Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Suriye Zulmü ve Şia Gerçekleri - islam-tr.net sunar

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Suriye Zulmü ve Şia Gerçekleri - islam-tr.org sunar

7883.gif

7878.jpg

7879.jpg

7880.jpg

Allah cc kardeşlerimize yardım etsin.

Katillere de hak ettikleri cezayı versin...

Halid el-Kurdi Çevrimdışı

Halid el-Kurdi

Üye
İslam-TR Üyesi
O zulmedenler, azabı gördükleri zaman, artık onlardan ne azab hafifletilir, ne de onlara süre verilir. (16:85)

Muhammed Yusuf Çevrimdışı

Muhammed Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun çok kaliteli bi çalışma olmuş inşeallah uyuyanların uyanmasına vesile olur.

S Çevrimdışı

Süfyan

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bu suriye olayları bir çok kişinin islami (!) iran takıntısınıda sona erdirmiş oldu.Gerçek yüzleri meydana çıktı kansızların..Allah Suriyedeki kardeşlerimize zafer nasip etsin inşAllah.

S Çevrimdışı

seyyidkutub

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bize surıyede olan olayalrın bir fitne olmadıgını şeri delillerle ispatlayacak yazı paylaşır mısınız

on_dokuz Çevrimdışı

on_dokuz

Üyeliği İptal Edildi
Banned
DÜNYADA 1.5 MİLYAR SUNNİ VAR, AMA HİÇ BİRİNİZ 5 PARA ETMEZSINIZ, MADEM HAKSIZLIK VAR GİDİN İSRAİLE KAFA TUTUN, HEPİNİZ TÜKÜRSENİZ ADAMLAR BOĞULUR, AMA EL AÇIP HERŞEYİ ALLAHTAN BEKLİYORSUNUZ, SİZ KABEMİSİNİZ Kİ ALLAH CC SİZE YARDIM İÇİN EBABİLLERİ YOLLASIN... HADİ YÜRÜYÜN ANCAK GİDERSİNİZ... ABD VE İSRAİLE KOL KOLA GÜZEL GİDİYORSUNUZ, ALKIŞLAR SİZİN İÇİN

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
DÜNYADA 1.5 MİLYAR SUNNİ VAR, AMA HİÇ BİRİNİZ 5 PARA ETMEZSINIZ, MADEM HAKSIZLIK VAR GİDİN İSRAİLE KAFA TUTUN, HEPİNİZ TÜKÜRSENİZ ADAMLAR BOĞULUR, AMA EL AÇIP HERŞEYİ ALLAHTAN BEKLİYORSUNUZ, SİZ KABEMİSİNİZ Kİ ALLAH CC SİZE YARDIM İÇİN EBABİLLERİ YOLLASIN... HADİ YÜRÜYÜN ANCAK GİDERSİNİZ... ABD VE İSRAİLE KOL KOLA GÜZEL GİDİYORSUNUZ, ALKIŞLAR SİZİN İÇİN

Allah sana hidayet versin , sana nereden yazmaya başlıyayım ki bilemiyorum

süresiz yasaklandın

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
"İSRAİLE KAFA TUTUN"

sizinkiler kafa tuttu da ne oluyor acaba? israile somut ne yapabildiniz, danışıklı dövüşten ileri gitti mi iran Allah için şu yakın tarihi biraz oku.

on_dokuz Çevrimdışı

on_dokuz

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Allah sana hidayet versin , sana nereden yazmaya başlıyayım ki bilemiyorum

süresiz yasaklandın

TAMAM BEN YOLDAN ÇIKMIŞIM, ALLAH BANA HİDAYET VERSİN, PEKİ YA SİZ ALLAH SİZİ HİDAYETEMİ KAVUŞTURMUŞ, ORADA KARDEŞLERİNİZ CİHAT EDERKEN BURADA KLAVYADE AHKAM KESİYORSUNUZ, KARDEŞLERİNİZ ÖLÜRKEN (ŞEHİT OLURKEN) SİZ YAŞAMAYI TERCİH EDİYORSUNUZ. SANA KISA BİR HADİS ANLATAYIM;

HZ MUHAMMED SAS CAMİDE HALKA SESLENİYOR; HZ HÜSEYİNİ RA ANLATIRKEN BAŞINA GELECEKLERİ SÖYLÜYOR, HALK AĞLAMAYA BAŞLIYOR, HZ PEYGAMBERDE SAS O ZAMANDA BÖYLE AĞLIYACAKSINIZDA YARDIM ETMİYECEKSİNİZ, NEDEN AĞLAYIPTA YARDIM ETMİYORSUNUZ

Sizden biriniz bir münker (haksızlık,kötülük,zulüm) onu eliyle düzeltsin, gücü yetmiyorsa dili ile düzeltsin, buna da gücü yetmiyorsa kalbiyle buğz (nefret) etsin.Bu ise imanın en zayıf noktasıdır''

1-) ŞİMDİ SİZ NEDEN BURDA O ÖLDÜREN MAHSUM ÇOCUKLARIN FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞIPTA AĞLAYIP DURUYORSUN, HADİ DUA EDELİM, NAMAZ KILALIM, DİYORDA CİHADA GİTMİYORSUNUZ ELİNİZLE DÜZETEBİLMENİZ İÇİN SADECE YOL PARASINA İHTİYACINIZ VAR YOKSA YOL PARANIZDA MI YOK ?

