Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Anket Sosyal Medyada En Çok Kullandığımız Siteler

Çok yoğun şekilde kullandığınız sosyal siteler/hesaplar hangileridir?

• İslam-tr

• Whatsapp

• Twitter

• İnstagram

• Facebook

• Telegram

• Diğer

• Youtube

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Aleykumselam abla

Whatsapp sadece akrabalara nasihat babında gerisi İslam tr

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Allah razı olsun kardeşim ama başka hiç bir sosyal hesabım olmadığı için artık İslam Trden başka bir yere gidemiyorum..
Ben memnunum Allah’a şükür ve tanıdıklara,kardeşlere tavsiye ediyorum
İsimlerini vermeyeceğim ama bazı kardeşler var bunu iletmek istediğim;

Kardeşler duyuyorsunuz bunu değil mi? )

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Aslında sınırsız seçenek de yapsam olur; en baştaki gibi tek seçenek olsaydı, kaç kişinin "en çok tercih ettiği yer" burası olurdu, en çok o merakım vardı )

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Aslında sınırsız seçenek de yapsam olur; en baştaki gibi tek seçenek olsaydı, kaç kişinin en çok tercih ettiği yer burası olurdu, en çok o merakım vardı )
İlla tek seçenek olursa herkes burada oy verdiği için burayı seçmesi doğal. Fakat bir kişi birkaç yere seviye seviye girebilir. Çoklu seçenek olursa , herkes birkaç seçeneklerini yazarak farklı düşük seviyede girdiklerini de seçerek diğerlerine de aşama aşama katıldığını göstermiş olur. Birkaç seçenek olursa, herkes farklı seçenekleri seçebilir, yahud seçenek fazla diye illa birden fazla seçmek zorunda da değildir. Bu şekilde olursa daha gerçekçi bir anket olacağını düşünüyorum.

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
İlla tek seçenek olursa herkes burada oy verdiği için burayı seçmesi doğal. Fakat bir kişi birkaç yere seviye seviye girebilir. Çoklu seçenek olursa , herkes birkaç seçeneklerini yazarak farklı düşük seviyede girdiklerini de seçerek diğerlerine de aşama aşama katıldığını göstermiş olur. Birkaç seçenek olursa, herkes farklı seçenekleri seçebilir, yahud seçenek fazla diye illa birden fazla seçmek zorunda da değildir. Bu şekilde olursa daha gerçekçi bir anket olacağını düşünüyorum.
O zaman şöyle yapalım:

"Gerçekten yoğun kullandığınız siteler"

Az veya nadir kullanılanlar hiç işaretlenmesin )

طالب بن عايد Çevrimdışı

طالب بن عايد

انا لله وانا اليه راجعون
Süper Moderatör
Aslında sınırsız seçenek de yapsam olur; en baştaki gibi tek seçenek olsaydı, kaç kişinin "en çok tercih ettiği yer" burası olurdu, en çok o merakım vardı )
Ve aleykum selam ve rahmetullah
Aslında ben kaç tercih hakkımız olduğunu bilmiyordum, anketi gördüğüm anda hiç tereddütsüz 1 numarayı işaretledim geçtim:)

Üst Ana Sayfa Alt