Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sabah - Akşam Zikirleri " Tek Foto "

Yalova Ensar Derneği Çevrimdışı

Yalova Ensar Derneği

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Esselamu aleykum kardeşlerim Sabah-Akşam zikirlerini pc-mobil cihazınıza indirmenizi tavsiye ederiz. Umulurki Rabbimiz bu duaların vesilesi ile bizleri/sizleri muhafaza etsin ve bizi salihlerden , Rabblerini çok zikredenlerden yazsın.

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
sitede o kadar gereksiz paylaşım oluyor ki anlatamam

bu gibi paylaşımların devamını bekleriz

RABBİM,ecrinizi zayi etmesin kardeşim

Birde işyerinden biri nereye bağlasın demişti bana bende ensar derneğine diyince
şu bebelere tecavüz edenler mi dedi gereken cevabı verdim kendisine

ك Çevrimdışı

كعب بن مالك

La İlahe İllallah
İslam-TR Üyesi

Birde işyerinden biri nereye bağlasın demişti bana bende ensar derneğine diyince
Ağzına iki tane çakasın gelmiştir abi.. Ama sözlerinle beynine çakmışsındır. :)

Yalova Ensar Derneği

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Sitede aslında normal hayatımız gibi .. hayrlı amelleri istesek çok rahat yapabiliriz ama nefsimiz ve şeytan bize sürekli gereksiz şeyleri telkin etmekte. Rabbimiz hayırlı ameler yapma hususunda fehmimizi artırsın bizlere iştiyak versin .. Amin

Ayrıca bizleri ensar vakfı ile karıştıranları artık garibsemiyoruz. Maalesef bu karştırmalar insanların zeka seviyesinin ne halde olduğunun ayrı bir ispatı , toplumumuz islamı yaşamamak için zaten bahane arıyordu bir bahane bulsakta islami yapılardan uzaklaşsak modunda Rabbimiz sonumuzu hayr etsin bizleri merhameti ile islah etsin

Selam ve dua ile ..

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Sitede aslında normal hayatımız gibi .. hayrlı amelleri istesek çok rahat yapabiliriz ama nefsimiz ve şeytan bize sürekli gereksiz şeyleri telkin etmekte. Rabbimiz hayırlı ameler yapma hususunda fehmimizi artırsın bizlere iştiyak versin .. Amin

Ayrıca bizleri ensar vakfı ile karıştıranları artık garibsemiyoruz. Maalesef bu karştırmalar insanların zeka seviyesinin ne halde olduğunun ayrı bir ispatı , toplumumuz islamı yaşamamak için zaten bahane arıyordu bir bahane bulsakta islami yapılardan uzaklaşsak modunda Rabbimiz sonumuzu hayr etsin bizleri merhameti ile islah etsin

Selam ve dua ile ..

katılıyorum kardeşim dediklerine ALLAH (c.c) yardımcınız olsun amin

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Yalova Ensar Derneği

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum kardeşler :)

SABAH - AKŞAM ZİKİRLERİNİ A4 BOYUTUNDA BASTIRIP PVC YAPTIRMANIZI ( bu şekilde muhafazası kolay ve yıpranmaması sağlanmış olur ) ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM HEM ELİNİZİN ALTINDA OLACAKTIR SİZİN VE AİLENİZİN ZİKİRLERİ YAPMASINA TEŞVİK EDECEKTİR İNŞAALLAH

http://www.yalovaensardernegi.org/photo/sabahaksamzikirler1.jpg
http://www.yalovaensardernegi.org/photo/sabahaksamzikirler2.jpg

LİNKLERDEN İNDİRİP BASKI YAPTIRABİLİRSİNİZ

SELAM VE DUA İLE.

33.JPG

Üst Ana Sayfa Alt