Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Yeni Bölüm "suriye" Hayırlı Olsun

M Çevrimdışı

Musluman.

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Suriye yi Yeni bir Bölüm Olarak Açmak inşAllah Hayırlı Olacaktır.

Daha önce de Talep etmiştim Foreverdan sağolsun Bugun Bölüm Açılmış Hakikaten çok sevindim.Neden Bu bölümün Açılmasını İstemiştim?.

Suriye nin Bir Mısır Gibi Bir Libya gibi Olmaması İçin ; inşAllah olmayacaktır da.Gerek Taban Gerekse de Mücahidler sayesinde, Farklı bir şekilde sonuçlanacaktır inşAllah.

Neden Suriye ye bu kadar önem veriyorum?

Allah'ın izni ile Suriye de Mücadele Eden Bir Çok Müslüman Ve İslami Grup var.Ve Arap baharında İnsanlara Empoze EDİLEN Özgürlük ve Demokrasi kavramlarından uzak bir tabanı olduğunu düşünyorum.Allah'ın izni ile Bölgede Kurulabilecek bir İslami Devlet Müslümanları Yaşadıkları Bu zilletten kurtaracaktır.Ve bir çekim noktası oluşturacaktır.Sistemi Demokratlara bırakmayacaklardır inşAllah

Neyse Konuyu Çok fazla uzatmayayım zira çok düşünmeden yazınca hem düzgün cümleler kuramıyorum, hem isteidklerimi aktaramıyorum.

Özetle Bu Bölümün Açılmasına Çok Sevindim. :) İnşAllah Suriye Hayırlısı İle Sonuçlanacaktır Dualarımızı Eksik Etmeyelim

M Çevrimdışı

Muhammed Et-temimi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ben İslami devleti kuracak kadar kapasiteleri olduğunu düşünmüyorum.İnşaAllah yanılırım...Ama en azından belli bölgelerde kendi mahkemeleri olur ne bileyim medreseler açabilirlerse bir nesil yetiştirecek güce sahib olurlarsa o bile yeter...Her 2-3 evden bir alim çıkarsınlar yeter.Zamanla irşadlar ile zaten hakka yönlendirilir insanlar Allah'ın izni ile.

Üst Ana Sayfa Alt