Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Yeni Üye Kitapsewer

UHUD Çevrimdışı

UHUD

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Helal olsun. İp ne onu bilmiyorum ama bacı benim gerçekten arkadaşım ve bana en son geldiğinde 9- 10 kitap hediye aldı )) kitaplığı zor kurtardım kendisinden )) düşünün artık kitap görünce kendini tutamıyor. Hayr olsun. Sizde hakkınızı helal edin.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Öyle bir şey yok fake hesap nerden çıktı. Bacı benim arkadaşım ve tavsiyem üzerine sayfaya üye oldu. Evet kitap okumayı çok sever. Böyle bir giriş yaptı. Sıkıntı ne oldu anlıyamadım. Hayr olsun.

Ben sürekli kitap kazanma derdindeyim de
Ama henuz kazanamadim:(

Minnak bir yanlış anlaşılma olmus

Ben sanmislar

:ahim

Muwahhide Tevhid Çevrimdışı

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Helal olsun. İp ne onu bilmiyorum ama bacı benim gerçekten arkadaşım ve bana en son geldiğinde 9- 10 kitap hediye aldı )) kitaplığı zor kurtardım kendisinden )) düşünün artık kitap görünce kendini tutamıyor. Hayr olsun. Sizde hakkınızı helal edin.

Ben bi kendimi öyle sanıyordum demek yalnız değilmişim.)

M Çevrimdışı

muwahhida Humeyra

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bacım bu foruma zaman zaman bazı işte mealciler sufiler ateistler hadis inkarcıları vs dadanıyor seni de onlardan sanmışlar canı sağolasıcalar bugünü Nisan'ın biri zannetmiş olabilirler : )) İdare et artık:)

Anladım inşaAllah :) daha ilk günden yanlış anlaşılmak istemezdim :) Nisan 1 de olsa bizim öyle şeylerle işimiz olmaz hamd olsun :) ayrıca anlayışın içinde teşekkür ederim :anlaştık