Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video ŞAHSİYETSİZ Mâkam Hâtibleri

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
ŞAHSİYETSİZ
Mâkam Hâtibleri
Şahsiyetsiz.jpg

Son düzenleme:
Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Yahu karakter yoksunu insanlar hiç mi eski konuşmalarının kayıt edildiğini düşünmeyip böylesi fırıldak gibi dönüyorlar..halbuki deselerki biz yanılmışız,cumhurbaşkanını kandıran adam bizide kandırmış deseler en azından.ama ne faydaaa üçünüde toplasan sahtekar din tüccarı hadis inkarcısı çıkıyor ortaya

mefhum Çevrimdışı

mefhum

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Anlayabilirim. Biz bu darbe mevzusuna kadar bu adamı hep iyi tanıdık, ondan dolayı iyi anlattık meğer öyle değilmiş deseler. Kibirden midir bilmiyorum, bunu deseler kurtarabilecekler bir yerden, diyemiyorlar.. Devletin en üst katındaki adam bile kandırılmışız diyerek kendi içinde mantıklı hareket etti..

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
hahahha ya ben buna çok güldüm göz göre göre de bu kadar dönülmez ki. bari bir şerh düş fikrinin değiştiğine dair. resmen geçmişte de aynı şeyi söylediklerini iddia ediyorlar ve bu resmen bir yalan. ikincisinden dinini alan var mı bilmiyorum ama cübbeliden fetva alan dinini öğrenen çok var Allah bunları uyandırsın doğru yola sevk etsin ıslah etsin.

Tevhid yolunda Çevrimdışı

Tevhid yolunda

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu kadar da ikiyüzlülük, dansözlük olmaz.
İnsansın yanılabilirsin, ama geçmişte bu kadar şey söylemişsiniz, adam olsanız "ya biz geçmişte böyle şeyler söyledik, yanildik pişmanız" deseniz sizi tebrik edecek insanlar olurdu.

Üst Ana Sayfa Alt