Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sitede Sorun Mu Var?

KAYA Çevrimdışı

KAYA

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
dua edin lütfen.
Hocam konuyu yanlış yere açmışsın lütfen dikkat edelim :)
Şaka bir yana böyle dua istediğinde bana bir korku sardı sıkıntı sanki büyük gibi geldi Allah yardımcınız olsun

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Hocam konuyu yanlış yere açmışsın lütfen dikkat edelim :)
Şaka bir yana böyle dua istediğinde bana bir korku sardı sıkıntı sanki büyük gibi geldi Allah yardımcınız olsun

10 gündür cekiyorum ahi sona geldim, Allahim bittim artik dedim, demin de olmasaydi sunucuyu ( 10 ay daha süresi var) komple kapatip, baska bir sunucu arayacaktim. Bu noktaya kadar geldim. Ama hamdolsun Rabbimizin merhameti ile bi kac profosyonelin yardimi ile düzeldi.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Foruma sabah tan öğleye kadar girilemiyor bi sikinti mi var anlamadim

Dünde aynı sıkıntı vardı

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Islam abi en sevmediğim 3 basamakli sayi 522 oldu.
Nazara mi geldi neler oluyor siteye.

Screenshot_2017-02-21-20-35-33-1.png

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Selamun aleykum sitede yedekleme ile alakali bir kod yanlisligi oldugundan dolayi kapanma yasanmistir. Bu kapanma sirasinda disarida oldugumuzdan dolayi müdahalemiz bu saate kadar sürdü. Bu durum icin üzgünüm.

hakkinizi helal edin

aleykumselam akhim ciddi bi sıkıntı yoksa problem değil RABBİM,beterinden korusun amin

Üst Ana Sayfa Alt