Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Unutulan Ülke Çeçenistan!

rucane Çevrimdışı

rucane

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Dünya'nın Gözü Önünde Sürekli Soykırım ve Zulum Gören 1 Milyonluk Çeçen Halkı Dünya'nın Hiç Bir Haber Bültenleri veya Gazetelerde İnsanlara Duyurulmuyor Çeçenlerle Ruslar 400 Yıldan Beri Bağımsızlık ve Özgürlük için Savaşıyor Dün Oldugu Gıbı Bugunde Çeçenler mazlum bırakılmış ve unutulmuş bir halktır Bölgedeki İmtiyazlarını Kaybetmek istemeyen Dev Rusya ve Karşısında Özgürlükleri İçin Savan Bir Grub Kahraman Bu Sayfa Sureklı Guncel Tutulacaktır Barbar Rusya ve Katil Putin Çeçenistan ve Çeçen Halkına karşı işlediği İnsanlık Şucunu İslam-tr Olarak Kınıyor ve Rusya'nın Çeçenistan'dan Çekilip 400 Yıldır yaptığı tahribat ve Soykırım icin Tazminat ödemesini ve Sizlerinde Bizleri Desteklemesini İstiyoruz

Çok Yaşa Özgür Çeçenya!!!

logo5.jpg

0102052367500ew9.jpg

0102052800200xj0.jpg

0102052363300kc3.jpg

31012000wu7.jpg

x20060710019lcc8.jpg

0102052362700zz1.jpg

chechnya-bombing.jpg

PAR262850.jpg

340x.jpg

250px-Evstafiev-chechnya-prayer3.jpg

Evstafiev-chechnya-women-pray.jpg

my.php

n26n-s04.jpg

chechnia_1.png

05_03_00.jpg

_186940_flag.jpg

cecenistan-yardim.jpg

cecenistan28qj.jpg

cecenistan2.jpg

cecenistan3.jpg

mucizeresimler_Allah-lafzi-bulut.jpg

www.yeniresim.com_-_Sava_Resimleri_-_eenistan.jpg

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Kardeş Allah razı olsun ve bizi affetsin. Gerçekden dediğin gibi unutuldu.. Malesef oraya eskisi kadar duyarlı bir zihniyet yok çeçenistandaki cihad fiziksel olarak diğer beldelere göre daha bir ağırdır hem maddi yardım hem de soğuk iklim koşulları mücahidlerin işlerini zorlaştırmakda ama hamdolsun Rabbimiz onları orada Yanlız bırakmadı inşaAllah bizlerde en en en azından oradaki kardeşlerimize dua edersek hayır olur. Rabbim kardeşlerimize yeni zaferler nasip etsin. amin

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Allah (c.c.) razi olsun ins.
én azindan bizler kendi sitemizde cecenistani,filistini insanlara hatirlatalim . onlari dünyaya unutturmayalim. ins. bol bol dua da edelim.
yanliz birde mücahid kardeslerimize maddi olarak nasil yardimda bulunabiliriz bunuda söyleyelim ins.
Allah aze ve celle mümin kardeslerimizin yardimcisi olsun, bizleride affetsin.

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Daha Ne zaman kadar Müslümanlar seyirci kalacaklar, Ne zaman Topyekun ALLAHin emrini dinleyip, bunu yapanlari ALLAHin izni ile Kahr edecekler.. :(

G Çevrimdışı

gariphayat

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
BU AYRIŞMA HEP OLACAK KARDEŞLERİM ,HABİLİN SOYU HABİLCE ,KABİLİN SOYUDA KABİLCE YAŞAYACAK.ÖYLECE KENDİ HALİMİZE BIRAKILACAK DEĞİLİZYA,TERCİHLER, SEVDALAR ,AYRILIKLAR, UMUTLAR,YIKILIŞLAR YAŞANACAK.AMA EBEDİ HAYATTA TARİFİ İMKANSIZ BİR ŞEKİLDE DENGELER FARKLI OLACAK BİZ BUNA İMAN EDİYORUZ. BU BİR GERÇEKTİR .BUNUNLA MUTLU OLUYORUZ.GERCEKTE ZALİMLİK ZALİMLERİ ÇOK RIHATSIZ EDİYOR,SONLARINI TAHMİN EDERCESİNE HIRCINLAŞTIKCA HIRCINLAŞİYORLAR.ALLAH CC ONLARI BU DURUMLARINDAN KURTARMAK İSTESE ELBETTE KURTARIR AMA ONLAR KENDİLERİNCE HANI ÜSTUNLERYA!!UNUTMAYALIM KARDEŞLERİM AYRIŞMA DEVAM EDİYOR ,ŞU ANADA YERYUZUNDE YAŞAYANLARINDIR AYRIŞMA SIRASI..

B Çevrimdışı

benim

Üyeliği İptal Edildi
Banned
düşmanlarım bana ne yapabilirlerki ,hapsedilmem halvet öldürülmem şehadet sürgün edilmem seyehattır.değilmi çünkü ben göğsümde Allah ın kitabı kuran ı ve resulunun sünnetini taşıyorum.(ibnitemiyye) ne güzel söylemiş söyleyen..herkes davasında samimi yaşantısıda öyle o istikamette ,bizler onların bu dünyadaki hallerine acıyoruz,bizler rahatızya neden bizlerle onlar arasındaki fark bizler rahatımızdan taviz vermeyip islamın hükümlerinden taviz veriyoruz ve beşeri hükümlere teslimolmuşuz ,onlarda rahatlarından taviz vermiş islamın hükmü için mücadele verip canından ,malından ,evladından oluyorlar,bizler onlara bu alemde acıyoruz,onlar ise eğer bizler böyle ense yaparak rahat olmak için dinden taviz verirsek ahirette de onlar bize acıyacaklar ALLAHUALEM

sewgi Çevrimdışı

sewgi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
S.A ONLARI UNUTMAK MÜMKÜN MÜ? KARDESİM GERÇEKTEN YASADIKLARI ZOR RABBİM BİZLERİ ÖYLE İMTİHANLARDAN GEEÇİRMESİN... BEN KENDİ ADIMA ONLARININ RESİMLERİNİ GÖRDÜKÇE BU KADAR RAHAT YASAMANIN BEDELİNİ NASIL ÖDEYECEĞİM DİYE DÜSÜNMEDEN EDEMİYORUM MEWLAM ONLARIN WE BİZLERİN YAR WE YARDIMMCISI OLSUN ALLAH SENDEN DE RAZI OLSUN DUA İLE......

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ne yazık ki bikaç ayda bir kapıya bacaya çeçen bayrağı asmaktan başka bişey yapmıyoruz,aklımıza getirmiyoruz.dua etmekten de aciziz(kendi adıma söylüyorum).