Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Şizofren Lo Mahmuddan Masallar

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Şizofren Lo Mahmuddan Masallar

Fatih Çarşamba'da Yere Uzanıb Bastonuyla Nişan alarak Çeçenistan'daki Savaşta Rus Avlayan Şizofren!

Mahmud Hoca: Peygamber Söyledi Bende Tefsiri Yazdım

C Çevrimdışı

chveneburi

Üye
İslam-TR Üyesi
maalesef bakıyorsun aklı başında dediğin insanlar bile buna inanıyor.avrupada bulunan bir arkadaşım bana tarikatlerin bazıların iyi olduğunu ispata çalışırken bu mahmut putunun ismini verdi
ona youtubeden bir link attım onun karşına geçip bir an durmakla 150 yıl 1000 yıl gibi sevap alınacağını anlatıyordu.önce bu şirk dedi
sonra ne olduysa biz buna hükmedemeyiz onlar Allah dostu dedi ve kestirdi attı.tasavvufçular şuna inanıyorlar bu kişiler Allah dostudur onların yaptıkları zahirde şirk olsada biz onun hikmetini anlayamayız.

ve bu arkadaşım o kadar hassaski hassaslığı şu
mesnevidden bir satır gönderdim daha ilk başta tanrı cümlesini görünce itiraz etti biz tanrı demeyiz dedi çeviri hatası vardır dedi
yani tanrı kelimesine bile tahammül edemeyen ancak şirkin ne olduğunu bilemeyen anlayamayan kavrayamayan tuhaf bir inanç şekli

nerdeyse bütün akrabalarımla bağımı kesecek duruma geldim.nasıl bir inanç şekliki insanın gözünü kör ediyor imanın kurallarını alt üst ediyor

Üst Ana Sayfa Alt