Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Tekfir Meselesi Hakkında Usul Nedir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

abdulmuktedir

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum..
Hocanın tekfirle alakalı 2tane mp3dersini dinledim yıllardırda dinliyorum derslerini ve benim kafam çok karıştı şimdi diyor ki kişi kıyamet zamanı mü'mim kalkıp akşama kafir olacakmış bu hadise göre bakıldığında ve kişilerin kimi islam alameti kimi küfür alameti gösteriyor bukalemun gibi davranıyor diyor ve bunlar tekfir edemiyoruz muslim de demiyoruz kafir de demiyoruz diyor hoca..Ben başka başka hocaları dinliyorum onlar tekfir ediyor benim kafam çok karıştı Allah için yardımcı olurmusunuz kardeşler mesela şimdi etrafta bir sürü insan var malum demokrasi şirki,tarikat şirki v.s işte ne yapmalıyız nasıl hüküm vermeliyiz yaklaşım nasıl olmalıdır.Ama sizden ricam 10larca sayfa kaynak çıkarıp yazmak değilde meselenin özüne inip konuyu dağıtmadan 1 sayfa bir açıklama yapsanız da yeter. Rabbim yaptıklarımızın karşılığını versin.
:kafaçakma:kafaçakma

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt