Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Tanesi 11 Milyon Değerinde 24 Aracı Hangi Şeyh Alır?

f471h Çevrimdışı

f471h

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gündemi takip ederken bir haber gördüm, bir araba üretmişler, tanesi vergiler hariç 11 milyona denk geliyor ve 24 tane üretmişler, çoğu arap şeyhleri tarafından alınmış.

Dünyadaki bütün müslümanlar doydu, coğrafyamızdan kafiri attık, sıra buna geldi de bizim mi haberimiz yok? Bu para savaş ihtiyaçları için mücahidlere hibe edilse sağlanacak imkanlarla neler yapılır neler.

Haberi görmek isteyen olursa: http://videonuz.ensonhaber.com/izle/istanbul_autoshow_fuarinin_en_pahali_otomobili

UHUD Çevrimdışı

UHUD

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Subhan Allah Subhan Allah vallahi artık bu arab şeyhlerine ne diyecrğimi bilemiyorum. Rabbim dünyayı isteyene dünyayı veririm diyor. Bunlar hiç doymadılar!!! Açlıktan zulumden ölen bu kadar insan varken bu zevk israf nasıl vicdanları rahat bırakabilir. Vicdanlarıda mı ölmüş.
"İstemezmisin ey Ömer dünya onların, ahiret bizim olsun diyen peygamberin(s.a.v) ümmeti olmayı nasıl da unutturuyor şeytan!!
Rabbim sana sığınıyoruz. Bizi dünyalıklara daldırma dünyanın süsüne zevkine kandırma Rabbim. Amin.

H Çevrimdışı

HasanMuhacir

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah teala bir fasık haber getirirse araştırın diyor haberin kaynağıda ortada bunlar hep arap düşmanlığı için uydurulan şeyler he arabların hepsi sütten çıkmıs ak kaşık değil amma şu an islamın izzetini sürdüren bi avuç mücahid müslüman varsa yarısından fazlası arabtır mehdi de arabların içinden çıkacaktır.

f471h Çevrimdışı

f471h

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah teala bir fasık haber getirirse araştırın diyor haberin kaynağıda ortada bunlar hep arap düşmanlığı için uydurulan şeyler he arabların hepsi sütten çıkmıs ak kaşık değil amma şu an islamın izzetini sürdüren bi avuç mücahid müslüman varsa yarısından fazlası arabtır mehdi de arabların içinden çıkacaktır.

Bizim görgüsüz Ağaoğlu'da alıyor, aynı haber kanalları onlarıda haber yapıyor, bu israf her yerde var. Beni üzen şey İslam coğrafyasının kalbi olan yerde israfa karşı hassasiyet olmaması. Elbette konuşmadığımız, gariban müslümana yardım ulaştıran zengin araplarda vardır, ne yazık ki genel anlamda arap şeyhler böyle konularla anılıyor.

Üst Ana Sayfa Alt