Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Makale Spora Başlama Rehberi

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razi olsun senden kardesim arastirayim ve sana danisayim in şa Allah.

f471h Çevrimdışı

f471h

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bende 102 kilodan 68'e düştüm. Yağ oranım %9 oldu. Orta derece fullbody haftada 3 gün, serbest kardiyo 2 gün şeklinde devam ediyorum. Yağ oranını koruyarak kiloyu 71-73 arasına çekersem çok güzel olacak.

Bedenimi iyice güçlendirip savaş durumuna hazır halde tutmak istiyorum. Bu gidişle bir dünya savaşı patlayacaktır. Ne olur ne olmaz hazır bulunmak lazım.

Berkut Altay Çevrimdışı

Berkut Altay

رَفْرِفِي يَا رَايَةَ التَوْحِيدِ
İslam-TR Üyesi
Bende 102 kilodan 68'e düştüm. Yağ oranım %9 oldu. Orta derece fullbody haftada 3 gün, serbest kardiyo 2 gün şeklinde devam ediyorum. Yağ oranını koruyarak kiloyu 71-73 arasına çekersem çok güzel olacak.

Bedenimi iyice güçlendirip savaş durumuna hazır halde tutmak istiyorum. Bu gidişle bir dünya savaşı patlayacaktır. Ne olur ne olmaz hazır bulunmak lazım.
Ne kadar sürede düştünüz abi?

f471h Çevrimdışı

f471h

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ne kadar sürede düştünüz abi?
6 ay diyet 102>82
6 ay diyet+fitness 82>68

Peygamber efendimizin beslenme usulü olan, şimdilerde intermittent fasting denilen 2 öğün sistemiyle besleniyorum. Leptin hormonunu açığa çıkarıyorum.

Allah'ın izniyle yağ oranını %10'un üzerine çıkarmadan 5 kilo alırsam çok isabetli olur.

f471h Çevrimdışı

f471h

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Evet, bazal metabolizmanın düşük karbonhidrat düzeylerinde yavaşlamasına destek olarak yeşilçay, adaçayı ve hacamatı kullanıyorum.

Berkut Altay Çevrimdışı

Berkut Altay

رَفْرِفِي يَا رَايَةَ التَوْحِيدِ
İslam-TR Üyesi
Evet, bazal metabolizmanın düşük karbonhidrat düzeylerinde yavaşlamasına destek olarak yeşilçay, adaçayı ve hacamatı kullanıyorum.
Anladım. Hacamat yararlı tabi. Kilo sıkıntım yok Elhamdülillah: )

Üst Ana Sayfa Alt