Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

SubhanAllah.. Bu Kadar da Sapıklık Olur mu?

ENSAR Çevrimdışı

ENSAR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Çocuk devamında diyor ki eğer peygamber efendimiz gelse mahmut efendi gibi yaşardı diyor :D
şuradan izleye bilirsiniz,gerçi bu organizasyonu düzenleyen masum bayraktar,cemaat kabul etmiyor bu masum bayraktarı...

ENSAR Çevrimdışı

ENSAR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Masum Bayraktar'ın oğlunun bile şu cemaate bir konuşması ile verdiği zararın haddi hesabı yok. Nasıl bir bela bunlar ya.?!
Adam(!) çıkmış sapık sapık konuşuyor, cübbeli şalvarlı sarıklı olduğu için herkes bizim cemaatten zannedip Efendi hazretlerimize dil uzatıyor.
Bizlerde bunların ortalığa saçtığı pisliği temizlemekle, millete izah etmekle uğraşıyoruz.
Efendi hazretleri ne kadar hikmetli hareket etmiş ki, zamanında bunları cemaatten kovmuş atmış.
Allahu teala şerlerinden muhafaza eylesin.
bunuda ismail agadan birisi yazmış...

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Bu dürzüler söyledikleri ile neden çelişiyor anlamıyorum ensar akhinin paylaşmış olduğu videonun 41 dk da ALLAH (c.c) ay'a tecelli ettiğini söylüyor hani ALLAH (c.c) zaman dan mekandan münezzehtir diyordunuz ?

Hattab amedi akhinin paylaştığı video da ki dürzüde maddesizlik,mekansızlık diyor Tövbe estağfirullah bunlar adam olmayan yerde adam olan dürzüler iyi bi sopa çekecen bunlara bak bakalım frekansı nasıl düzeltiyorlar

Ahadun Ahad Çevrimdışı

Ahadun Ahad

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Çocuk devamında diyor ki eğer peygamber efendimiz gelse mahmut efendi gibi yaşardı diyor :D
şuradan izleye bilirsiniz,gerçi bu organizasyonu düzenleyen masum bayraktar,cemaat kabul etmiyor bu masum bayraktarı...

ahi videonun kaçıncı dakkası başlıyor.

ENSAR Çevrimdışı

ENSAR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
2013 yılında Masum Bayraktar "Türkiye hatibini seçiyor" adı altında bir yarışma düzenlemişti. Birinciye 20 bin lira ödül vaad edildi.
Peki kim birinci oldu biliyormusunuz?
Masum Bayraktar'ın oğlu Osman Bayraktar...
Yüzlerce yarışmacıdan (hepsi kendi seçtiği çocuklar) oğlu birinci oldu ve parayı aldı.. smile ifade simgesi
İşte bugünlerde internette dolaşan videosuyla, saçma sapan, sapık sapık konuşmasıyla cemaatimizin başına bela olan çocuk 2013 yılında o ödülü alan Osman Bayraktar...!
Babası yetmiyor gibi, birde oğlu bela oldu cemaatimizin başına. Cemaatimizle hiç alakaları olmadığı halde, Efendi hazretleri 10 sene evvel bu gurubu cemaatten kovduğu halde, onun yüzünden cemaatimizin yemediği hakaret kalmadı...
Bu konuda duyarlı olalım, bunu herkese duyuralım, cemaatimiz bunlar yüzünden zor durumda kalmasın.
Salih Diner facesinden...

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ensar kardeşim,Rabbim senden razı olsun,vesilenle bilmediğim bir konuda bilgi sahibi oldum,bayraktarla ilgili husus bilmek,bilmeden haksızlık etmemize fren oldu.Gerçi bu videoyu paylaşırken,mahmud efendiyi hedef alarak yapmadım,sadece videodaki sapık anlayışa isyan ettim ve ondan paylaştım,ama eğer bilseydim videonun altına bu bayraktar hususunuda açıklar ve en azından yanlış bir duruma sebeb olmazdım..Rabbim cümlemizi fitneden korusun..

dogeradem Çevrimdışı

dogeradem

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Mahmud Efendi Hazretleri Tanıtım Konferanslar.jpg

1 - konferansta kimsecikler yok
2 - konferans çok şaşalı bir yerde yapılmış :)
3 - her sakallıyı deden sanma :)

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ahi cocuk hodri meydan diyor, güya efendi hz leri(!) midir nedir kırkbin tane sünneti eda ediyormuş, bende ona diyorum hodri meydan bana kırbin degil onbin tane sahih hadis getir :)

Bu kadar atmasyon olmaz yaw bari sahih hadislerin sayısını tuttursaydı :)
ahi zaten onların dininde, sünnet demek şeyhlerinin yaptıgı şey demek ... peygamberin yaptıgı değil ... doğal olarak her yaptıgı sünnet olunca 40 bin i öyle buluyor sanırsam

ÇEÇEN MEHMET Çevrimdışı

ÇEÇEN MEHMET

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Ahi cocuk hodri meydan diyor, güya efendi hz leri(!) midir nedir kırkbin tane sünneti eda ediyormuş, bende ona diyorum hodri meydan bana kırbin degil onbin tane sahih hadis getir :)

Bu kadar atmasyon olmaz yaw bari sahih hadislerin sayısını tuttursaydı :)

40 BİN SÜNNET DEMİYOR...4 BİN SÜNNETİNDEN 4 NÜ DİYOR...DİKKAT EDELİM....ADAMLAR ZATEN SAÇMALIYOR FAKAT ADALETSİZLİK OLMASIN...