Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Üyeler Kimi Daha Çok Seviyor ?

e-mir Çevrimdışı

e-mir

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum ilk önce "Müslüman müslümanı kardeşini sevmedikce iman etmez" şimdi bi anket hazırladım uyelerden aktif olmalarını rica ediyorum hangi uye hangi uyeyi daha çok seviyor :kanka Ben sondan cevap verecegim

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
çok değişik konular açan e-mir'i seviyorum.

dava adlı müdürü hiç sevmiyorum. hiççççççççççççç.

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
ben herkesi severim.
askalani kardeşimi ayrıca seviyorum Allah için.
beni en çok o eleştiriyo iyi dost demekki

S Çevrimdışı

Süfyan

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
İslam abiyi mücadele com dan beridir severim.Az değil uzun zamandır hizmet etmeye çalışıyor...
Ayrıca 1 şubatta mahkemeleri olacak olan takva.com daki kardeşlerimizide çok seviyorum...Onlarda uzun yıllar hizmet ettiler...

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
ahi RABBİM onları esaretten kurtarsın amin takva.com da ki ahilerin son durumunu bilmiyordum inşaALLAH RABBİM onlara bi çıkış yolu nasip eder.gerçekten Cihadi alanda çok aktiflerdi.RABBİM başarılarının devamını kılsın amin

İslam abiyi mücadele com dan beridir severim.Az değil uzun zamandır hizmet etmeye çalışıyor...
Ayrıca 1 şubatta mahkemeleri olacak olan takva.com daki kardeşlerimizide çok seviyorum...Onlarda uzun yıllar hizmet ettiler...

İSTİŞHAD Çevrimdışı

İSTİŞHAD

الله لا ينسى أحداً ، هذا أمر كاف ليطمئن قلبك
Admin

her ne kadar islam abiyi mücadele.com dayken isim olarak hatırlamasam bile... o zaman yaşım küçüktü... mücadele.com dan beri takip eden biri olarak katılıyorum kardeşim sözlerinize...
allah islam abiye ve o zamandan beri islam davası için hizmet etmeye çalışan kardeşlerimizin mükafatını cennet olarak versin inşallah...
ve ben biliyorum ki bu şekilde kaç kişinin kuran ve sünnetle tanışmasına vesile oldular... allah onlardan razı olsun...

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
benimde mücadele com dan tanıdığım tek kişi islamever kardeşim Allah onu yolundan ayırmasın inşallah ayaklarını sabit kılsın hak yolü zerinde emanetini teslim etsin .cennet bahçelerinde koşturduğunu görürürüz inş....:))

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
amin amin amin......

Ben hepinizi Allah icin seviyorum:cemaat amaaa islam4everin yeri bambaska kardesleriminde belirttigi gibi :D

ruveyda , Enfal571, DAVA, Halid bin Velid, Birtat, Istishad ve sayamadigim daha nice kardeslerim hepinizin yeri ayri, hepinizi Allah icin seviyorum....

M Çevrimdışı

mesude1969

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Ben okuduğum kadarıyla bütün kardeşlerim ayrı ayrı değerli kişiler emeklerinden dolayı ayrı ayrı ALLAH hepsinden razı olsun hepinizden ayrı ayrı çok değerli bilgiler edindim Okudukca bezen tebessümle bazen içim acıyarak okudum ama hepsi güzel secilmiş konulardı ben burdaki bütün kardeşlerimi seviyorum ama halid bin velid kardeşimi daha çok seviyorum.ALLAH razı olsun

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
Sunlari burda hatirlamamizda fayda var insh.:

MÜSLÜMAN, MÜSLÜMANI ÖVDÜGÜNDE YAPILAN DUÂ:

231- Rasûlullah-sallallahu aleyhi ve sellem- söyle buyurmaktadır:

“Sizden birinizin, arkadasını mutlaka övmesi gerekiyorsa
söyle desin: Falanı (görünüse göre) iyi sanıyorum.Onu hesaba
çekecek olan Allah’tır.Ben,Allah’a karsı kimseyi temize çıkaramam.(Sonra) o kimseyi gerçekten öyle biliyorsa: Onu söyle söyle
biliyorum, desin.” (1)

TEZKiYE EDiLEN MÜSLÜMANIN YAPACAGI DUÂ:

232- “Allahım! Onların söyledikleri sebebiyle beni sorumlu
tutma.Benim hakkımda bilmedikleri seyleri benim için bagısla.
[ve beni onların zannettiklerinden daha hayırlı kıl].” (2)

1 Müslim, (4/2296).
2 Buhâri, Edebu'l-Müfred (h.761); Elbâni, senedinin sahih oldugunu söyler.Bkz.
Sahih-i Edebi'l-Müfred (h.585). [ ] Parantez içindeki kısım, Beyhaki'nin bir baska
rivâyetinin ziyâdesidir, bkz. Suabu'l-Îman (4/228).

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Bir de en sevilmeyenler listesi olsa , sanırım açık ara fark atarım :)

Üst Ana Sayfa Alt