Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şifa Ve Sırlarıyla Esmaül-husna - Arif Pamuk / Bunu Okudunuz Mu?

S Çevrimdışı

Slow and Sure

Üyeliği İptal Edildi
Banned
şifa ve sırlarıyla
esmaül- husna
Arif Pamuk

Akhiler yakın çevremdekiler bu kitabı okuyor ve içindekilerini de uyguluyorlar

kitaptan bir örnek : El-Kadiru bu ismi şerifi (40) defa kağıda yazılarak üzerine bal ve su ilave edilerek içen hasta Allahın izni ile şifaya kavuşur.

bu tür şeylerin olmadığını düşünüyorum ama ikna edemiyorum bana sünnetten ve kurandan delil verir misiniz _?

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Bu mu ?

EL-KADİR İSM-İ ŞERİFİ'NİN SIRLARI

"İstediğini istediği gibi yapmaya gücü yeten. "

Bu mübarek ism-i şerifin özellikleri:
Abdestten sonra "Yâ Kâdiru" ismi cehlini (lOO)'er defa okuyanlar düşmanına karşı zafere ererler.
Bu ismi şerifi okumaya devam eden kimse arzu ettiğini elde eder.Kim Allah rızası için iki rekat namaz kıldıktan sonra, bu ismi şerifi (100) veya (200) defa okursa ibadet etme gücü zahiren ve batınen kuvvetlenir. Abdest aldıktan sonra bu ism-i celili okuyan kimse düşmanını hezimete uğratır.Bu ism-i celili okuyan kimsenin dileğini Allah Teala gerçekleştirir.Bu ism-i celile devam eden hasta, bi iznillah şifaya kavuşur.Adedi (305), saati Güneş'tir. (305) defa okuyan kimse başkalarını tesiri altına alır.
Bu ismi şerifi (40) defa bir kağıda yazarak üzerine bal ve su ilave ederek içen hasta Allah'ın izni ile şifaya kavuşur.?

BU tarz , Allahın isimlerini verip şu kadar kağıda yazıp suya koyup içme diye bir hadis yoktur. Ebced ve cifir hesaplarıyla Tılsımlar peydahlamak yahudilerin tilmizi olanların işidir! Bunlar , bu uydurmalarına hiç bir zaman bir kaynak veremezler!

Üst Ana Sayfa Alt