Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Sitede Herhangi Bir Hata Alanlar Buraya

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
selamunaleykum ve rahmetullah ve berekatuhu kardeşlerim
uzun süredir siteye islam-tr.org linkini kullanarak girmeye çalışıyordum. aylardır site yüklenmiyor. şimdi google'a islam tr yazarak yeni haline ulaştım ancak benim gibi giremeyen çoktur. .net halini .org haline yönlendiremiyor musunuz? Allah hepinizden razı olsun emeği geçenler olarak.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-06-27-19-00-40.jpg
    Screenshot_2019-06-27-19-00-40.jpg
    245.1 KB · Görüntüleme: 62
Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
selamunaleykum ve rahmetullah ve berekatuhu kardeşlerim
uzun süredir siteye islam-tr.org linkini kullanarak girmeye çalışıyordum. aylardır site yüklenmiyor. şimdi google'a islam tr yazarak yeni haline ulaştım ancak benim gibi giremeyen çoktur. .net halini .org haline yönlendiremiyor musunuz? Allah hepinizden razı olsun emeği geçenler olarak.
Âleykum selam we rahmetullahi we berakatuh ;
Hoş geldiniz tekrar kardeşim.
islam-tr.org'i orga yönlendirme yapılamadı maalesef. Daha önceki sorunlarda aktif edilebiliyordu ama bu sefer iş görmedi mâlesef.

طالب بن عايد Çevrimdışı

طالب بن عايد

انا لله وانا اليه راجعون
Süper Moderatör
Âleykum selam we rahmetullahi we berakatuh ;
Hoş geldiniz tekrar kardeşim.
islam-tr.org'i orga yönlendirme yapılamadı maalesef. Daha önceki sorunlarda aktif edilebiliyordu ama bu sefer iş görmedi mâlesef.
Abi ben de bir süre siteyi bulamamıştım, ancak facebooktaki sayfadan öğrenebildim. Aslında böyle durumlar olduğunda bütün üyelerin e posta hesabına tek tuşla bildirim gönderilebilse çok iyi olurdu.. Allah swt kolaylık versin.

A Çevrimdışı

AbdulMuhyi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Banın açıldığı hesabıma giriş yaptıktan sonra site yavaşlıyor, geçmişi temizleyene kadar böyle devam ediyor ve hesabımda hâla üyeliği iptal edildi yazıyor. Ne yapmalıyım?

Ü Çevrimdışı

ÜlgerAy

Üye
İslam-TR Üyesi
Merhaba,
Benim izah edeceğim durum bir sorun ama cevabı teknik değil sanırım.
7 Haziran'da yönetime mesaj yazmıştım, cevabı dün ''teknik bakım' ' şeklinde 21 gün sonra verildi. Üstelik o günlerde eklediğim yazı ve diğer resimler dururken. Bu nedenle sorumun gerçek yanıtını alabilmek için izninizle buradan tekrar yazıyorum:

Selamlar,
Resimli güzel sözlerde sabah paylaştığım resim silinmiş. Gerekçesini öğrenmek istiyorum.
Söz Şems-i Tebrizi'nin idi. Acaba tasavvuf ile ilgili yazılar, sözler yayınlamak yasak mı?
Saygılarla

Abdulmuizz Fida

Admin
Değerli hocam, Amacım tasavufi paylaşımım silinmiş diyen kardeşe yada abi'ye Tasavuf'un batıl olduğunu söylemek. Yanlış birşey yazdımsa silebilirsin..
Bu tür düşünce yazılarını ya özelden, yahud serbest kürsüde konu açarak yazmalısın ki, konunun amacından çıkılmasın kardeşim.

Ü Çevrimdışı

ÜlgerAy

Üye
İslam-TR Üyesi
Sayın Hacı M.,
Sorumun muhatabı olacak kişinin yönetici olmasını umardım. Sonuçta ortamınızı tanımıyorum, üstelik farklı dini sitelerde tasavvufa yer verildiği de oluyor.
Sorum şu değildi: 'Tasavvufun değeri, önemi nedir?'

Sorum silinen mesajın gerekçesini yönetimden öğrenmekti.' 'Bu tür tasavvufi sözleri sitemizde uygun bulmuyoruz vb.' ' denilse bile bir yanıttı. Ortamı bilmeyen insanlar bunu daha sonraki paylaşımlarında dikkate alabilirdi.
Ama hiç açıklama yapılmaması, görmezden gelinmesi, bir üyenin bu tasavvuf şöyle diye şahsi muhakemesini bu durumda beyan etmesi hoş değil.
Ayrıca öyle sırlar vardır ki kul ve Rab arasında yargı vermek haddimize olmamalı. Kul bilmez Allah bilir.
Esen kalın.

Abdulmuizz Fida

Admin
Merhaba,
Benim izah edeceğim durum bir sorun ama cevabı teknik değil sanırım.
7 Haziran'da yönetime mesaj yazmıştım, cevabı dün ''teknik bakım' ' şeklinde 21 gün sonra verildi. Üstelik o günlerde eklediğim yazı ve diğer resimler dururken. Bu nedenle sorumun gerçek yanıtını alabilmek için izninizle buradan tekrar yazıyorum:

Selamlar,
Resimli güzel sözlerde sabah paylaştığım resim silinmiş. Gerekçesini öğrenmek istiyorum.
Söz Şems-i Tebrizi'nin idi. Acaba tasavvuf ile ilgili yazılar, sözler yayınlamak yasak mı?
Saygılarla
Merhaba;
Kardeşim dediğin tarihlerde site güncelleme oldu bilmiyorum ondan mı oldu ama ondan olmamışsa da sitemiz, Şems-i Tebriz-i gibi sapıkların sözlerinin reklamını yaptırmamak için silinmiş olabilir.

عبيد Çevrimdışı

عبيد

إذا لم تخلص فلا تتعب
Selamün aleyküm
konu aç butonu kaldırılmış galiba. Kont açamıyorum

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum. Kafamda 3 konu var acilacak Allah'in izniyle. Yoneticilerden, konu acma butonumun olmamasi hakkinda yardim ricasiyla...Hakkinizi helal edin, tekrara girdim :giggle:

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Selamun aleykum. Kafamda 3 konu var acilacak Allah'in izniyle. Yoneticilerden, konu acma butonumun olmamasi hakkinda yardim ricasiyla...Hakkinizi helal edin, tekrara girdim :giggle:

Aleykümselam

Durum çözülecektir inş

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Geri gelmis evet, sagolun.Yarin insallah konularimi acacagim Hayirli geceler

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Besledigim hayvanimla ilgili bir paylasimda bulunmak istiyorum. Tabi ki dini boyutu da var. Acaba nereye acayim? Hayvanlar alemi vb diye bir baslik bulamadim.Acilir mi acaba?

Üst Ana Sayfa Alt