Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Suriyedeki Bazi Gruplar Referandum Sonuclarini Tebrik Etti!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
talebe9303 Çevrimdışı

talebe9303

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
talebe9303 Çevrimdışı

talebe9303

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
https://justpaste.it/15mhw

Evet hic beklemedigimiz bir sekilde hts da referandum sunuclarina sevinmis. Ne diyecegimi bilmiyorum insaAllah liderlerden biri cikarda bunu reddeder bizde hts hakkinda daha olumlu dusunuruz.

"(Allah im) Bizi dosdogru yola ilet."

-ibrahim- Çevrimdışı

-ibrahim-

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah'a hamdolsun bunların küfürlerini açıkça bize gösterdiki doğru yolu bulalım

toprak56 Çevrimdışı

toprak56

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Her gördüğünüz twitleri ciddiye almayın, resmi açıklamalar yapılmadan küfürle ithamda etmeyin, sonra vebale girersiniz.

talebe9303 Çevrimdışı

talebe9303

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Her gördüğünüz twitleri ciddiye almayın, resmi açıklamalar yapılmadan küfürle ithamda etmeyin, sonra vebale girersiniz.

www.islam-tr.org/konu/hts-siyasi-sozculerinden-zeyd-el-attar’in-referandum-aciklamasi.49767/

InsaAllah yalandir hocam. Fakat bu haberi yalanlayana henuz rastlamadim. Dogru olsa bile hts tabaninin bu yaziyi kabul edecegini kesinlikle dusunmuyorum. Ya haberleri yok ya da iclerine atiyor. Rabbim hakkimizda hayirlisini versin.

-ibrahim- Çevrimdışı

-ibrahim-

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bakara suresi 256
Dinde zorlama yoktur. Çünkü doğruluk sapıklıktan iyice ayrılmıştır. O hâlde, kim tâğûtu tanımayıp Allah’a inanırsa, kopmak bilmeyen sapasağlam bir kulpa yapışmıştır. Allah, hakkıyla işitendir, hakkıyla bilendir.

Rayet Et Tevhid Çevrimdışı

Rayet Et Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
HTŞ Erdoğan'ı değil müslüman türk halkının sevincini paylaştığını söylemiş. Bazen Yapılan açıklamalar Davet olabilir. Hikmetle yazılan açıklamaları hikmetle okumak anlamak fehmetmek lazım. Kardeşler Bazen kardeşlere bakıyorum akideyi korumak adına harici bazılarıda mürcie oluyor. dikkat etmek lazım.

-ibrahim- Çevrimdışı

-ibrahim-

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
HTŞ Erdoğan'ı değil müslüman türk halkının sevincini paylaştığını söylemiş. Bazen Yapılan açıklamalar Davet olabilir. Hikmetle yazılan açıklamaları hikmetle okumak anlamak fehmetmek lazım. Kardeşler Bazen kardeşlere bakıyorum akideyi korumak adına harici bazılarıda mürcie oluyor. dikkat etmek lazım.
Dinlerini meth ederek mi davet ediyor!

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
https://justpaste.it/15mhw

Evet hic beklemedigimiz bir sekilde hts da referandum sunuclarina sevinmis. Ne diyecegimi bilmiyorum insaAllah liderlerden biri cikarda bunu reddeder bizde hts hakkinda daha olumlu dusunuruz.

"(Allah im) Bizi dosdogru yola ilet."

Sen ne iciyon kafan baya bi guzel senin
Sen oturdugun yerden mucahidleri kufurle itham et cok büyük bi mücahidsin oturdugun yerden.biz senin gibi oturanları kaale almıyoruz

Selametle

Rayet Et Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Rayet Et Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İlmi bir merci değilseniz hüküm çıkarmaya kalkmayın. HTŞ sizden daha çok radikal sizden daha çok ilimli ve sizden daha çok hikmetlidir. Siyasi bir davet yapısı taşımayan kardeşler aceleci olmayın hikmetle bakın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...