Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ve Usame Bin Ladin İsrail'e Karşı Savaş İlan Etti

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
El Kaide lideri Usame Bin Ladin bugün yayınlanan konuşmasıyla İsrail'e karşı küresel cihad çağrısı yaptı.

Bin Ladin uzun bir süredir ilk defa yaptığı konuşmasında tüm dünyadaki Müslüman halklara İsrail ve ABD çıkarlarına karşı saldırma çağrısı yaptı.

Kısa bir süre önce de örgütün iki numaralı ismi Eymen el-Zevahiri, Gazze için cihad çağrısı yapmış, örgütün en önemli din adamlarından Ebu Muhammed Asım el-Makdisi de Hamas'ın desteklenmesi için fetva yayınlamıştı.

İşte O Video

Usame bin Laden'den Gazze için cihad çağrısı

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
üsted bunu tercüme edebillecek kardesler yok mu anlamiyoruz :)

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Yakında tercümesi çıkar elbette. O zaman yayınlarız.

mahfuz Çevrimdışı

mahfuz

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ardından ya MOSSAD, CIA çıkarsa.....
Ergenekon(JİTEM) in PKK , DHKP-C , MLKP ,PARTİZAN, DEV-SOL, ACZİMENDİ, TC hİZBULULU KURDUĞU AÇIĞA ÇIKTI ÇIKMAK ÜZERE OLDUĞUNU GÖRMÜYOR MUSUNUZ DAHA...

A Çevrimdışı

Anti-Tagut

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Ergenekon(JİTEM) in PKK , DHKP-C , MLKP ,PARTİZAN, DEV-SOL, ACZİMENDİ, TC hİZBULULU KURDUĞU AÇIĞA ÇIKTI ÇIKMAK ÜZERE OLDUĞUNU GÖRMÜYOR MUSUNUZ DAHA...

Ne saçmalıyorsun sen? Sana kalk birisinin peşine takılıp savaşa mı çık diyor? Ne diyor şeyh bi terceme etsene?, Bence kendini kandırıyorsun, t.c hizbullahı çıakrtmadı sadece t.cnin bir kuruntusu o, canlı şahidler var, ben senin gibi fasıktan haber beslmem onun için muslumanlardan gelen habere göre hepsi uydurmadır, ayrıca hizbullah bütün tezetleri yalanladı bildiriyi okudunuz mu? Bence sen kendinden şüphelen Yoksa sen t.c nin adamı olmiyasın :)...

mahfuz Çevrimdışı

mahfuz

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Ne saçmalıyorsun sen? Sana kalk birisinin peşine takılıp savaşa mı çık diyor? Ne diyor şeyh bi terceme etsene?, Bence kendini kandırıyorsun, t.c hizbullahı çıakrtmadı sadece t.cnin bir kuruntusu o, canlı şahidler var, ben senin gibi fasıktan haber beslmem onun için muslumanlardan gelen habere göre hepsi uydurmadır, ayrıca hizbullah bütün tezetleri yalanladı bildiriyi okudunuz mu? Bence sen kendinden şüphelen Yoksa sen t.c nin adamı olmiyasın :)...

dostum AÇIĞA düştüğünün resmidir... çok büyük pişkinlik yapıyorsun ama ben seni tanıdım boşuna yırtınma tc nin adamı kimdir sen aynaya bi bakl orada gördüğün işte o dur.. hadi koş aynaya bak ,,gördünmü yaa...

A Çevrimdışı

ANTİ HARİCİ

Üye
İslam-TR Üyesi
Mahfuz nikli arkadaş.. evet ergenekon o saydığın başta hizbu-şeytan örgütü olmak üzere cümlesini kontrolu altında tutuyor bu doğrudur..

fakat yanıldığın önemli nokta ise.. el kaidenin CİA veya MOSSAD tarafından yönetildiğidir.
çünkü el kaide müslümanların gönül verdiği bir cemaattir.. bunu yaptıkları eylemler ortaya koymaktadır.. amerika ve israile karşı cihad ediyorlar.. diğer saydığın terör örgütleri gibi müslümanları infaz etmiyorlar...

A Çevrimdışı

AbulLayl

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Etsin-Etmesin, İrancıyla buradakilerin işi olmaz....
Şiaya Hak diyen Ehli Sünnetten çıkar.

G Çevrimdışı

gungelir

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Böyle lafı kestirip atamazsınız...Şiayı hakkıyla tanıdıkları halde hak diyorlarsa o zaman haklısınız...Benim duyduğum kadarıyla şia konusunda bilgi kirliliği içindeler onun haricinde çoğu konuda ehli sünnete çok yakınlar...Böyle bir topluluğa hizbuşşeytan diyebilmek için kuvvetli delillere ihtiyacımız var...O delilleri sizden bekliyorum inşaallah...

R Çevrimdışı

rambo

Üyeliği İptal Edildi
Banned
El Kaide lideri Usame Bin Ladin bugün yayınlanan konuşmasıyla İsrail'e karşı küresel cihad çağrısı yaptı.

Bin Ladin uzun bir süredir ilk defa yaptığı konuşmasında tüm dünyadaki Müslüman halklara İsrail ve ABD çıkarlarına karşı saldırma çağrısı yaptı.

