Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yalova Ensar Derneği Doğu Gutalı Muhacirler Için Acil “ Un Ve Su “

Yalova Ensar Derneği Çevrimdışı

Yalova Ensar Derneği

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Videoyu mutlaka İzleyiniz

8755BBF0-1535-4934-9877-AB82544D695C.jpeg

Esed - İran - Rusyanın 5 yıldır muhasara altında tuttuğu Doğu Gutadaki kardeşlerimiz idlibe gelmiş bulunmaktadır. Kardeşlerimizin temel insani ihtiyaçları olan UN ve SU ihtiyaçları için Yalova Ensar Derneği olarak kampanya başlatmış bulunmaktayız.

BİR ÇUVAL UN + BİR KOLİ SU : 70 tl

HİÇ UNUTMADIĞIMIZ KARDEŞLERİMİZE YENİDEN ENSAR OLMA VAKTİ

HESAP NO : 2994918-1
İBAN NO :TR88 0020 6000 7702 9949 1800 01

İRTİBAT : 0507 164 89 51 | SON GÜN 29 NİSAN​

ebuyusuf Çevrimdışı

ebuyusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşim Endişelerin konusunda haklısın insan bu çalışmaları bizatihi görmeyince kısıtlı olan yardım konusundada eli titremeye başlıyor. Birde bu güvenilir olan dernekler bize güvenin Allah c c şahittir ve yanlış birşey yapacak olursak kıyamet gününde bunun hesabını bizlere sorar dese , bunu yardımları kendi zimmetine geçirenlerde söyleyebilmektedir maalesef ahir zaman işte. Ve Maalesef yardım yapmaktan korkar olduk yardım yapacağımız kişi bizden daha zengin çıkabilmektedir. Peki bu işin sonu ne olacak şüphelerimizden sebeb yardım yapmayacakmıyız. Allah c c garibanların hesabını yalan söyleyenlerden tek mi soracak elbette hayır. Sonuçta mutlaka mazlumlara yardım göndermek lazım bu kuruluşların sosyal medya hesaplarını çalışmalarını vs kontrol edip karar vermek gerekiyor ama dediğim gibi mıtlaka yardım yapmak gerekir şüphelerimiz mazlumları aç sususz bırakmak konusunda maazeret olmayacaktır Allahu aelem

Son olarak Yalova Ensar derneğinin bu konuda hassas olduğuna inanıyırum ve kardeşleri tanıyorum. Rabbimiz yapılan çalışmayı kabul etsin. Bizleride affetsin .. amin

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Yardımın yerine ulaşacağı kesin midir? Böyle dernekler aracılığıyla yardım yapmaya ön yargılıyım biraz.

Bu dernek yerine ulaştırır diyor musunuz?

Ben kendimden şüphe ederim, bu dernekten asla

İçin ferah olsun kardeşim