Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yeni Şafak Ve Zaman'ı Boykot Çağrısı

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
Yeni Şafak ve Zaman'ı boykot çağrısı

Amerikan emperyalizminin sembol markası ve soykırımcı siyonist işgalcinin en büyük destekçilerinden olan Coca Cola'nın reklamına tam sayfa yer veren Yeni Şafak ve Zaman'a yönelik tepkiler sürüyor.
20/04/2009
2451.jpg

Amerikan emperyalizminin sembol markası ve soykırımcı siyonist işgalcinin en büyük destekçilerinden olan Coca Cola'nın reklamına tam sayfa yer veren Yeni Şafak ve Zaman'a yönelik tepkiler sürüyor.

Tüm dünyada Müslümanlar, yıllık gelirinin bir bölümünü siyonist işgal şebekesine bağışladığını gizlemeyen Coca Cola'yı boykot çağrıları yaparken, Yeni Şafak ve Zaman'ın işgal destekçisi bu markanın tam sayfa reklamını yayınlamaları duyarlı Müslümanları harekete geçirdi.

Bir grup duyarlı Müslüman, Coca Cola ve işgalci katillerin destekçisi benzeri markaların reklamlarına yer vermeye devam ettikleri sürece Yeni Şafak ve Zaman'ın boykot edilmesi yönünde kampanya başlattı.

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
o reklamı vermeseler de zaman gaztesinde boykot etmeye yetecek çok şey var.

KavlulFasl Çevrimdışı

KavlulFasl

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
''KİTLESEL FİTNE''

LİBERAL (İZM) ve HUMAN (ZİM) gibi İDOLOJİK ve Putperest İnaçlara sahip bu İki Medya ve Basın ''KİTLESEL FİTNE'' Gazelerini ve TV lerini Önceden beridir izlemiyordum ve izlemiyorum...

Faşist ve Kapitalist ABD nin Uşağı olan İDOLOJİK Amerikan ve Avrupa Hayranı olan bu İki FESAD VE FİTNE MEDYASININ Gazetelerini almıyordum, almıyacağım aldırmayacağım...

Parti ve Dinlerarası TİCARET ve Irkçılık Grubu olan Saman gazetesi ve Saman TV nin ''Yeni Fitne Gazetesi'' nin eki olan ''GERÇEK SAÇMALIK'' dergisini almıyorum ve aldırmayacağım...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
İsrail , filistine bomba yağdırdığı zamanlarda zaman gazetisi grubuna ait tvlerde hala israille alakalı kuruluşların reklamı vardı. Bu tür şeyler artık o kadar olağan hala gelmiş ki...

KavlulFasl Çevrimdışı

KavlulFasl

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ZAMAN veya YENİŞAFAK GAZETESİ (ALIN !) BİR MÜSLÜMANI DİNİNDEN VE BEDENİNDEN EDİN !!!
NE MUTLU DİNLERARASI TİCARET YAPANA !!

zamanin-cola-reklami.jpg

LANET-LİLER ARASI (DİYALOG) BİZİM İŞİMİZ !!!

NE MUTLU DİNLERARASI TİCARET YAPANLARA !!

ALLAH-IN LANETİ KAFİRLERİ KENDİNE DOST EDİNENLERİN ÜZERİNE OLSUN !
Allahumme Amin.

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ÜZÜLDÜM YANİ...
10 Metre kare dükkanlar prostolara can-i gönülden katılırken;
.....
gerisini sölemiim. ağzımı bozmiim.

S Çevrimdışı

serdar32

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Bence hiç gazete okumayın vede TV izlemeyin,çünkü bu reklamları yapmayan yerel vede görsel medya yok.

Üst Ana Sayfa Alt