Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Suriye'de Şehid Olan Suudi Arabistanlı Gençler

M Çevrimdışı

Mervan Hadid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
attachment.php

Suud-i Arabistanlı Şehid Muhammed el Harbi..
İdlib'te şehid oldu.
Yukarıdaki resim, Mescid-i Nebevi'nin içerisinde çektirmiş olduğu bir resmi..
Allah kendisine rahmet etsin ve onu Firdevs cennetinde ağırlasın.

164463_346377925479899_1870489046_n.jpg

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
ALLAH (c.c) şehadetini kabul buyursun amin

A Çevrimdışı

abdulmuktedir

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
attachment.php

Suud-i Arabistan'dan şehidler kervanı devam ediyor.
Bu genç Suudlu kardeşimiz Suriye'de şehid düştü.
Allah kardeşimize rahmet etsin ve Firdevs cennetlerinde ağırlasın.. Amin

Maşallah canım kardeşim benim şu güzel kardeşimi ilk bakışta bir kardeşime benzettim rengim attı sonra baktım Arab kardeşlermiş subhanallah. :)
Bütün cihada gelen kardeşleri seviyorum ama bu arab kardeşlerimizi ayrı bir seviyorum maşallah yani bilmiyorum ne zaman cihad dense onlar aklıma geliyor.Yani ırak afgan filistin çeçen her yerde onlar hele yemendekiler subhanallah.

R Çevrimdışı

Rabbani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Türkistan İslam Bülteni / Haber Merkezi
Mart 2011′de başlayan Suriye devrimiyle özgürlüğünü isteyen halk, Esed rejimi tarafından çocuk,kadın,ihtiyar demeden katledildi. Halkı korumak için Suriye Ordusundan ayrılan onlarca general yüzlerce subay ve yüzbinlerce asker Özgür Suriye Ordusuna katıldı. Katil Esed Rejiminin işlediği katliamlara destek için Hizbullah, İran Devrim Muhafızları Mehdi Ordusu çeşitli Alevi-Şii terör örgütleri ülkeye girdi ve rejime her türlü desteği verdi. Ancak her şeye rağmen (Rusya,Çin,İran) Özgür Suriye Ordusu aşama aşama zafere doğru ilerliyor. Tüm Suriye genelinde milli kurtuluş mücaledesi sürüyor, büyük zaferler kazanılıyor

I Çevrimdışı

islam savaşçısı

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Suud hükümeti her ne kadar küffarı destekleyip mürted olsa da, o topraklardan çıkan kahraman gençler bize halkın o mürtedlerin yanında olmadıklarını gösteriyor. ALLAH(c.c.) şehadetlerini kabul etsin ve hepimize şehid olmayı nasip etsin.