Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Travestilere Hizmet Eden İşte Çalışmak?

D Çevrimdışı

Dostane

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleyküm abilerim.
Ben yeni dini hassasiyetlere sahip olan birisiyim dolayısıyla önceki hayatım bambaşkadır. O yüzden bu sorular size garip gelebilir ama lütfen kızmayın malesef herkes sizler gibi şanslı veya o ailelerde yetişemiyor aykırı camialarda yetişmiş olabiliyoruz o yüzden lütfen kınamayın inşallah

abilerim ben travestilere hizmet veren bir lazer epilasyoncusunda çalışmaktayım. Ve haftanın bazı günleri de bayan kuaförlüğü yapmaktayım. Travestilere lazer yapıyoruz çalıştığım dükkanda yani onlar erkek aslında ama kadın gibi davranıyorlar. Ben mahrem bölgelerin açıldığı seanslara girmiyorum. Sadece bacak kol ve sakal bölgesine işlem yapıyorum. Tekrar hatırlatmak isterim bunlar aslında erkek ama giyinişleri farklı sadece.
böyle bir işim var ve yeni dini hislere bürünen birisi olarak napmam lazım bu caiz mi. Bunun gibi bir çok sorum var lütfen beni kınamayın inşeallah. Bu travesti camiasından ikna edip tövbe ettirdiğim bir kardeşim bile var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Âleykum selam we rahmetullah ;

وَتَعَاوَنُوا عَلَى الْبِرِّ وَالتَّقْوٰىۖ وَلَا تَعَاوَنُوا عَلَى الْاِثْمِ وَالْعُدْوَانِۖ وَاتَّقُوا اللّٰهَۜ اِنَّ اللّٰهَ شَد۪يدُ الْعِقَابِ .......​
".... İyilik ve takvâ hususunda yardımlaşın, günah ve haksızlık yolunda yardımlaşmayın. Allah’tan korkun, çünkü Allah’ın cezası çetindir." (Mâide 2)

Aslen erkek iken Rabb'ine isyan ederek hem yaratılışını tahrif eden hem de haram kıldığı zinayı meslek edinen ..
Tevbe estağfirullah ...
Kardeşim gerçekten daha soruya cevab yazarken çok kötü moralim bozuldu, asabım gerildi, kalb atışım hızlandı. Rabb'im bizleri ve zurriyetimizi bu tür iğrençliklerden muhafaza buyursun ve bizi İslam şeriatına mahkum kılsın ve devletimizi nasib eylesin.

Şimdi bu dönme tâbir edilen homoseksüel, travesti ... vb. kendi cinsleriyle zina yapma eğilimine sapan ve haklarında Rasulullah'ın "her ikisini (yapanı da yaptıranı) de öldürün" emrini verdiği Allah'a savaş açmış isyankârlara hizmet etmeden önce, normal hemcinslerine epilasyon mesleği câiz mi diye araştırman gerekirdi.

Bu kişiler fiziki olarak çakma kadın olsalar da hem haram işlemelerinde ve müşteri bulmalarında işlerini câzib hale getirecek çalışmalardan uzak durmanız, hem Allah'a isyan edenlerle yardımlaşmanız kesinlikle meşrû değildir, rızkı da helâl değildir.

İlgili Konular :

Üst Ana Sayfa Alt