Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Seyh, Uzun Eşek Oynayarak Sofilere Şifa Dağıtırsa

M Çevrimdışı

miraç burak

Üye
İslam-TR Üyesi
u ananun gözi bu ne dur yaw gülsekmi ağlasakmı Allah ın ayetini okuamdınmı diyor sadıkalrla beraber olun diyor gözü var ama görmüyor hee iki tane ayet ezberlemiş çarptırarak anlatıyor mileti saptırıyor bu kafirin kafasını koparmak lazım işte şeytanın Allah diyerek kandırması buymuş rabbimiz bize bu kafirlerin kafasını koparmayı nasip et.

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
El Accan'ın gibi kalbi fitneye düşmüş olan sapıkların, köçeklere, dansözlere bile cevaz vermesinden korkarım. Zira rivayet ettiği alıntının sahihliğinden öte, kendi sapık işlerine delil almasıyla uzaktan yakından alakası yoktur.
Bir kişinin aşırı sevinç anında zıplayarak kapıdan çıkıp gitmesi ayrı şey; bu sapıklar gibi özel randevulaşıp bir araya gelip, İslam Ummetinin ırzına geçilmiş, ülkeler işgal edilmişken cihaddan alakasızca, sevinçli bir haber alıp mekan(kapı)dan çıkmadan eşek gibi tepinmek, uzun eşek oynayıp insanların üzerinde antrenman yapmak ayrı sapıklıktır.

Andolsun ki biz her ümmete, “Allah'a kulluk edin, sahte tanrılardan uzak durun” diyen bir elçi gönderdik. Onlardan kimini Allah doğru yola iletti, imileri de saptırılmayı hak ettiler. Yer yüzünü dolaşın da hak dini yalanlayanların akıbetinin ne olduğunu görünüz.
Sen onları doğru yola yönelmelerini tutku derecesinde istesen de Allah, yoldan çıkardığı kimseyi hidayete erdirmez. Onların asla yardımcıları da olmaz.” (Nahl, 37-38)

Not :Bu cahilin zırvalamasının yazılı hali bulunur veya yazılırsa, her kelimesine reddiye yazmak isterim

s.muhammed Çevrimdışı

s.muhammed

Üye
İslam-TR Üyesi
El Accan'ın gibi kalbi fitneye düşmüş olan sapıkların, köçeklere, dansözlere bile cevaz vermesinden korkarım. Zira rivayet ettiği alıntının sahihliğinden öte, kendi sapık işlerine delil almasıyla uzaktan yakından alakası yoktur.
Bir kişinin aşırı sevinç anında zıplayarak kapıdan çıkıp gitmesi ayrı şey; bu sapıklar gibi özel randevulaşıp bir araya gelip, İslam Ummetinin ırzına geçilmiş, ülkeler işgal edilmişken cihaddan alakasızca, sevinçli bir haber alıp mekan(kapı)dan çıkmadan eşek gibi tepinmek, uzun eşek oynayıp insanların üzerinde antrenman yapmak ayrı sapıklıktır.

Vallahi ben dinlemekten erindim.

Adam'ın zoruna gitmiş demek ki, dakikalarca reddiye yapmakla uğraşmış. Getirdiği delillerde alakasız. Hadi getirseydi ya, Rasulullah yere uzanan Ebubekir ve Ömer'in üzerinden koştu diye!

Rasulullah sallallahu aleyhi ve sellem, namaza geciken müslümanların dahi koşmasını yasak etmiş, müslümanın vakarından birşeyin eksik olmasına müsade etmemiştir.

Şimdi adam kalkmış çalgılı çengili bir töreni zikir diye yedirmeye çalışıyor. Yazık.

Ben yoruldum bu heriflerle atışmaktan. Allah'ın emri elbet gelecek ve göreceğiz kimmiş hidayette olan, kimmiş dosdoğru yola çağıran.

Muhammed accan el-hadid, Peygamberin böyle bir şey yaptığına, insanları bu şekil törenlere davet ettiğine sahih rivayetlerle ispat getirsin o kavle dönerim! Ama asla böyle birşey yapamaz.

Ayet okuyor ayakta, otururken, yanları üzere yatarken Allah'ı zikrederler diye. Acaba o ayette çalgılarla çengilerle, insanları yerlere yatırıp üstlerinden koşmakla, kafaları deli saçması gibi savurmakla, PEYGAMBERİN YAPMADIĞI BU FİİLLERLE zikredin diyor mu?

İmam Malik rahimehullah ne güzel demiş; Dün dinden olmayan bugünde dinden DEĞİLDİR.

Ayetten hüküm çıkarmak böyle olsaydı, erkeklerin hanımlarını hergün sopalamaları gerekirdi.

Ama bu iş öyle değil! Allah'ın kendisini zikretmemizi istedi ama kafanıza göre takılın demedi. Peygamber gönderdi! biz ondan öğrendik tüm ibadetimizi.
İyi vallahi Allah namaz kılın diyor! Bende ellerimi kafamdan bağlayarak kılayım. Ne güzel memleket.

Madem ki ayetten hüküm çıkarmak böyle oluyor.

5 dakika bile dinlemedim. :)

Muhammed accan'a ve müridlerine mutluluklar diliyorum.

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

lutfen videonun 00:40 saniyesini dinleyin ins .. acaba allah swt nin eli var diyen muslumanlara kafir diyen allahi mahlukata benzetiyor diyen bu musrikler hadisi bu sekilde anlatan ( sekillendirmesine dikkat edin ) bu hocalarina ne diyecekler ?

rabbim bunlari islah etsin sapik sapik oynarken yerlere yatip kendilerince seyhlerini ustlerinde yuruten yada ziplatan yada kosturan bu insanlar bu hallerine delil ararken ne hala dustuler .. allah resulu sav'min hutbede ALLAH SWT hakinda konusurken mimberde sallanmasini videodaki sapikliklarina delil getirmeleri ne tuhaftir .. ..

iste sapik firkalarin ruh hali budur ..

ayrica iftiracidir adil degildir adil olsa suud hapishanelerindeki musluman alimlerden haberi olurdu .. tabiki amerikan kafirlerine maddi manevi destekte bulunan hic bir zihniyeti kabul etmeyiz isterlerse kendilerine selefi yada musluman desinler ..

ayrica suud da ters giden bir durum bu sapiklarin bu bidat zikirlerini sapik eglence tarzlarini temize cikarmaz ....

W Çevrimdışı

wahup

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
rockroll sanatcıları gibi kafa sallayarak yeni bir din türetmeye calışıyorlar ALLAHU TEALAbu nifak tohumlarının şerrinden muslumanları korusun

Abdulmuizz Fida

Admin
Cafer Bin Ebî Tâlib'in Fazileti
21. Ebû Cuheyfe babasından rivayet ediyor:
Cafer bin Ebî Tâlib Habeşistan'dan dönmüştü. Rasulullah (s.a.v.) onu karşıladı, alnından öptü ve şöyle buyurdu:
"Hangisine sevineceğimi bilemiyorum. Hayber'in fethine mi, yoksa Cafer'in dönüşüne mi sevineyim?"
(İmam Taberâni, Mu’cemu’s-Sağir Tercüme ve Şerhi, C. 1 / 80 )

İzah
Cafer bin Ebî Tâlib, Peygamberimizin amcası Ebu Tâlib'in oğlu, Ali'nin de kardeşidir. İlk Müslümanlardandır. Muşriklerin eziyeti dayanılmaz bir hal alınca Habeşistan'a hicret etmişti. Muşrikler Muhacirlerin geri gönderilmesi için Habeşistan kralı Necâşî'ye elçiler gönderdiğinde, oradaki muhacirleri temsilen Cafer bir konuşma yapmış ve bu konuşmasıyla Necâşî'yi etkilemişti. Necâşî onlara sahip çıkmış, müşriklerin elçilerini de gerisin geriye göndermişti.
İşte Cafer'in Habeşistan'dan dönmesi, Peygamberimizin Hayber'i fethettiği zamana rastlamaktadır. Rasulullah yukarıdaki sözünü onun Habeşistan'dan dönmesi üzerine söylemiştir.
Cafer (r.anh) Rasulullaha vücut ve ahlakça en çok benzeyen Sahabî idi. Rasulullah Rumların üzerine göndermek üzere hazırladığı orduya ikinci sırada onu kumandan tayin etmişti. Zeyd bin Hârise'nin şehid edilmesi durumunda kumandayı onun almasını istemişti. Gerçekten de Mute savaşında Zeyd şehid düştüğünde kumandayı Cafer aldı. Kahramanca savaştı, sonunda o da şehid düştü. Bu arada iki kolu da kesilmişti. Televizyon ekranından seyreder gibi harp savhasını temaşa eden sevgili Peygamberimiz bu durumu Ashabına haber verdi,
"Allah ona kesilen iki koluna karşılık iki kanat verdi. Onlarla Cennete uçtu" buyurdu.
Bundan sonra Cafer iki kanatlı mânâsında "Zulcenâheyn" ve uçan mânâsında "Tayyar" ünvanlarıyla anıldı. Allah ondan razı olsun.
(Usdu'l-Gâbe, 1: 358 ; İmam Taberâni, Mu’cemu’s-Sağir Tercüme ve Şerhi, C. 1 / 80 - 81)

184) Hz. Abdullah bin Ömer radıyallahu anhuma’dan rivayet edilmiştir: Rasulullah sallallahu aleyhi vesellem, Hz. Cafer bin Ebî Tâlib’i Habeşistan’a göndermişti. (Oradan Medine’ye) döndüğünde onu kucaklayıp alnından öptü ve Sana bir hediye vereyim mi? Sana bir mujde vereyim mi? Sana bir ihsanda bulunayım mı? Sana bir mukâfat vereyim mi? buyurdu.
Hz. Cafer radıyallahu anh, “Evet yâ Rasulallah!” dedi.
(Sonra Rasulullah sallallahu aleyhi vesellem yukarıdaki gibi tesbih namazını anlattı.)
(Mustedrak-i Hakim , M. Yusuf Kandehlevi, Muntehab 184)

Peygamber’in, Cafer, Zeyd, Ali ve İbn Cafer’in Ahlâkı Hakkında Söyledikleri
- Allah’ın Rasulu, Cafer’e Sen hem şekil, hem de ahlâk bakımından bana benziyorsun dedi. (Heysemi, IX/272 (İmam Ahmed, Abdullah b. Eslem’den)
- Ali şöyle anlatıyor: “Ben, Cafer ve Zeyd birlikte Rasulullah’a vardık. Peygamber, Zeyd’e
Sen bizim kardeşimiz ve arkadaşımızsın dedi. Bunun üzerine Zeyd, sevincinden sıçrayarak çıktı. Sonra Peygamber , Cafer’e
Sen şekil bakımından da, ahlâk bakımından da, bana benziyorsun!” dedi. Bunun üzerine Cafer de Zeyd gibi sıçrayarak sevincini gösterdi. Sonra bana
Sen benden, ben de sendenim dedi. Ben de sıçrayarak Cafer’in arkasından gittim. (Muntehab, V/130 (İbn Ebi Şeybe, Ebu Ya’la ve Beyhaki, Hz. Ali’den)
- Allah’ın Rasulu, Cafer’e
Senin ahlâkın benim ahlakım gibidir. Benim vücut şeklim de seninki gibidir dedi. Ali’ye de

Ey Ali, sen bendensin ve çocuklarımın babasısın dedi. (Muntehab, V/130 (Taberani, Usame b. Zeyd’den)
- Rasulullah’tan bir kelime işittim. Eğer Arab yarımadasının kızıl develerinin hepsi bana verilse onunla değişmem. Peygamber bana:
Senin baban Cafer, hem yaradılış bakımından, hem de ahlâk yönünden ashâbımın bana en benzer olanıdır. Sen ey Abdullah! Tıpkı baban gibisin dedi.
Muntehab, V/222 (Ukayli ve İbn Asakir, Abdullah b. Cafer’den).
Muhammed Yusuf Kandehlevi, Hayatu’s-Sahabe, Akçağ Yayınları: 3/97-98

!!Muhammed el Aclan'ın Anlattığı, Düğün ve Sevinçli Günlerdeki
Zikir(!) Pardon Oynama !!

Muhammed El Accan'a
İKAZ!
Ey Muhammed El Accan, Allah'tan gerçek manada kork ve yaptığın sapkınlıklara, sahabelere iftira atarak yaptığın alakasız çarptma ve açıklamalarını terk et!
Rasulullahın haberini (mujdesi) alınca sevinçle zıplayıp kapıdan dışarı çıkmasıyla, senin yaptığın Trans halindeki ellerini yukardan aşağı indirip sallanmaların ve insanları yere yatırıp tepinmenin ne alakası var? Sahabeler böyle cahil ve sapıklıklardan beridir!
Ey El Accan, Cafer (r.anh) haberi aldığında sevinçten bayılsaydı ne yapacaktın? Ama sen yine tepinmek için birşeylere tutunurdun değil mi?
Ey El Accan, neden bu zıplamaları 1., 2., 3. dereceden sahih hadis kitaplarında bulamadığını da biliyorsun değil mi?
Cafer'in (r.anh) hayatında bir kere sevinçten dolayı dışarı çıkarken zıplamasını, kendinizin de sanki cennetle mujdelenmiş gibi, sürekli/ devamlı, randevulu zıplamanız (tepinme ve sallanma) yerine, Cafer-i TAYYAR (r.anh) "net ve sahih olan" hayatı, tevhid mucadelsi , cihad ve kollarını kesilerek şehid edilmesini neden örnek alamadığınızı ikimizde biliyoruz değil mi, uçamayıp SÜRÜNEN, El Accan
Ey El Accan, Allahtan kork ve eline geçen bu Bid'attan kurtulma fırsatını değerlendir! Suretler / resimler asıp altında poz vererek, Babanın (seyyidliğiyle kibirlenmek) yolundan gitmek yerine, Kur'an ve sunnet üzerine Rasulullahın (s.a.v) daveti üzerine yürü.

Abdulmuizz Fida

Admin
Muhammed El Accan' Bid'atçısı!

Muhammed El Accan'dan Resim Asmaya Cevap Çırpınma

safe_image.php

1

Cahil ahmak Accan, Daha Kendisine Bid'atçı denen videoyu anlamamış. Resim yukarıda, Dini kitapların yerde olmasını eleştirildiğini anlayamamış! tağutun resimleri gibi resimler çekilip, (Cem evi gibi) Mescidlere asmayı helal sayan, savunan bu sapık!, kendisine sanki resim çektirdi diye kafir denmiş gibi maymunlaşarak işi sulandırarak çirkefleşiyor!
Cahiliye adeti üzere atalarıyla övünen bu sapığın, her türlü cehaleti kendisine yakışır!

2

Mallığa vuran el Accan, herkesi yanındaki koyunlar gibi salak zannederek, güncel mesele olan Fotoğraf çekinmek hakkında Son dönem alimlerinin ihtilaf ederek ; Kimlik, Pasaport gibi zorunlu durumlar için fotoğraf çektirmenin caizliğidir. Keyfi resim çektirmeye, Hele Hübel gibi yüksek bir yere (mescide) açarak şirk işlenmesi, Tüm İslam ummetince HARAMDIR! Fakkat Accan sapığı, her türlü durumda konuşmak istediği için, Mahşerde can verinceye kadar azab görecek olan resim sahiblerini helal kıldığı gibi, "Allah" Lafzından dahi yüksek yere asarak, atalarla övünmektedir!
3

El Aclan, sen ya gerçekten Ahmaksın yahut herkesi kendin gibi aptal sanıyorsun! Sana Bid'atçı denmesinin sebebi Fotoğraf çektirmek yada def çalmak sebebiyle değil! Resmi mescide asmandan Allahtan korkmaman ve Defi, zıplayarak tepindiğin Zikrine(!) alet etmenden ötürüdür! Birde, ağzını gözünü eğip büküyorsun, yok ben cevap vereyim , sen değmessin vs cahili kibir hareketleriyle atalarla böbürleniyorsun.

4

Allah göktedir diyenlere ahmak Bid'atçı diyen bu Bid'atçı Şarlatan , Ayet ve hadisleri tahrif ederek sapıklığına yeni bir boyut kazandırdı.
Bu ahmağın daha pek çok zırvalamasını dili dönmediği için anlaşılamadığından, önceki zırvalarına hamletip, ayrı bir sapık olarak Bid'atçiler safında yerini alacaktır!

Abdulmuizz Fida

Admin
Bid'atçi İsmailağa Cemaati ve Cübbeli Bayraklı Ahmed, Bid'atçi Muhammed el-Accani İyi Tanır!

8485

Bid'atçi Muhammed El Accan'dan Cevap Çırpınma
RIFAİLERİN İSLAMA BULAŞTIRDIKLARI SAPIKLIKLAR DİYENLERE CEVAP

1

2

3

4

5

6

M Çevrimdışı

miraç burak

Üye
İslam-TR Üyesi
bu adama bir reddiye videosu daha yapılırsa zaten çıldırdı nutuk atar gibi hadisleri kendini yırtarak okuyor bir daha öyle bir videoyla karşılaşırsa tam çıldıracak olmayan akli dengesini hepden kaybedecek bu nasıl utanmaz bir adamdır bir insan babasını atasını kendini bu kadar övermi inşaallah buna bir videoda hazırlayında hastaneye kaldırılsın

s.muhammed Çevrimdışı

s.muhammed

Üye
İslam-TR Üyesi
Accan biraz beklesin ona cevap nasıl verilir göstereceğim Allah'ın izniyle. Fakat şimdilik kafamı dinlemek istiyorum. Yeterince uğraştım bu necis taifelerle.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
en baştan dördüncü kimse nasılda izliyor

şimdi bunlar ne yapıyor diye hayretle seyrediyor :D

M Çevrimdışı

miraç burak

Üye
İslam-TR Üyesi
muhacir kardeş videodaki uşağımı diyorsun onu herhalde yeni getirmişler arkadaşlarına uyup gelmiş şoka girmiş :) bu adam şimdi anladım popülerliğini türkçeye dili dönmemesinden alıyor ve 3-4 dk da bir vollaği demesinden birde hadisleri ayetleri bağırarak okuyorya cahiller etkileniyor baksana hitler gibi adam hem bağırıyor hemde ne dediği belli olmuyor o kadar ilimliki okumakdan ne dediği bile belli olmuyor adam yarı arapça yarı türkçe konuşuyor fetullah gülen ve kadir mısırda bu na benzer taktikleri kulanıyor yarı osmanca ve arapça konuşuyorsun karşındaki hiç birşey anlamıyor anlaşılmaycak şekilde konuştunmu da baksana adam ne biçim ilim tahsis etmişki tek kelimesini bile zor anladım büyük alim :)

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
en baştan dördüncü kimse nasılda izliyor

şimdi bunlar ne yapıyor diye hayretle seyrediyor :D

akhi zikir bittikten sonra o kisiye SENDE IMAN YOK BAK CEZBEYE GELMIYORSUN deseler sasirma ... eee bosuna delil getirmiyordu accan denen sahis: Allah resulu sav mimberde allahi aninca kendini saga sola salliyordu diye .. hadisin tecellisi bu kisilere gore bu sekilde ...

ben zikir aninda cezbeye gelmeyen birine yav senin kalbin ne kotuymus sana cezbe gelmiyor dendigini biliyorum .. iste bu ortamlar kisiyi munafikliga iten yerler ... adam ikincide kalbindeki imanin ispati icin kendini yerden yere vurur sa hic sasirma ....

durumu izah eden Amr b. Abdillah b. Zübeyr rivayetini ariyordum internette lakin hem aradigimi hem anlatmak istedigimi buldum rabbim yazandan razi olsun sizinle paylasmak istedim ...

SAHTE CEZBE

İlahi aşkın en büyük tezahürü Allah (c.c.) ve Rasulünün emrettiği hayatın yani tevhidin yaşanmasıdır.İslam'i yaşayışın son derece zorlaştığı helal ve haramın karıştığı, insanların imanının tehlikede olduğu bir zamanda Kuran ve sünnete uymak Allah (c.c.) yolunda her türlü acılara sıkıntılara katlanmak, bu yolda fedakarlıklar göstermek en büyük cezbedir. Şayet böyle bir hayatı olmadığı halde garip, garip davranışlar görülen insanlar mutlaka şeytanın oyuncağı olmuşlardır. Bu kimselerin yanında Allah’ın ve peygamberin adı anılınca kendilerini kaybediyor ama tevhit’ten uzak bir hayat yaşıyorsa bilinmelidir ki; o kimse yalancı ve gösterişçidir. Bu konu günümüz tasavvuf çevrelerinde çok önem teşkil eden ve insanlar tarafından maneviyatta ulaşılan makamların ölçüsü olarak görülen bir davranış haline gelmiştir. Tasavvufi terbiye yoluna giren insanlar bu tip davranışları sergileyenleri ilahi cezbeye ulaşmış, nefsini terbiye ederek Allah'a kullukta bazı makamlar kazanmış kişiler olarak gördüğünden bu tür hallerin kendisinde de olmasını arzu etmektedir. Böyle hallerin, bütün çabalara rağmen kendisinde oluşmadığını düşünen insanlar kendisinde bir eksiklik olduğu düşüncesine kapılmışlardır.

Tasavvuf çevrelerinde cezbe sahibi insanlar hep saygı görmüş ve maneviyatta daha hızlı bir şekilde yol kat etmiştir.

Şunu ifade edelim ki; Bazı insanlar tarafından ilginç etkileşimler, kendinden geçmeler, ağlamalar, gayri ihtiyari davranışlar ve refleksler gerçektende yaşanmaktadır. Ancak bu husus şeytan tarafından kullanılarak insanlar dalalete sürüklenmekte hatta şirke düşmektedir. Örneğin cahil bir müslüman değişik şekillerde görünen ve ona seslenerek gelen şeytanı tanıyacak ilmi olmadığı için kendisinin maneviyattaki kazandığı makamlar neticesi ile kazanılmış bir hal olduğunu zannetmektedir. Yada insanın içerisine girip, damarlarında dahi hareket edebilen şeytanın bazı refleksler yaptırma olasılığı bulunmaktadır. Nitekim genelde bu tür davranışlarda bulunan insanların yaşantıları ile bu cezbe hallerinin birbiriyle uyuşmadığı görülmektedir.

Amr b. Abdillah b. Zübeyr rivayet ediyor;

Bir gün eve geç geldim babam nerede olduğumu sordu bende “bazı insanlar gördüm ki onlardan daha hayırlısını görmemiştim oturmuş zikir yapıyorlardı kimisi titriyor ve o kadar cezbeye tutuluyorlardı ki Allah korkusundan düşüp bayılıyorlardı onları görünce yanlarında oturdum” dedim babam “ hayır onlarla bundan sonra beraber oturma” dedi onun bu sözünü yadırgadığımı anladı ve “ Ben H.z. Peygamberi (s.a.v.) gördüm Ebu Bekir'i, Ömer’i Kur’an okurken gördüm onlardan hiçbiri cezbeye tutulmuyor ve düşüp bayılmıyordu. Acaba senin gördüğün bu kimseler Ebu Bekir’den Ömer’den daha mı fazla Allah’tan korkuyorlar” dedi düşününce babamın dediğinin doğru olduğunu anladım ve bir daha onların yanında oturmadım.
(Ebu Nuaym – Hilye – H.Sahab )

İbni Ömer’in ağladığını gördüm Muaz b. Cebel’e “Ey Muaz niçin ağlıyorsun diye sordu oda şunları söyledi “ Hatırıma Hz. Peygamberden işittiğim şu hadisi şerif geldi de onun için ağlıyorum “Riya’nın en azı dahi şirk’tir.Allah katında kulların en sevimlisi gizli takva sahipleridir. Böyleleri ortalıkta bulunmadığı zaman kimse tarafından aranmaz,bir yerde bulundukları zamanda tanınmazlar; yani şöhretleri yoktur.işte asıl hidayet mumları ilim çıraları böyle kimselerdir” (İbni Ömer – Hakim – Ebu Nuaym- Hilye )

Ebu Muhammed Mus’ab KÖYLÜOĞLU

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şimdi bunlar ibadetmi yapıyor..?
“İslam, şüphesiz garip olarak başladı ve günün birinde garip hale dönecektir. Ne mutlu o garip mü'minlere!” Gariplerin kim olduğunu soran Abdullah bin Mesud'a, Peygamberimiz (asv), “Kabilelerinden dinleri için ayrılıp uzaklaşanlardır.” buyurmuştur.(1)

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
aralarında çocukların olması çok üzücü bid'at çi bir nesil yetiştirenlerin hali vahim!

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
TÜM BUNLAR DİN ADINA MI YAPILIYOR SAHİDEN AKIL ALIR GİBİ DEĞİL!!!!!!!!!!!

BU NE ŞARLATANLIKKKKKKKKKKKKKK
YA BU KADAR İNSAN NASIL BU İŞLERE ALET OLURLAR ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL

KİM DAHA ÇOK ZARAR VERİYOR İSLAMA SİZCE

KAFİR OLDUKLARINI BİLDİKLERİMİZ Mİ?
YOKSA MÜSLÜMAN SANDIKLARIMIZ MI?

BU SAPIKLIKLARIN BU GÖRÜNTÜLERİNİN , BU GRUPLARDAN OLMAYAN MÜSLÜMANLARA ULAŞMASI BELKİ KİME MÜSLÜMAN KİME TERÖRİST DENECEĞİNİ DAHA İYİ ANLAMAMIZI SAĞLAYACAKTIR

Üst Ana Sayfa Alt