Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Usame Bin Laden'in Hayatı (Belgesel)

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
yapımda emeği gecen kardeşlere tşkkür

paylaşım için ALLAH razı olsun akhim

Üzüldüğüm yer Şeyhin sudan'a yaptığı yardımlardan sonra kendi devleti tarafından vatandaşlığının kaldırıp varlığna el konulması ve sudan hükümetininde fırsattan istifade edip sudanda ki mal varlığının alınması :(

Şeyh islam devleti kurma adına planlar yaparken böyle bi ihaneti nasıl kaldırdı merak ediyorum en iyisini RABBİM bilir

düşmanları tarafından bile güzellikle anılması islam ahlakı ile ahlaklandığının göstergesidir.

Şehid Şeyh Usame bin laden (r.a) bu ümmetin üzerinde hakkı çoktur.RABBİM,derecesi kat kat yükseltsin amin

M Çevrimdışı

miraç burak

Üye
İslam-TR Üyesi
benimde en çok zoruma giden şeyh usame hakında youtubede yahudilerin hazırladığı video projesi var illaki karşılaşmışsınızdır doları katla kulleler çıksın masa üsütne con diye kalsör açmaya çalış açılmadı al sana tim osman teorisi usame bin laddin yahudi ajanı bu yahudiler deccal illüminati gibi şeylerle insanalrı kandırıp şeyhi de güya kendilerinin bir ajanı olarak gösteriyorlar zoruma giden tc gençliğinin tamamına yakın kısmı bu palavralarla dolu yahudilerin hazırladığı videoalra inanıyor dinlerine dair tüm ümidi yitirmişler çünki tek güç ilüminatide yeni dünya sistemi bilmem ne bir sürü palavra teori ama çok başaralı bir proje hiç birşey yapmadan bu proje ile emmellerine ulaşmış durumdalar öyleki bu videoalrı izleyen kişiler % 98 i bu videoalrdan başka gerçek tanımıyrolar.

K Çevrimdışı

Konul

Üye
İslam-TR Üyesi
Ben hala Onun hayatda oldugu umidindeyim. Videonu hazirlayanlardan Allah razi olsun. Ama diger bolumeri acaba ne zaman gelir?

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
tüm açıklamalarını tekrar izlemek istiyorum.
Eskiden izlediğim birçok videoyu internette bulamıyorum artık.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
güncel

İZZETLİ Çevrimdışı

İZZETLİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
konuyla bağlantılı olan fe.. gü... şuanki açıklaması olan cami cem evi çıkışı viideolar da geçen 11 eylül den sonra amerikan yetkililerin yaptığı islamı yok edemesek te nasıl bir yol çizeceğini biz belirlemeliyiz ( videolarda var ) açıklamasının uzantısı sanırım

M Çevrimdışı

MuhammedRabbani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
aaa fethullah gülen evet hersene abd tarafından dünya barış ödülü verilen . amerıkanın kumandanı.
fılıstınlı çocuklar için tek kelime laf etmeyen öldürülen ümmet için tek kelime etmiyen ama ırakta ölen amerıkalı askerler için taziye mesajı veren bir hoca. gerçektende dünya barış ödülüne layık birisi. ondan daha layık kimse olmazdı.

konuyla bağlantılı olan fe.. gü... şuanki açıklaması olan cami cem evi çıkışı viideolar da geçen 11 eylül den sonra amerikan yetkililerin yaptığı islamı yok edemesek te nasıl bir yol çizeceğini biz belirlemeliyiz ( videolarda var ) açıklamasının uzantısı sanırım

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ARkadaşlar bu videoları izlemeyen varsa izlemenizi tavsiye ederim.
İlk yayınlandığında izlemiştim. şimdi tekrar izliyorum. güzel videolar.
Son zamanlarda forumda sorulan bazı soruların cevapları var videoda. yok şöyle yok böyle diyenlere de tavsiye ederim.

Ebu Yaser Çevrimdışı

Ebu Yaser

Üye
İslam-TR Üyesi
21. Yüzyılın kıyamının 12. senesi yaklaşıyor şüpheciler aydınlatılmalı 11. Eylül Gazvesi hakkında...

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Belgeselde cok guzel anlatilmis

Mevzu 11 eylül un baslangic degil, bir sonuc oldugunun anlasilmamasi.

Kisisel gozlemim Son 1 aydir 11 eylul insanlarin tekrar arastirdigi bir konu haline geldi.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
طبيعة النفس البشرية في الجهاد - أسامة بن محمد بن لادن

مقطع نادر للشيخ أسامة بن لادن رحمه الله فى جهاد الروس

لقاء قناة الجزيره - للشيخ اسامة بن لادن عام 1998

خطبة العيد للشيخ أسامة بن لادن في عام 1420

Üst Ana Sayfa Alt