Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Sitede Herhangi Bir Hata Alanlar Buraya

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bazi konularda yorum yapma kismim acik bazilarinda degil.Yardiminizi rica ederim.

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ornegin; asagidaki konuda, yetki yok diye cevap veremiyorum.
(Cikan msj;Buraya yanıt vermek için yeterli yetkiniz yok.)

Belki de baska arkadaslarda da vardir ayni sorun, cunku kimse yorum yazmamis

Tevhid yolunda Çevrimdışı

Tevhid yolunda

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleyküm. Kapanmış konular haricinde de diğer kardeşlerin yorum yapabildiği konulara yorum yapamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Esad Çevrimdışı

Esad

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum ve rahmetullah

Siteye göründüğü adresteki gibi girmeye çalışınca böyle uyarılar veriyor. adblock kapatınca da aynı hatayı aldım bir kaç kez. Sonra düzeliyor ama yine de bilmeniz gerekebilir diye düşündüğüm için paylaşıyorum.

24403

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Esselamu aleykum ve rahmetullah

Siteye göründüğü adresteki gibi girmeye çalışınca böyle uyarılar veriyor. adblock kapatınca da aynı hatayı aldım bir kaç kez. Sonra düzeliyor ama yine de bilmeniz gerekebilir diye düşündüğüm için paylaşıyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 24403

aleykum selam ahi burada ne gibi hata var acaba? cerezleri kabul ettiginizde site düzelmedi mi?

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Özel mesajlar ve bazı bölümlerdeki konulara mesaj yazabilmek için belli bir mesaj sayısına ulaşabilmek gerekiyor. Özel mesajlar için 25, bazı özel bölümlerdeki konulara cevap yazma için 100 mesaj sınırı mevcuttur.

Esad Çevrimdışı

Esad

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aleykum selam ahi burada ne gibi hata var acaba? cerezleri kabul ettiginizde site düzelmedi mi?
Akhi çerezleri kabul etmek için bir seçenek görünmüyor sadece bu yazı geliyor sayfayı yenileyince de bu şekilde kalıyor. Https olarak girince sorun olmuyor ama direk islam-tr.org yazınca BAZEN böyle hata veriyor. şuan vermedi mesela ama ben belki bilinmesi gerekir diye haber etmek için yazdım, yoksa bir sorun teşkil etmedi şimdiye kadar.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Akhi çerezleri kabul etmek için bir seçenek görünmüyor sadece bu yazı geliyor sayfayı yenileyince de bu şekilde kalıyor. Https olarak girince sorun olmuyor ama direk islam-tr.org yazınca BAZEN böyle hata veriyor. şuan vermedi mesela ama ben belki bilinmesi gerekir diye haber etmek için yazdım, yoksa bir sorun teşkil etmedi şimdiye kadar.
Siteden çıkış yap, tekrar üye adın ve şifre ile girince çerezleri kabul etmeyle ilgili bildirim çıkması lazım.

A Çevrimdışı

AbdulMuhyi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Video yüklerken "yüklenilen dosya izin verilen uzantıları kapsamıyor" hatası alıyorum. Hangi uzantılı videoları yükleyebilirim

A Çevrimdışı

Ademoqlu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bazı (herkese açık) konulara cevap yazma yetkim yok?

Üst Ana Sayfa Alt