verilmediği sürece bir yere varılmaz ben kul hakkı kalsın istemem üzerimde hakkını helal etmeyen varmı

S Çevrimdışı

sessizlik2500

Guest
nereden biliyorsun okumadıklarını? toplanmış risale okumalarının sakıncasını, kötü yönünü söylermisin? eğer risale okumalarıdır diyorsan zaten bir sürü kaynak verdim ama bakılma zahmeti duyulmuyor böyle tek taraflı bişey olurmu yazmylm artk tmm?

Nas Çevrimdışı

Nas

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cevap olarak nurcuların yazdıklarını okuyoruz elbette.Ve kelime oyunundan öteye gitmeyen cevaplar.Bunu nereden çıkardığımı soracak olursan kandırılmış ve Kuran'ı hayatına indirgeme gayretinde olmayan talebelerinize bakmak yeterli.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Bizim hazirladigimiz video yeni asya nesriyattan cikan külliyattir. Her cümlede sayfa ve cilt numarasi verilmistir.

Bu akildan yoksun salak insanlar daha kendileri ne risaleleri tam okumus, ne de hazirladigimiz videolari izlemis ne de buraya getirdikleri copy yazilari okumus ve izlemislerdir.

Takim putu gibi bir ilah edinmis peslerinden körü körüne gitmektedirler.

Sizinde gördügünüz gibi sapik risale dayanaklarina konuyla alakasi olmayan sacma sapan yanitlarla konuyu sorun merkezinden uzaklastirmaktadirlar.

Zaten batilin yapabilecegi ne var ki..

Bunlarin agababalari bile düzgün bir cümle kuramazken, kör avanelerinden düzgün cümle kurmasini bekledigim icin hata bende.

Nur Talebesi Said Nursi'nin kitabını vahiy olarak görüyor!!! [HQ] Video - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle

Said Nursiye Son Peygamber Denmesi Video - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle

Nurculara göre Said Nursi'nin bıyığının önemi!!! [HQ] Video - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle

Said Nursi diyor ki: Bulutlar Risale-i Nur için kan ağlıyor!!! [HQ] Video - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle

Said Nursi arkadaşı sobadan mesaj alıyormuş! [HQ] Video - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle

Said Nursi gaybı, geleceği biliyormuş!!! [HQ] Video - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle