Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru "Suriye'deki Mesele Bir Fikir Çatışmasıdır" Diyen Rehber TV Kimlerindir?

A Çevrimdışı

ahmetelhanefi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
EBu Zerkanın Akidesi beni ilgilendirmez ebu zerkanın arapça öğretmesi ilgilendirir ama akidesi hakkında bilgim yok bizim site 1 kere bir videoda reddiye yapmışlar galiba cehalet özrüyle ilgili bilmiyorum

İmam Malik Çevrimdışı

İmam Malik

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rehber Tv hakkında açıklama;
Rehber Tv Kürd Hizbullah Cemaatine aittir bi aralar domuz bağıyla adam öldürüyorlardı daha sonra başları Parti kurdu başları kürt mollasıdır
Kardeş, uzun yıllarımı o cemaat ile geçirdim. Bu gün Muvahhid isem bunda o cemaatinde ciddi katkısı vardır.
Evet Parti meselesi ile zaten soğumuştum, parti döneminde gerçekten hoş olmayan tavizler verildi.
Suriye meselesindeki tutumlarından dolayıda o camia ile ilişkim kompma noktasına geldi ve halada öyle
Ancak şunu söylemek zorundayımki, domuz bağları ve İran ile ilgili iddialar ya uydurmadır yada çarptırılmıştır.
M Hüseyin Yılmaz'ın "Savunmalar" isimli kitabı okunursa bu görülür
Dinimiz bize fasıklardan bile haber almayı yasak etmiş, Peygamberimiz "Kişiye yalan olarak her duyduğunu nakletmesi yeter" buyurmuştur.
Şu halde TC ve PKK tarafından ortaya atılan ve hiçbir sağlıklı delil olmayan bu iddiaları sırf bu gün -kesinlikle gözardı edilemeyecek- hatalarda işlese neticede İslami bir cemat için dile getirmek Müslümanca bir bakış olmasa gerek
Vesselam

Üst Ana Sayfa Alt