Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Wayfair, Trendyol Pedofili Pisliği

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör

Wayfair adlı bir site ürünlerinde kaybolan çocukların ismiyle kod oluşturup bir "halı" veya herhangi bir ürün üzerinden çocuk satışı yapıyor. Türkiyede de bu işi yürüten trendyol. Hatta "cimcime yatılı okulda" adlı bir kitabın satış fiyatı 1 buçuk milyon civarındaydı. Yorumlar üzerine 16.15 lira yapmışlar. Videosunu bulunca paylaşacağım. Videosunu görünce merak edip baktım sabah hatta bir kaç kişiye de gösterdim ne yazık ki ekran fotoğrafı almak aklıma gelmedi.

Öyle mide bulandırıcı paylaşımlar var ki burada paylaşamıyorum..

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör
Screenshot_2020-07-13-14-26-27.png
Screenshot_2020-07-13-14-26-33.png

عبيد Çevrimdışı

عبيد

إذا لم تخلص فلا تتعب
IMG_20200713_165934.jpg

Çocuklar farklı amaçlarla kaçırılıyor.
Bu profilde konuyla ilgili detaylı bilgiler var. Fakat uygun olmayan resimler olduğu için dikkatli incelemenizi tavsiye ederim.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Ademoqlu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Eşcinsellik, Korona, 5G derken daha kötü ne olabilir diyorduk. Her gelen gün, geçen günü aratıyor. Wayfair adlı sitede Adrenochrom için, pedofili sapıkları için eşya satar gibi çocuk satıyorlar! Sitedeki her eşyanın kodu çocuğun ismi, yaşı, boyu, uyruğu, cinsiyeti gibi bilgileri içeriyor. Örneğin; -Aleyna 12 Türk Halısı 1.40 mt- ve bu eşya gibi kodlanıp satılan kayıp Türkiye'li çocuklar gerçekten Emniyet kayıp ilanlarında var. Allahu Teala neslimizi bu bozgunculardan korusun.

Zübeyr İbni Adî şöyle dedi:

Enes İbni Mâlik radıyallahu anh’e gittik ve Haccâc’ın zulmünden şikâyet ettik. Enes şöyle dedi:

– “Rabbinize kavuşana kadar sabredin; zira her gelen gün, geçmiş günden daha kötü olacaktır. Ben bunu Peygamberimiz’den duydum.”

Buhârî, Fiten 6

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Akhi bunlar tr de mi oluyor ?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Bu ülkelerin istihbaratı ne için var ?

Üst Ana Sayfa Alt