Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Tevhid Ve Şirk Cd'si

C Çevrimdışı

cendel

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
TEVHİD VE ŞİRK CD'Sİ

“Allah'a kendisine ortak (şirk) koşulmasını elbette bağışlamaz. Bunun dışında kalan şeyleri ise dilediği kimselere bağışlar. Allah’a ortak koşanlar mutlaka derin bir sapıklığa düşmüşlerdir.”
(Nisâ Sûresi 116.Âyet)
Tevhid ve bazı şirk türlerinin anlatıldığı bu cd de, ayrıca tasavvuf dini ve onun bir ürünü olan tarikatlarda ki İslam dışı inançlar ele alınmaktadır

6.jpg

Boyut: 635 MB
Türü: VCD
Süre 63 Dakika
İNDİR

C Çevrimdışı

cendel

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
DİRİLİŞ

“Kendisinde hiç şüphe olmayan kıyamet saati mutlaka gelecektir. Allah, gerçekten kabirlerde bulunan kimseleri diriltip kaldıracaktır.” (Hac:7)

5.jpg

Buyut: 646 MB
Süre:37 Dakika

İNDİR

C Çevrimdışı

cendel

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
HAKKA DAVET

“Doğrusu bu sizin Ümmetiniz (tevhid dini olan Müslümanlık), bir tek ümmettir ve Ben de Rabbinizim , artık Bana kulluk edin. Ama insanlar din konusunda aralarında bölünüp parça parça oldular, fakat sonunda hepsi Bize döneceklerdir.” (Enbiya: 92-93)

3.jpg

Boyut: 629 MB
Süre: 60 Dakika

İNDİR

C Çevrimdışı

cendel

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
TAGUT

Tağutu Bilmeyen Reddedemez, Reddetmediği içindirki Mislümanman Olamaz. Tağutun Cevabını Öğrenmek İstiyorsanız Mutlaka İzlemeniz Gereken Bir CD

"Tağut’a kulluk etmekten kaçınan ve Allah’a yönelenler için bir müjde vardır. O halde kullarımı müjdele!” (Zümer: 17)”

2.jpg

Boyut: 485 MB
Türü: VCD
Süre: 48 Dakika

İNDİR

Gokhan_60 Çevrimdışı

Gokhan_60

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah Razi Olsun Kardes yanliz Tevhid Ve Sirk CDsini heryerden indirmeye calisiyorum ama birtürlü indiremiyorum hepsini linki kirik düzeltirseniz InsAllah cok makbule gecer.