Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sayfa Sayfa Kur'an Kıraati arıyorum.

H Çevrimdışı

Hendese

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Değerli üyeler/yetkililer..

Hafızlık talebesine sesli destek olsun amacıyla sayfalara bölünmüş ve her sayfası ayrı bir mp3, wav vs. ses dosyası biçiminde (kaliteli) kaydedilmiş, Türk Hafızların (Asım kıraati üzerine okuyuş) tercihen Fatih Çollak gibi kıraat üstadlarının hatimlerini aramaktayım. Bilen, duyan, sahib olan var ise ve bilgi verirse çok makbule geçecektir.

Sevgi, saygı ve muhabbetlerimle.

Fii emanillah.

M Çevrimdışı

mtnmrt

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşim aradığını buldun mu kir allah razı olsun diyorsun verilen sitede

T Çevrimdışı

tatangaizm

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ainen yha nerden bulabilirim o sitede yok indirip mp3 te dinlemek için idirebileceğim bi site war mı ?

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
kardeşim aradığını buldun mu kir allah razı olsun diyorsun verilen sitede

ainen yha nerden bulabilirim o sitede yok indirip mp3 te dinlemek için idirebileceğim bi site war mı ?

ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle adli siteye giriyorsunuz audiolar bölümünde istediginiz sureyi yaziyorsunuz insaAllah audiolar cikacaktir, sonra audionun altinda download butonuna basinca mp3 olarak indireceksiniz...
selametle

Ç Çevrimdışı

ÇAKAL

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
abi arkadaşımız yazmış "Hafızlık talebesine sesli destek olsun amacıyla sayfalara bölünmüş ve her sayfası ayrı bir mp3" yani sayfa sayfa mp3 arıyorum diyor ki ben de arıyorum ama hep cüz şeklinde linkler verilmiş...sayfa sayfa abiler bulan varsa lütfen link versin...

O Çevrimdışı

OMAR 496

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a kardeşler. her sayfayı ayrı ayrı mp3 şeklinde bulabileceğimiz bir site var mıdır bildiğiniz ? 600 sayfayı ayrı ayrı mp3 şeklinde arıyorum. hatim programlarından kesip ayıramıyorum tek tek. yardımcı olursanız cok sevinirim.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi