Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Üyeler Kimi Daha Çok Seviyor ?

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Bu sitede en çok Sevdiğim ve takdir ettiğim şey, üyelerin büyük çoğunluğunun provokatif kişi ve onların " kışkırtıcı"mesajlarına dahi çok dikkatli ve iyiliksever yaklaşımları. Ve bakıyorum da birbirine iyilik tavsiye eden ve hayır dua edenler ne kadar edepli ve ahlaklı...

İkrime Çevrimdışı

İkrime

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:hoop: @hebbit kerrih Aslan parçası Uhibbuke fillah :)
هبت كالريح كالريح كالريح قوية
Şiddetli rüzgar gibi savurdu..!!
شبت كالنار كالنار كالنار وضية
Parlayan bir alev gibi püskürdü..!!
صارت بالعزم فتية
Sebatında bir delikanlı gibi oldu!
طارت كالصقر ابية
Şahin gibi atıldı, gururla..!!
Bu görüntüler bir filme mi ait bilgisi olan varmı ikhvan

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Kendilerini mazlummuş, haklıymış gibi göstermeyi ne kadar çok seviyor bu kafirler. Allah'ın laneti üzerlerine olsun. Cehennem kütükleri.

akhi birde ruslar osmanli askerine karsi diye bir kaç film var ordada ayni sekilde kendilerini mazlum gösterip osmanliyi barbar gösteriyorlar

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kimi daha cok sevdigimi söylemiycem ama birçok kardeşte beğendiğim sevdigim özellikler var bunları söyleyebilirim:)

@AbdulFettah kardeşim de tıpkı profilindeki gibi bir sabır ve sukut seziyorum Allah ondan razı olsun ... @Hattab Amedi de sabır ve sükutta örnek bir kardeşimiz abimiz ...
@hebbit kerrih müslümanların arasını bulmada basarılı :)
@omermuslim en duacımız ,
diğer kardeşlerin de güzel hasletleri var ama belirgin olarak farkedecek seziden yoksun oldugum için yazamıyorum :)
Allah güzel haslet sahibi kardeşlerden razı olsun ... inşeallah bende de bu güzel huylardan biri açığa çıkar da kendimden sonrakilerr örnek olabileyim ...

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu forumda sevmediğim hiç kimse yoktur,Hamd olsun.Wallahi kalbime danıştım ve kalbimde bu forumda herhangi bir kimseye karşı sevgisizlik görmedim,çünkü aklıma kimse gelmedi..
Ama sevgide öncü olup daha fazla sevdiğim kardeşler var,hangisinden başlıyacağımı bilemiyorum,onun için bir sıralama yapamıyorum..

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu forumda sevmediğim hiç kimse yoktur,Hamd olsun.Wallahi kalbime danıştım ve kalbimde bu forumda herhangi bir kimseye karşı sevgisizlik görmedim,çünkü aklıma kimse gelmedi..
Ama sevgide öncü olup daha fazla sevdiğim kardeşler var,hangisinden başlıyacağımı bilemiyorum,onun için bir sıralama yapamıyorum..
Akhi sen benden başla, gerisi gelir.. ;)

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
suana kadar sitede muhabbet ettiğim bütün herkesii seviyorum ; muhabbet etmediklerimi tanımam tabii ; 90 bin üye var sonuçta :)
ben pek sevilmiyorum ama :D
aslında sevmeye çok şey bahanedir ;
bir adamın sevmedipim özelliğine takılarak dahi onu sevebiliyorum....
bir kardeşimizin kibrine karsı Şeyhim diyerek aslında sevmenin bir yolunu açıyorum ....
bir kardeşimizin alınganlıgına takılarak sevmeyi başarıyorum...
herkese dayılanan bir kardeş vardı ; ona dayı diye takılırdık; bu onu sevmemizi ve onun bu huyunu bırakmasını sağladık böylece ....
bir kardeşin şakacılıgını ona has kılarak sevebiliyrouz... diğerinin haylazlıgını, öbürünün suskunlugunu; bir diğerinin gevezeliğini o kişinin karakterine has kabul ederek sevebiliyrouz ....
hz ömerden bahsedince onun sertliğini; ebubekirden bahsedince yumuşak huylulugunu seviyoruz ...
yani sevmeye bahane çok ; yeter ki biribirimize karsı şiddete dönüşmediği ve Allah yolunda olduktan sonra ;
beni de konuskanlıgımla Sevin :)
vesselam

Üst Ana Sayfa Alt