Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yalova Ensar Derneği Sohbetler/seminerler

Yalova Ensar Derneği Çevrimdışı

Yalova Ensar Derneği

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Derneğimizde ilim ehli hocalarım tarafından sunulan Sohbet ve Seminerleri bu başlık altında paylaşacağız.
imkanı olan kardeşlerimizin mutlaka dinlemelerini tavsiye ederiz , Rabbimiz ilmimizi artırsın salih amellerle süslesin .. amin

HÜSEYİN NOHUT HOCA SEMİNERİ
"Mûminin hayatında ümitsizliğe yer yoktur"

Moderatör tarafında düzenlendi:
Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
E Çevrimdışı

Ebu Mervah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hangi tarz dersleri ariyorsun kardeş cok hocalarin dersleri var nasil bisey ariyorsun belirt insallah
Allah razı olsun kardeşim. Özellikle aradığım Yener Yılmaz Hocanın "Allah Dostlarının Özellikleri" dersi idi. Onu arama kısmından ararken bu linklerin de kırık olduğunu farkettim, bu durumu da fark etmişken yazayım dedim. Bu arada aradığım dersi uzun süre bulamasam da sonunda buldum elhamdülillah.

Muharrem Celik Çevrimdışı

Muharrem Celik

Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun kardeşim. Özellikle aradığım Yener Yılmaz Hocanın "Allah Dostlarının Özellikleri" dersi idi. Onu arama kısmından ararken bu linklerin de kırık olduğunu farkettim, bu durumu da fark etmişken yazayım dedim. Bu arada aradığım dersi uzun süre bulamasam da sonunda buldum elhamdülillah.

Kardesim Tarik hocanin derslerini biliyormusun bir sorim dedim Türkce konuşabilen hocalardan üstüne ilimlisini görmedim daha

E Çevrimdışı

Ebu Mervah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardesim Tarik hocanin derslerini biliyormusun bir sorim dedim Türkce konuşabilen hocalardan üstüne ilimlisini görmedim daha
Sitenin ismini açık yazmayım da anlarsın umarım; ivc'de var, oradan bakabilirsin.Ona da Tr'de yasak var, direk girmiyor, girmek için yardımcı proğram veya vpn filan kullanmak gerekiyor.