Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Üsttekine Dua Et

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Rabbim dünya imtihanlarında bizlere sabırlı olmayı, nimetlerine ise şükretmeyi, ibadetlerimizde ihlaslı olmayı nasip etsin. Bizleri gafletten, şeytanı sevindirmekten muhafaza buyursun ve günahlarımızı bağışlasın. Amin.

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör
Allah bize hakkı gösterip sevdirsin bize dünyayı değil ölümü sevdirsin. İlim ve imanımızı artırsın. Bize en güzel mertebe olan şehidliği nasip etsin. Tüm müslümanlara göz aydınlığı ve imanın yarısının kurtuluşu olan eşler nasip etsin ve İslama canıyla malıyla gayretiyle fayda sağlayacak evlatlar nasip etsin. Hepimizin günahlarını bağışlasın Allahumma amin amin amin...

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Allah bize hakkı gösterip sevdirsin bize dünyayı değil ölümü sevdirsin. İlim ve imanımızı artırsın. Bize en güzel mertebe olan şehidliği nasip etsin. Tüm müslümanlara göz aydınlığı ve imanın yarısının kurtuluşu olan eşler nasip etsin ve İslama canıyla malıyla gayretiyle fayda sağlayacak evlatlar nasip etsin. Hepimizin günahlarını bağışlasın Allahumma amin amin amin...

3 yıl olmuş, bu konu içinde seni duasız bırakmışlar kardeşim )

Allahumme amin ecmain; Rabbim iki cihanda hayırlar versin sana ve tüm sevdiklerine, amin..

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör
3 yıl olmuş, bu konu içinde seni duasız bırakmışlar kardeşim )

Allahumme amin ecmain; Rabbim iki cihanda hayırlar versin sana ve tüm sevdiklerine, amin..
MaşaAllah yaa baktım şimdi 4 yıl olmuş geleli )
Zerre pişmanlık yok elhamdulillah Allah vesilelerden razı olsun.

Duan için de ayrıca teşekkür ederim ablacım

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
3 yildir ayni yerde sayikliyoruz desene abla ))
Kalben amin dualariniza.
Rabbim radı olsun uhtim ) Yer aynı da, bizler aynı değiliz Allahu alem.. Rabbim halimizi ıslah etsin diyeyim; hedeflerimize ulaşmamıza ne engel var ise, hepsini yok etsin. Amiin..

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
MaşaAllah yaa baktım şimdi 4 yıl olmuş geleli )
Zerre pişmanlık yok elhamdulillah Allah vesilelerden razı olsun.

Duan için de ayrıca teşekkür ederim ablacım
Amin, Rabbim hayırlı günlerde devamen hep böyle bir arada olmak nasip etsin..

Ve rica ederim uhtim )

Sena Haydali Çevrimdışı

Sena Haydali

اللهم إني أسألك حسن الخاتمة.
Frm. Yöneticisi
Rabbim radı olsun uhtim ) Yer aynı da, bizler aynı değiliz Allahu alem.. Rabbim halimizi ıslah etsin diyeyim; hedeflerimize ulaşmamıza ne engel var ise, hepsini yok etsin. Amiin..
Allah sana hayr versin abla oyle demek istememistim. Oyle demis olsam sayikliyoruz demem cunku firak bacimin da dedigi gibi zerre pismanlik yok.
Ettigi dua icin dedim yani halen evli ve evlat sahibi olabilmis degil/iz. Rabbimin yazgisi sukurler olsun.

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Allah sana hayr versin abla oyle demek istememistim. Oyle demis olsam sayikliyoruz demem cunku firak bacimin da dedigi gibi zerre pismanlik yok.
Ettigi dua icin dedim yani halen evli ve evlat sahibi olabilmis degil/iz. Rabbimin yazgisi sukurler olsun.
Anladım, karışıklık olmuş )

Rabbim hayırlısını versin herşeyin, tekraren tüm hayır dualarınıza "amin" diyorum kardeşlerim. Rabbim her zaman kolaylıklar nasip etsin..

*Yine konunun son mesaj yazarı oldum ya, hayırlısı.. Sonraki mesaja dua butonuna tıklamayla yetinirim inşaAllah )

Üst Ana Sayfa Alt