Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Üveys Zikri Yapılışı? Faziletleri? (delilsizce)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Ebu Hayseme Çevrimdışı

Ebu Hayseme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
gelmiş tüm peygamberlerin ortak amacı La İlahe İlllallah idi. marifet>hakikat>evliyalık
ben henuz marıfetteyım hergun lutuflar verıyor Yuce Allah kendınızı mahrum bırakmayınız 15 dk bıle surmuyor bu zıkır ıle tevhıd ıle yanlıs bırsey yasamazsınız kesınlıkle . sızlere guzellıkler yasadıgım zıkrı yazıyorum önune gelen hakaret edıyor sıze tevhıdı tavsıye ettım yanlıs bırsey mı yaptım yap sende yasa ve gör. bazıları ben zıkretmem dıyor zahırde boyle batında Allah senı zıkrınde ıstemıyor www.veyselkarane.com un zıyaretcı defterını okuyun bu zıkrı yapıpta ınsanlar yasadıklarını yazıyor tevbe-salavat-11 ihlas-1 fatiha hediye-gun boyu tevhıd ısını gucunu yaparken ıcınden dısından aklına geldıkce yap.

Yazdıklarına kaynak vermeyi unutmuşsun. Ben hemen yazıyım da bitşey demesinler. Arkadaşlar bu üyenin söylediği şeylerin kaynağı:
İşkembe'i Kübra

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ew Araba YAT , KAT CENNETEN TABU..
OH OHHHH MASALLAH.MUHTEREM BANA BIR DAIRE VERINDE KIRA ÖDEMESINDEN CIKAYIM
:kptmya:

HIC GORMEDIGIMIZ YERLERE GÖTURUYORMUSSUNUZ ..) BENI DUBAIYE GÖTURURMUSUNZ MUHTEREM WALLAHI DUNYANIN YEDI HARIKASINIDA GEZMEK ISTIYORUM
:kptmya::kptmya::kptmya:

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
gelmiş tüm peygamberlerin ortak amacı La İlahe İlllallah idi. marifet>hakikat>evliyalık
ben henuz marıfetteyım hergun lutuflar verıyor Yuce Allah kendınızı mahrum bırakmayınız 15 dk bıle surmuyor bu zıkır ıle tevhıd ıle yanlıs bırsey yasamazsınız kesınlıkle . sızlere guzellıkler yasadıgım zıkrı yazıyorum önune gelen hakaret edıyor sıze tevhıdı tavsıye ettım yanlıs bırsey mı yaptım yap sende yasa ve gör. bazıları ben zıkretmem dıyor zahırde boyle batında Allah senı zıkrınde ıstemıyor www.veyselkarane.com un zıyaretcı defterını okuyun bu zıkrı yapıpta ınsanlar yasadıklarını yazıyor tevbe-salavat-11 ihlas-1 fatiha hediye-gun boyu tevhıd ısını gucunu yaparken ıcınden dısından aklına geldıkce yap.

La İlahe illa Allah = Allah'dan başka İlah yoktur
Tevhid = Bircilik, Birleme, İslam'da ise yalnızca Allah'a ibadet etmek, ondan başka İlah olmadığına itikad etmek, ona ortak koşulanlardan kaçınmak

Anlattığın şey = Kur'an ve sünnette yapılmasına dair delili olmayan bir şeyi yaparak beleşten cennete girmek, Allah'ı (s.v.t) görmek, Hızır (a.s) ile karşılaşmak, emrine melek verilmesi, bilmem nereye ışınlanmak.......
Euzu Billah.

O zaman sana bir şey söyleyeyim, sen o bahsettiğin "marifet"ten hiç çıkamayacaksın ve o sözde evliyalar sen akıllanmadıkça seni sömürmeye devam edecek.

Eğer üveys zikri yapmaktan vaktin kalırsa Tevhid, Din, Bid'at, Şirk, Tasavvuf, Tağut kavramlarını derinlemesine araştır, belki Allah (s.v.t) sana hidayet eder.

üveys2016 Çevrimdışı

üveys2016

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
uveys_beyhan_karalar_muhur.jpg
İlerleyen zamanda vurulan mühür yaklasık zıkırde 1 yılını tamamlayana vuruyor yuce Allah burda Allahussamed yazıyor

üveys2016 Çevrimdışı

üveys2016

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
peygamberımızın sunnetı YAŞA ve Gör işkemei kübra diyenler Üveys Ladikli Ahmet Aganın hayatını okusun

üveys2016 Çevrimdışı

üveys2016

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
img-20150729-wa0003.jpg
zıkırde en az 1 yılını dolduranlara vurulan muhur ayak parmagına vurulan sıddıklık muhrunden sonra boyle damgalar vuruluyor marıfetın sonuna dogru olur genelde hakıkate dogru

Ebu Hayseme Çevrimdışı

Ebu Hayseme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ekli dosyayı görüntüle 14100 İlerleyen zamanda vurulan mühür yaklasık zıkırde 1 yılını tamamlayana vuruyor yuce Allah burda Allahussamed yazıyor
peygamberımızın sunnetı YAŞA ve Gör işkemei kübra diyenler Üveys Ladikli Ahmet Aganın hayatını okusun
Ekli dosyayı görüntüle 14101 zıkırde en az 1 yılını dolduranlara vurulan muhur ayak parmagına vurulan sıddıklık muhrunden sonra boyle damgalar vuruluyor marıfetın sonuna dogru olur genelde hakıkate dogru

Üstteki mesajları yanlış yere yazmışsın. Şuraya atarsan daha uygun olur.

https://www.islam-tr.org/konu/gunun-sacmalamasi.37123/page-37#post-291585

S Çevrimdışı

Salim Suheyb

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
DİNİ NE HALE GETİRDİLER HERKEZ BI DIN CIKARMIS DOGRU OLAN RASULUN VE ASHABININ YOLUDUR.DİĞERLERİ HEVA HEVA HEVALARINIZA UYMANIN BEDELINI ALLAH SIZE KIYAM GUNU GOSTERECEKTIR.
O KADAR KİŞİYE RAGMEN UTANMADAN BIRDE HALA KONUSUYOR.
arkadaşlar dinde bu tarz şeyler bidattır. mumkunse konuyu kapatalım ınsaallah.

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Üveys 2016 muhterem kayboldunz
Benm araba hala gelmedı Ben Allahı zıkrettım ..ew arasa borsa cennetten tabu
Hanı nerde ..?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...