Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sitemizi Takip Eden Üyelerimize Tesekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Es selamu aleykum sevgili kardeslerim,

Biliyorsunuz iki el bir elden daha güclüdür. Biz de elhamdulillah sizlerle daha güclüyüz. Basta yönetim olmak üzere üyelerimizle beraber Allaha hamdolsun güzel bir site olusturduk ve Türkiyede tevhidi kesime hitap eden ender kalan (kapatmalari kastediyorum) sitelerden kaldik.

Gelelim tesekkür sebebine, sitemize son 1 ayda ziyaret eden ziyaretcilerin sayiyi 400. bin tekil kullanicidir. Ve bunlarin yüzde 90 üstü googleden islami soru ve icerik arama ilgili gelenlerdir. Yani olaya söyle bakiyoruz, derdi olan birinin islami sorusunun yanitina vesile oluyoruz ve bu sekilde son ayda sadece 400 bin kisiye ulastik. Tabii bu rakamlara reelde sohbet ve seminer vererek ulasmamiz en azindan bizim icin imkansiz gibi. Bize bu ecirleri vermede sitemizi vesile kilan Allaha hamdederim.

Hepimiz bu ecire ortagiz.

elhamdulillahi Rabbil alemin.

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Aleykum selam ahi,

amin ecmain biz de insaAllah.

Abdulmuizz fida abi ile ümmü aise abla sitenin masaAllah yüzde 99 u benim gözümde :)

not: diger kardeslerim alinmasinlar bana, mizah babinda diyorum.
Abdulmuizz Fida abiyle ilgili kısma ben de katılıyorum. Hakkımdaki düşüncenizden ötürü de Allah razı olsun ahi, ama benim tek artım, sürekli evde olmamdan ötürü foruma fazla zaman ayırabilmem. Bunun dışında Allah'ın izniyle yaptığım işlerin, sizin yaptığınız işlere kıyasla pek fazla önemi yok.

Bu arada Allah sizin ve tüm emeği geçenlerin ecrini kat kat versin, amin.

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör
Gerçekten de öyle. Bende google üzerinden aradığım şeylerin cevabını burda buluyordum yani (abdulmuizz fida abinin) Allah'ın izniyle konuları delileriyle açıklaması beni buraya iten sebeplerden en büyüğü. Daha sonra burdaki sıcak ortam kardeşlik bağı beni buraya bağladı. Allah abdulmuizz fida abiden razı olsun onu Firdevs cenneti ile mükafatlandırsın. Daha sonra ise site kurucusu, admin ve diğer tüm kardeşlerin ecrini versin onlardan razı olsun son nefesleri cennet bahçelerine girişleri olsun. Siz bize teşekkür etmişsiniz ama asıl bizler sizlere teşekkür ederiz. Allah ecrini misliyle versin ve siteyi tüm şer ve belalardan korusun.

M Çevrimdışı

Mvhhd

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Ekran Görüntüsü (10).png

Ekran Görüntüsü (11).png

Ekran Görüntüsü (12).png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt