Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şam'da Islami Emirlik ( Grafik Çalışma )

S.Hamza Çevrimdışı

S.Hamza

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
2000 x 1200 NusraLideri.PNG... :)

G16Lvv.png

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu beyan sızdırılan bir ses kaydındandı hatırladığım kadarı ile.Ses kaydı çok kısa süre içinde kaldırılmıştı
Ardından yapılan Resmi beyanda bu cümleler kullanılmamıştı.
bence bu resimdeki yazılanları cevlani ismi ile kullanmamak gerekir

S.Hamza Çevrimdışı

S.Hamza

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu beyan sızdırılan bir ses kaydındandı hatırladığım kadarı ile.Ses kaydı çok kısa süre içinde kaldırılmıştı
Ardından yapılan Resmi beyanda bu cümleler kullanılmamıştı.
bence bu resimdeki yazılanları cevlani ismi ile kullanmamak gerekir

Ses Kaydında Bu Cümleler Geçiyor. Resmi Beyanda Evet Bahsetmediler.. Bunun Nedeni İse, Haçlıları Tahrik Etmemek İçindi.. Hiç Şüphesiz ki Ahrar Ve Nusra'nın Gayesi Şam'da Bir İslami Emirlik Kurmak.. Bunu Hepimiz Biliyoruz.. nusra'Nın Resmi Beyanda Bahsetmemesinin Sebebi Bir Strateji İzlediğindendir Akhi.

Resimdeki mücahid de Cevlani degil abi :p

Evet Bililiyorum Akhim.. Muhammed El-Kurdi'dir Halep'den Sorumlu Komutan.. Ama Herkes Cevlani Olarak TAnımladıgından Temsilen Koydum Malum Emirimizin Fotosu Yok Henüz Montajlayalım :)

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ses Kaydında Bu Cümleler Geçiyor. Resmi Beyanda Evet Bahsetmediler.. Bunun Nedeni İse, Haçlıları Tahrik Etmemek İçindi.. Hiç Şüphesiz ki Ahrar Ve Nusra'nın Gayesi Şam'da Bir İslami Emirlik Kurmak.. Bunu Hepimiz Biliyoruz.. nusra'Nın Resmi Beyanda Bahsetmemesinin Sebebi Bir Strateji İzlediğindendir Akhi.

bende o strateji açısından yazdım zaten.

Üst Ana Sayfa Alt