Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Uygun Fiyata Satılık 2. El Islami Kitaplar

Melhame-i kübra Çevrimdışı

Melhame-i kübra

Erkek
İslam-TR Üyesi
4,7,8,9,10 ' da sattığın kitaplarını ben alabilirim kardeşim.

H Çevrimdışı

hamdi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Dili ağır değil fakat ilmi yeterliliği elde edememiş kişilerin istifade edebileceği bir tefsir değil, tıpkı benim misalim aldığımda hiç bir şey yapamamıştım çünkü kitab sıradan bir Türk okura hitab etmiyor, yazılan her bir kelimenin ilmi özel manaları var ve ben bilmiyordum, elhamdulillah geçen süre içerisinde Arapça öğrenip ilmi alt yapı edindim, şimdi Arapçasını büyük bir zevk ile okuyorum,
Tüm genç kardeşlere tavsiyem, güçleri yettiğince kendilerini ilme versinler, ortam gitgide sislesiyor, yarın yürüyebilecekleri tek nur ilim olacak.

عبيد Çevrimdışı

عبيد

إذا لم تخلص فلا تتعب
Selamün aleyküm,
Elimde satmak istediğim bazı kitaplar var. Hepsi de temiz ve az kullanılmış. Polen yayınlarının bastığı ibni kesir tefsiri ile değiştirebilirim de. Ibni kesir ile başa baş verilmeyecek ise - ki hiçbiri onunla aynı fiyatta değil- üzerine birşeyler ekleyebilirim de.
Not: detaylı bilgi için direk bana mesaj gönderin lütfen. Forumu meşgul etmeyelim
TABERÎ TEFSIRI;
Hasan Karakaya hoca ve Kerim Aytekin muhtasar yaparak Türkçeye çevirmişler. Bazı ayetler uzun açıklanıp bazı ayetlerde detaya inilmemiş.

IMG_20190706_234255.jpg
IMG_20190706_234237.jpg
IMG_20190707_222416.jpg

MINHACÜ'T TALIBIN; İmam Nevevi tarafından kaleme alınmış önemli bir kitaptır.
-Arapça Türkçe metin.

IMG_20190707_223613.jpg

MÜSLÜMANLARIN TARIHI
İhsan Süreyya Sırma tarafından kaleme alınmıştır.

IMG_20190707_224103.jpg
IMG_20190707_224118.jpg

Son düzenleme:
عبيد Çevrimdışı

عبيد

إذا لم تخلص فلا تتعب
Selamün aleyküm,
Elimde satmak istediğim bazı kitaplar var. Hepsi de temiz ve az kullanılmış. Polen yayınlarının bastığı ibni kesir tefsiri ile değiştirebilirim de. Ibni kesir ile başa baş verilmeyecek ise - ki hiçbiri onunla aynı fiyatta değil- üzerine birşeyler ekleyebilirim de.
Not: detaylı bilgi için direk bana mesaj gönderin lütfen. Forumu meşgul etmeyelim
TABERÎ TEFSIRI;
Hasan Karakaya hoca ve Kerim Aytekin muhtasar yaparak Türkçeye çevirmişler. Bazı ayetler uzun açıklanıp bazı ayetlerde detaya inilmemiş.

Ekli dosyayı görüntüle 24362Ekli dosyayı görüntüle 24364Ekli dosyayı görüntüle 24365

MINHACÜ'T TALIBIN; İmam Nevevi tarafından kaleme alınmış önemli bir kitaptır.
-Arapça Türkçe metin.

Ekli dosyayı görüntüle 24366

MÜSLÜMANLARIN TARIHI
İhsan Süreyya Sırma tarafından kaleme alınmıştır.

Ekli dosyayı görüntüle 24367Ekli dosyayı görüntüle 24368
Tümü satıldı

Üst Ana Sayfa Alt