Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Selamu Aleykum Sonunda Kayıt Oldum

Nazenin34 Çevrimdışı

Nazenin34

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamualeykum. Bu siteyi sanırım 2009 yılınndan beri ciddi anlamda takip ediyorum. Hatta bir dönem çevreme takip linki o kadar çok attım "takip edin" dedim ki çoğu kişi sayfanın bana ait olduğunu düşünmüş. Üye olmam ise kısa bir süre önce gerçekleşti. Soru sorup selam vermem ise bugüne nasip oldu. Yani yeni değilim aslında yıllardır gizli kullanıcınızım :)
Bu sitenin kapanmaması için hep dua ettim ve ediyorum. Paylaşım yapan müslüman kardeşlerimin hepsinden Rabbim razı olsun. İman ediyorum ki Rabbim bu ecirlerini zayi etmeyecek onları nasiplendirecektir. Duam ve temennim bu yöndedir. Rabbim sitenin de, ilmin de, faydalanacak kardeşlerinde daimiliğini versin. (Allahumme Amin)

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Aleykumselam ve rahmatullah foruma hoşgeldiniz

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Üye olmam ise kısa bir süre önce gerçekleşti. Soru sorup selam vermem ise bugüne nasip oldu. (Allahumme Amin)
Bundan sonraki mesajınız seneye olmaz inşeAllah :) şaka bir yana hayırlara vesile olsun.

M Çevrimdışı

MUTEFEKKİR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleyküm.

Nasılsınız? Siteye alışabildiniz mi?:uzgnm: