Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Şeytanlar,cinler,ifritler Kimlere Ne Için Hizmet Ediyor?

Burak YILDIRIM Çevrimdışı

Burak YILDIRIM

Üye
İslam-TR Üyesi
Şeytanlar,Cinler,İfritler kimlere ne için hizmet ediyor?

iŞTE VİDEO'da çok iyi açıklıyor sonuna kadar izleyin Kadından erkek sesi çıkıyor çok ilginç söylediklerine şok olucaksınız.

Hocamızın İsmi : Abdurresauf Kmown... Suriyeli mısırda yasıyor.ALLAH C.C razı olsun hocamızdan bizlere izlemeyi nasip etti.

Videonun orijini :

A Çevrimdışı

akıncı han

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Insan izlemeye korkuyor :krktm::ssrtcbya::D

Bu arada Seytani .. Cinleri biliyorum da Ifrit nedir?

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Gaflet haline düşüp unuttuğumuz bir konu, Allah cümlemizi yarattıklarının şerrinden korusun.
@Ahmet_el_SivaSi akhi bize ne konuştuklarını çevirebilir misin? Vidyonun başında

özür dilerim akhim bildiri gelmedigi için simdi gördüm, eger fransizcaysa yapmaya çalisirim inchaAllah:)

A Çevrimdışı

akıncı han

Üyeliği İptal Edildi
Banned
kardes niye "inchaAllah" yaziyorsun .... Yani "s" yerine "c" ... Bi sende gördüm bunu .. ???

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
@Ahmet_el_SivaSi akhi bize ne konuştuklarını çevirebilir misin? Vidyonun başında

: ( ses fazla net çikmiyor üstelik bayanda yavas konusuyor

basta adam ona yüzünü görebilirmiyiz diyor bayan istemiyor, herhalde günahdir diyor, bayan diyorki bana eskiden cinler geldi garip seyler oldu/yapti gibi bisey diyor adamda ozaman seninle kimse evlenmez diyor oda zaten evliyim diyor... sonra adam kagitlarda yazani okuyor, ve kimin tasiyacagini, yani bayanin, ve cinlerin nedenini/ne yaptiklarini yaziyor diyor, ve ona bunu veriyoruz kendini korumasi için diyor..
ve kagitlardaki yazilari okuyor, bir tanesinide zor okunuyor diyor.. birisi olduklari yerin kapisina bir taviz asmis, korunmak için neyapilabilir diye, herhalde cinlerden vs korunmak için, sonrada bu kagitta belirtilen tavizlerden/veya yapilacaklardan baslayalim diyor ve bayanin sol bilegini tutuyor...

akhim ses net olsa inan daha iyisini yapardim ama suan sesi yükseltmeme ragmen zor duyuluyor,insaAllah yazdiklarimi anlamissindir : )
ilk çevirimi zor bir videonun üzerine yaptim:) ses net duyulsa isterse video 1 saat olsun yapmaya çalisirim...:hmmm:
üstelik buda cinlerden bahsediyor:krktm::ssrtcbya:

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Buyrun anlayacağınız dilde birşey:

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Birde önlemimizi en iyi nasıl alırız onu yazın sevabına

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben zamanında Muhammad Tim Humble diye bir hocanın videosunu izlemiştim bununla ilgili (ingilizce)

Bu cinler genellikle pis yerlerde bulunuyorlarmış onun için banyoya girdiğinizde şu duayı okumanızda fayda var diyordu:

Tuvalete Girerken Yapılan Dualar

اَللَّهُمَّ إِنيِّ أَعُوذُبِكَ مِنَ الْخُبُثِ وَالْخَبَائِثِ

Duanın Manası: “Ey Allah’ım! Pislikten ve pis olan şeylerden erkek ve dişi şeytanlardan Sana sığınırım.”

Buhari 1/45, Müslim 1/283

Ali bin Ebi Talib (Radiyallahu Anh) şöyle dedi:

Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) şöyle buyurdu:

“Cinin gözleri ile Âdemoğullarının avret yerleri arasındaki perde, Âdemoğullarından birinin tuvalete girdiği vakit, Bismillah demesidir!”

Tirmizi 603, İbni Mace 297

Tuvaletten Çıkarken Yapılan Dua

غُفْرَانَـكَ

Duanın Manası: “Ey Allah’ım! Beni bağışla.”

Ebu Davud, Tirmizi, İbni Mace, Nesei Amelu’l-Yevmi ve’l-Leyle

Üst Ana Sayfa Alt