HİDAYETE KAVUŞMUŞ BİRİ OLARAK CEVAPLARMISINIZ ?

G Çevrimdışı

gulyaban'

Üyeliği İptal Edildi
Banned
TAMAM BEN YOLDAN ÇIKMIŞIM, ALLAH BANA HİDAYET VERSİN, PEKİ YA SİZ ALLAH SİZİ HİDAYETEMİ KAVUŞTURMUŞ, ORADA KARDEŞLERİNİZ CİHAT EDERKEN BURADA KLAVYADE AHKAM KESİYORSUNUZ, KARDEŞLERİNİZ ÖLÜRKEN (ŞEHİT OLURKEN) SİZ YAŞAMAYI TERCİH EDİYORSUNUZ. SANA KISA BİR HADİS ANLATAYIM;

HZ MUHAMMED SAS CAMİDE HALKA SESLENİYOR; HZ HÜSEYİNİ RA ANLATIRKEN BAŞINA GELECEKLERİ SÖYLÜYOR, HALK AĞLAMAYA BAŞLIYOR, HZ PEYGAMBERDE SAS O ZAMANDA BÖYLE AĞLIYACAKSINIZDA YARDIM ETMİYECEKSİNİZ, NEDEN AĞLAYIPTA YARDIM ETMİYORSUNUZ

Sizden biriniz bir münker (haksızlık,kötülük,zulüm) onu eliyle düzeltsin, gücü yetmiyorsa dili ile düzeltsin, buna da gücü yetmiyorsa kalbiyle buğz (nefret) etsin.Bu ise imanın en zayıf noktasıdır''

1-) ŞİMDİ SİZ NEDEN BURDA O ÖLDÜREN MAHSUM ÇOCUKLARIN FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞIPTA AĞLAYIP DURUYORSUN, HADİ DUA EDELİM, NAMAZ KILALIM, DİYORDA CİHADA GİTMİYORSUNUZ ELİNİZLE DÜZETEBİLMENİZ İÇİN SADECE YOL PARANIZA İHTİYACINIZ VAR YOKSA YOL PARANIZDA MI YOK ?

HİDAYETE KAVUŞMUŞ BİRİ OLARAK CEVAPLARMISINIZ ?

eyv, peki biz korkagız canımız tatlı geliyor gitmiyoruz, veyahut ailemizi bırakamıyoruz, imanın en kucugu olan kalbimizle bugz ediyoruz diyelim, bre muta çocugu, en azından sizin gibi zalimle bir olup muslumanları oldurmuyoruz, kadınların ırzına gecip, muslumanlara işkence etmiyoruz, bre muta çocugu, senin cumhurbaskanının biz amerikaya ırak ve afganistanda yardım ettik derken neredeydi sorgulayıcılıgın ?

bre muta çocugu, o kadar silahın var fuzen şuyun buyun var, gosteri yapıp duruyorsun, amerikaya havlayıp duruyorsun, israili haritadan silebileceginizi iddia ediyorsunuz, bir tanesini kafire attınızmı ?

bre muta çocugu sanmaki sizden bir şey bekliyoruz, hadiste geçen eliyle duzeltme şerefine nail olanlar, inş. bir gun sizinde kapınıza gelecekler...

bre muta çocugu evet biz korkagız, kadınlar gibi evlerimizde oturuyoruz, lakin dedigim gibi en azından kalbimizle bugz ediyoruz, int uzerinden pisliklerinizi yaymaya çalışıyoruz..

bre velayet çocugu, bekleyin az kaldı...

E Çevrimdışı

excalebur

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Ben muta cocugu degilim AMA sen ... Adam gibi cevap bile veremiyon. ....

V Çevrimdışı

vasat yorum

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Şia ların(hepsini kasdetmiyoruz) mezhep taassubu oldukları ne kadar da gün yüzünde,sosyalist baas partisine destek veriyorlar

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
şiaya kafir demeye yeterli olmaz sanırım ama bir şii bir sünniden şiaya dönmedikçe memnun kalmaz, kalmıyor.

Üst Ana Sayfa Alt