Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Son dakika işid halepten çekildi

M Çevrimiçi

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sondakika… IŞİD Halep’ten Çekildi

Halep’ten gelen son bilgiler, IŞİD güçlerinin bu akşam varılan anlaşma ile, Halep’ten tamamen çekildiği iddia ediliyor.

Henano, Hayderiyye, Kaba Asker ve Şeyh Hıdır gibi karargahlarını bu akşamdan itibaren boşaltıldığı açıklanan IŞİD, savaşçı muhacirlerinin Halep dışına çıkarıldığı, Halep ve civarından olan savaşçıların ise bu gece Misafir edildikten sonra yarın ailelerine gönderileceği gelen bilgiler arasında.

Günlerdir akan kanın akabinde, bu akşam Halep’ten gelen haber, daha fazla kan dökülmemesi ve Müslümanların güç kaybetmemesi adına büyük önem taşıyor.
Islah haber

Ö Çevrimdışı

Ömer Hattab

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Benim gördüğüm haberlerde çekilme görülmüyor daha fazla mücahitin oraya gittiği haberleri var.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Savas hiledir. Kimbilir.

E Çevrimdışı

El Makdisi

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Ben küçükken haberlerde görmüştüm uyuşturucu satan birkaç kişi Suud'da yakalanmıştı hatta aralarında bir türkte vardı diye hatırlıyorum.Sonra bunları kafalarını keserek recm etmişlerdi.WAllahu Âlem.
kafalarını keserek recm olmaz kardeşim recm ; taşlayarak öldürmek tir.

E Çevrimdışı

eba huzeyfe

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Allah'ın izniyle mücahidler ilerliyor.Hainler kendilerinin öldürülmemeleri karşılığında esirleri serbest bıraktığı yönünde haberler geliyor Elhamdulillah

E Çevrimdışı

El Makdisi

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ve haberleri fasıklardan topladığı... bu haber fasık ajanslar tarafından sürüldü, hemen kopyala yapıştır yapmışlar, habercilik anlayışı...