Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sekiz Hadis Imamından Emir Ve Yasak Hadisleri / Ibnu'l Mübarek El-mevsili

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Sekiz Hadis İmamının kitabından rivayet Edilen

Emir ve yasak Hadisleri

"Sünnete Göre Yaşamak İsteyenler İçin"

BUHARİ | EBU DAVUT | TİRMİZİ | MÜSLİM | İBN-İ MACE | NESEİ | AHMET BİN HANBEL | İMAM MALİK

Büyük Boy * Lüx Cilt * İthal Kağıt * 1024 Sayfa

Yazarı: İbnu'l Mübarek el-Mevsili
Mütercim: Hanifi AKIN

A Çevrimdışı

ahmed_aftirhanov

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
cazakallahu khayr akhi bu kitap bende var ve Allah'ın izniyle istifade ediyoruz. Fakat 7 hadis imamının ittifak ettiği hadis kitabı varki sanırsam o çok daha iyidir. Yine aynı yayınevi karınca polen beyazıta giderken feyzullah birışıkın daha geçenlerde ordaydım ve yazınızı islmtr de yayınladım hakkınızı helal edin dedim Feyzullah hocaya. Sitenin reklamını yaptık :)

A Çevrimdışı

ahmed_aftirhanov

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
yok akhi ben sahihlik derecesi bakımından dedim 7 imam ittifak etmiş. zaten biri direk emir ve yasak lafzıyala geliyor. diğeri normal hadis kitabı gibi fakat ittifak söz konusu. Cazakalahu khayr akhi

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
cazakallahu khayr akhi bu kitap bende var ve Allah'ın izniyle istifade ediyoruz. Fakat 7 hadis imamının ittifak ettiği hadis kitabı varki sanırsam o çok daha iyidir. Yine aynı yayınevi karınca polen beyazıta giderken feyzullah birışıkın daha geçenlerde ordaydım ve yazınızı islmtr de yayınladım hakkınızı helal edin dedim Feyzullah hocaya. Sitenin reklamını yaptık :)

Allah razi olsun reklam icin, ama Feyzullah Abi billiyor yanlis hatirlamiyorsam... Allah yardimcisi olsun inseallah cok degerli birisi....

Üst Ana Sayfa Alt