Kısa bir süre önce de örgütün iki numaralı ismi Eymen el-Zevahiri, Gazze için cihad çağrısı yapmış, örgütün en önemli din adamlarından Ebu Muhammed Asım el-Makdisi de Hamas'ın desteklenmesi için fetva yayınlamış

diye bir yazı yazıyor ama gel görki bizim müslümanlar hemen cemaat cemiyet kavgasına düşüyor konunun başlangıcıyla gelinen nokta araında daglar kadar fark var.Ben bu Türkiyedeki müslümanları anlamıyorum önünüzde israil ingiltere amerika gibi düşmalr dururken birbirinizle ugraşırsınız .ANLAŞILIR GİBİ DEİL .BİRDE lütfen forma cevap yada yorum yazarken konuyla alakalı yorum yazalım ŞİA meselesi yüz yıllardır cözülememiş burda internette cözeceginizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz.Tüm dünya ülkelrinde müslümanlara karşı cepheleşmeler olmakta düşman şedidleşmektedir.Farkında olsanızda olmasanızda bu ateş yakında Türkiyedeki müslümlanlarıda içine alacak saflarınız net olmazsa reeldede birbirinize düşersinizki bu düşmanın istedigidir

E Çevrimdışı

ebuhasanelmakdisi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Böyle lafı kestirip atamazsınız...Şiayı hakkıyla tanıdıkları halde hak diyorlarsa o zaman haklısınız...Benim duyduğum kadarıyla şia konusunda bilgi kirliliği içindeler onun haricinde çoğu konuda ehli sünnete çok yakınlar...Böyle bir topluluğa hizbuşşeytan diyebilmek için kuvvetli delillere ihtiyacımız var...O delilleri sizden bekliyorum inşaallah...

serbest kürsiye şimdilik bir bak yeter. iflah olmazsan devamını getiririz.

E Çevrimdışı

ebuhasanelmakdisi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi

maşallah çok siyaset kitabı okumuşsun. aman durma biraz daha yıka o dar beynini bunlarla. senin gibi konuşanları çok gördümde ama senin gibi saçmasınına ilk defa rastlıyorum. senin gibiler yalan yanlış da olsa uydurmada olsa biraz delil getirmeye çalışrlardı. ama sen nasıl adamsın anlamadım. babayın kesesinden mi sallıyon ne yapıyon anlamadım. biraz akıllı yaz. sen bunları yazınca milletin gözünü açtım. yada ne bileyim ayyuka mı getirdim zannediyorsun. şu an sana ancak tebessüm edebiliyorum. ya sus yada hayır söyle.

A Çevrimdışı

Anti-Tagut

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
dostum AÇIĞA düştüğünün resmidir... çok büyük pişkinlik yapıyorsun ama ben seni tanıdım boşuna yırtınma tc nin adamı kimdir sen aynaya bi bakl orada gördüğün işte o dur.. hadi koş aynaya bak ,,gördünmü yaa...

Nedense Senin gibi Ahmak, ilim'den yoksun kalmış, Usul okumiyan, Ölçü bilmiyen vs kişiler hep hakaret ederler. Neden acaba hemen hakarete başvuriyorsun? Çokmu Erkek'sin? Madem Erkek'sen sanalda değil, Gel Reel'de göster Erkek'liğini (!) bakalım ne kadar Erkek'sin. Söylesene bana akideni, menhecin ne? neye, niçin, neden hizmet ediyorsun? Yoksa sende bazı fitneciler gibi islami forumlarda fitne çıkartmayamı geliyorsun (Senin gibi kişileri görduğum forumu inan hack'lemek istiyorum, ki sizi o siteden kovayım diye), Senin gibi birisini asla muhatab alıp tartışmam, ben ölçü bilmiyen üslubsuz biris ile neden tartışayımki? Tartışıpda mağlup mu olayım?..

Kardeş'ler inanmayın şu zavallı kişiye, tartışmayada girmeyin böyle tipler çok, sonra size hakaret ederler bu Erkek'ler(!), pardon sanal mucahidleri :).......

R Çevrimdışı

rambo

Üyeliği İptal Edildi
Banned
yav bir konu bu kadar başka mercilere çekile bilir.Siz bu kafayla küresel deil nefissel cihad dahi yapamazsınız birbirinizle ugraşmayı bırakın.birbirinizi kırmaktan vaz geçiiiiin.hepiniz mücahidlersiniz daha iyi olmak için çalışacagınıza birbirinizi kırmaktan aldıgınız zevki anlayamıyorum madem bir yazı yazmak zorundasınız başlangıc konusuyla alakalı yazın .bir tanbenezin yazısı konuyla alakalı deil .
yuh diyorum......

A Çevrimdışı

ANTİ HARİCİ

Üye
İslam-TR Üyesi
Bu ne biçim usluptur kardeş? Devamını getiriz deyip beni dışlama hakkını sana kim veriyor?Yuh olsun senin uslubuna başka ne denir?

size cevap yazmıştım ama silinmiş... hizbu-şeytan örgütünü tanımanız için önce hüseyin velioğlunun hangi evrelerden geçtiğini araştırmanızı tavsiye ederim...

mesela 80'li yıllarda başında bulunduğu sendikadayken tanıştığı ve daha sonra onların talimatı doğrultusunda kurduğu hizbu-şeytan örgütüne bağlı cemaat üyelerine önce PKK lıları daha sonrada müslümanları öldürten karanlık tipler ile olan diyaloglarını ve ölene kadar nasıl LÜKS bir yaşamı olduğunu türkiyede bilmeyen kalmadı... işte karanlık tiplerle diyalog kuranların yaşamları nasıl ise ölümleride öyle olur... önce kullanırlar sonrada peçete gibi atarlar bi kenara... bu şahısta öyle oldu nitekim... önce islam davası diye başladı... sonra savunduğu islamı yaşayan müslümanları öldürtmeye başladı... şimdi öldürdüğü müslümanların hesabını veriyor allaha c.c.

Üst Ana Sayfa Alt