Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Sözde Islam Cumhuriyeti Iran Pop Star'ın Cenazesine Akın Etti

F Çevrimdışı

furkan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İran’ın başkenti Tahran, 2009’da CumhurbaşkanıMahmud Ahmedinecad’ın seçilmesine karşı düzenlenen protestolardan bu yana en büyük kalabalığı önceki gün gördü.

30 yaşında pankreas kanserinden ölen pop yıldızıMurteza Paşai’nin cenazesine yüz binlerce kişi katıldı. Muhafazakarlardan özgürleşme yanlısı liberal gençlere,İran’ın siyasi ve sosyal ayrımlarını aşarak milyonların sevgilisine dönüşen Paşai’nin cenazesi boyunca ünlü şarkısı “Çıkmaz Sokak” mırıldanıldı.

AFP siyasi kutuplaşmanın yüksek olduğu ülkede cenazeyi "nadir bir an" olarak tanımladı.

1010410_detay.jpg

1010410_a556718b66d89c27d523468787adbff3.jpg

1010410_cbbfe8c68af69ac83f960e941f69570c.jpg

Incanews

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Sözde yüzde 99 Müslüman ülke ( Türkiye) de kendi pop Star'ı Tarkan ölse milyonlar yollara dökülür Allahu alem. Allah akıl fikir versin ne diyelim..

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
ölmedigi zamanda milyonlarca kisi takip ediyor:eek:, ben sahsen insanlarin ahlakini bozan kisilerin ölmesini isterim, geberdikten sonra kim takip ederse etsin, dünya bir pislikten daha kurtuldu derim geçerim:krnz:

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
haklisin orda hata yaptim, ama milyonlarca kisiyi küfre sokup dinden çikaran kisi benim gözümde suçludur, mesela georges bush müslüman olsa ne yaparsin. ben tabikide Allah hidayet versin isterim ama bu siteye kayit olmadan önce yazilan mesajlara bakiyodum, çogu kisiler Allah kahretsin diyodu bende neden önce islah olmalarini istemiyorlar diye düsünüyordum, buna Allah sahit, genede özür dilemesini biliriz:)

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
@Ahmet_el_SivaSi
1. Hz. Ömer (ra) Rasulullah (sav)'ı öldürmeye gidiyordu. 3. Raşid halife + Aşere-i Mübeşşereden.
2. Ebu Süfyan koyu müşrik idi. Mekke fethinden önce müslüman oldu.
Daha sayam mı ahki? Vahşi var, Amr bin el As (ra ecmain) var...

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
mesela georges bush müslüman olsa ne yaparsin. ben tabikide Allah hidayet versin isterim ama bu siteye kayit olmadan önce yazilan mesajlara bakiyodum, çogu kisiler Allah kahretsin diyodu

bu o kadara şart değil gibi nice peygamber kavmini terk ediyor , ayrıca

''Ebu Leheb'in iki eli kurusun! Kurudu da! Malı ve kazandıkları ona fayda etmedi. O, alevli bir ateşte yanacaktır.

tabi ne tarkanı ne de ölen kiiyi ebu leheb snıfna sokmuyorum ama bush denirse orda bi duralım ki bush aynı zamanda sahte peygamberlik iddiasındadırda ..

allahu alem .

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
ölmedigi zamanda milyonlarca kisi takip ediyor:eek:, ben sahsen insanlarin ahlakini bozan kisilerin ölmesini isterim, geberdikten sonra kim takip ederse etsin, dünya bir pislikten daha kurtuldu derim geçerim:krnz:
Bence kardeşimiz insanları küfre götüren kişiliklere buğz ettiğini anlatmak istedi ve o yüzden öyle bir tabir kullandı. Yoksa tabiki her zaman Allah'tan önce hidayet dilemeyi ihmal etmeyiz.

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Bence kardeşimiz insanları küfre götüren kişiliklere buğz ettiğini anlatmak istedi ve o yüzden öyle bir tabir kullandı. Yoksa tabiki her zaman Allah'tan önce hidayet dilemeyi ihmal etmeyiz.

evet onu demek istedim abla kendimi yanlis anlatdim herkes üstüme çullandi:) Allahtan anliyan birkaç kisi çikiyor ;) ama neden bazilari allah filan kisiyi kahretsin dediginde kimse bisey demiyor ben diyince herkes galenaya geliyor.. neyse birbirimizi bir pop'çu yüzünden kirmayalim. ben herzaman allah islah etsin derim kim olursa olsun, budefa aceleye geldi yazamadim,neyse vardir bir hayirlisi:) bidaha unutmam

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
evet onu demek istedim abla kendimi yanlis atladim herkes üstüme çullandi:) Allahtan anliyan birkaç kisi çikiyor ;) ama neden bazilari allah filan kisiyi kahretsin dediginde kimse bisey demiyor ben diyince herkes galenaya geliyor.. neyse birbirimizi bir pop'çu yüzünden kirmayalim. ben herzaman allah islah etsin derim kim olursa olsun, budefa aceleye geldi yazamadim,neyse vardir bir hayirlisi:) bidaha unutmam

Estağfirullah ahki ne üzerine çullanması, uyarmak istedim sadece. Bu demek değil ki şuan kafir olduğu su götürmez gerçek olanlara bir şey demeyelim. Demezsek zaten bizim imanımız riske girer.

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
akhim, yemin ederim herzaman önce Allah islah etsin derim kim olursa olsun, hz ömer'in, hz. vahsi'nin vs vs onlarin hayatini azda olsa biliyom, kafir birisi müslüman olsa benim kardesimdir, ben sadece insanlari dinden uzaklastiran kisi oldugu için biraz kendimi kaptirdim. bizim iyi dedigimiz kötü, kötü dedigimiz iyi çikar, Allah bilir biz bilemeyiz, sen dahi olmak üzere kardeslerimi üzdügüm için bu aciz kardesinizi affedin

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
@Ibn Qayyim al-Jawziyyah akhi ahmet ne demis:

akhim, yemin ederim herzaman önce Allah islah etsin derim kim olursa olsun, hz ömer'in, hz. vahsi'nin vs vs onlarin hayatini azda olsa biliyom, kafir birisi müslüman olsa benim kardesimdir, ben sadece insanlari dinden uzaklastiran kisi oldugu için biraz kendimi kaptirdim. bizim iyi dedigimiz kötü, kötü dedigimiz iyi çikar, Allah bilir biz bilemeyiz, sen dahi olmak üzere kardeslerimi üzdügüm için bu aciz kardesinizi affedin

ama hatami kabul ettim ve söyledigin seyleri biliyom, birinin hidayete ermesi binlerce kisinin hidayete ermesine vesile olur,ama dedigim gibi kendimi biraz kaptirdim, özür dilerim:uzgnm:

Üst Ana Sayfa Alt