Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şeyh Tartusi'den İslami Hediye'ye Ziyaret

İ Çevrimdışı

İslami Hediye

Üye
İslam-TR Üyesi
İslam Ümmeti'nin tanınmış Rabbani alimlerinden olan
Şeyh Ebu Basir Et Tartusi, İstanbul ziyaretinde
İslami Hediye merkezini de ziyaret etti.

424185_343142619103506_2135822562_n.jpg

376710_343142952436806_1495280606_n.jpg

484099_343143009103467_76276769_n.jpg

488274_343142899103478_946284773_n.jpg

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
:) Bizde gelmeyi düşünüyoruz

bilseydik şeyhin geleceğini denk getirirdik ziyareti :)

E Çevrimdışı

Ebu Katade

Guest
şeyhi çok merak etmekle birlikte hiç araştırmamıştım resmini görmek bugüne nasipmiş...
maşallah kitapları ve itikadı çok güzel Rabbim ona rahmet etsin....

C Çevrimdışı

cuheymann

Üye
İslam-TR Üyesi
Londra ya gitmesi biraz garip olmuş da ondan merak ettim, bir şeyi yoktur inş saglıgı felan yerindedir.

C Çevrimdışı

cuheymann

Üye
İslam-TR Üyesi
Kusura bakmada kardeş tartusi suriyede gidip cihad yapıyor, videolarda her yerde fotografları felan benım gibi fazla alakası olmayan insanlar bile gorebılıyor goruntuleri felan cihadcılarla beraber, dun geliyor cihaddan geliyor bir hediyelik dukkanını ziyaret ediyor işi gucu yokmuş gibi, ben cihaddan gelipte aynı gun hediyelik dukkanını ziyaret edeni gormedim, ve oglen londra ya gidıyıror benim gibi aciz biri bile bu adamın goruntulerı gorurken ingiliz devleti nasıl bir şey yapmıyor ve bunu kendıne tehlıke olarak gormuyor, ve gidip gidip geliyor diyorsunuz sanki pazara gider gibi, tartusi londraya gidiyor ordan geri donuyor cihada gidiyor bir daha gidip aynısını felan yapıyor, hakikaten garip bir durum..

İ Çevrimdışı

İslami Hediye

Üye
İslam-TR Üyesi
Kusura bakmada kardeş tartusi suriyede gidip cihad yapıyor, videolarda her yerde fotografları felan benım gibi fazla alakası olmayan insanlar bile gorebılıyor goruntuleri felan cihadcılarla beraber, dun geliyor cihaddan geliyor bir hediyelik dukkanını ziyaret ediyor işi gucu yokmuş gibi, ben cihaddan gelipte aynı gun hediyelik dukkanını ziyaret edeni gormedim, ve oglen londra ya gidıyıror benim gibi aciz biri bile bu adamın goruntulerı gorurken ingiliz devleti nasıl bir şey yapmıyor ve bunu kendıne tehlıke olarak gormuyor, ve gidip gidip geliyor diyorsunuz sanki pazara gider gibi, tartusi londraya gidiyor ordan geri donuyor cihada gidiyor bir daha gidip aynısını felan yapıyor, hakikaten garip bir durum..

Kardeşim Şeyh bazı islami dergi ve internet siteleri ile röportaj yaptı. Yayınlanınca görürsünüz.

Şeyh İngiliz vatandaşı, tıpkı Şeyh Ebu Katade gibi İngiltere'ye siyasi sığınma yapmış zamanında, bu yüzden İngiltere/Londra'da ikamet ediyor. Dün sabah uçakla Hatay'dan İstanbul'a geldi, öğlen de Londra'ya uçakla gitti.

Röportaj yaptığı site ve dergilerde röportajı yayınlanınca görürsünüz inşaallah. Kalkıp burada Şeyh'in resimlerini de koyarak yalan söyleyecek değiliz!

C Çevrimdışı

cuheymann

Üye
İslam-TR Üyesi
ben yalan soyledınız demedim farkındaysanız hatta resimler orjinalmi degilmi gibi bir ima bile olmadı sadece tartusinin nasıl boyle rahat oldugunu merak ettim ondan sordum,
ebu katadenin ingilterede neler cektigi malum ingiletere avrupa i.h mahkemesi yuzunden kovamadı onu, emperyalistlere karşı cihad eden kişinin nasıl boyle rahat oldugunu ve ingilterenın nasıl buna ses cıkarmadıgını merak ettim o kadar hepsi bu, fotograflarla alakalı bir sıkıntı yok en sondaki resimdeki kişi de sizsiniz herhalde orjinal olmasa koymazdınız.

Üst Ana Sayfa Alt