Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yoksa O Ben miyim ?!

Y Çevrimdışı

Yavuz Selim

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamlar efendim bendeniz Yavuz Selim yazıldığım gibi okunurum ismim aynı zamanda nikimdir, imzamdır, tanışma vesilemdir, 6 yaşında bisikletimin ön tekerini havaya kaldırıp artislik yaparken ön tekerleğimin beni yanız bırakmak suretiyle direksyonumun elimde kalmasıdır. Sonrası fecidir, bilgisayara adanmışlıktır, içinde kapanmışlıktır, daha ne olsundur....

NoT DeFTeRim
1. İsmimi çift kullanırım, (bkz: açıklama 1)
2. Bişeyim yok, (bkz : açıklama 2)
3. Zararsızım, (bkz : açıklama 3)
4. Müslümanım, (bkz : açıklama 4)

Açıklama 1
İsmim şekilde görüldüğü üzere 2 isimden oluşmuştur. Manası üzerine çok fazla yorum yapılmamıştır ki yapana saygım sonsuzdur, uçsuzdur, bazı kaynaklara göre bucaksızdırda... Ama yazılış olayını tek isim kullanma hakkını bir tek kendime veriyorum bu konuda saygım minimumdur, ABD nin aya ayak basması kadar yalan ederim adamı tehdit değil şirinliktir, doğrulara tırnak göstermektir ismimin tamamını kullanmaya teşviktir.

Açıklama 2
Direksyonumun elimde kalması sandığınız derecede feci değildir. Feci olan en sevdiğim pantolonumun kurban bayramının daha 1. gününde yırtılmasıdır, bisiklet firmasını protösto etmek için 4. gününe kadar bilgisayarla uğraşmaktır. Bilgisayarla bağlarımın oluşmasına vesile olmuştur, şükür sebebimdir...

Açıklama 3
Başka forum sitelerinde belirtildiği kadar zararlı değilim, sadece biraz fazla meraklıyım şimdiden merak başladı mesela nerede bu sitenin admin paneli diye...

Açıklama 4
Yaptığım yorumların bazılarında bazı arkadaşlar buram buram ateizim sezebilir, sonraları basın açıklaması yaparım ama şimdiden söyliyim müslümanım :)

Hepinize saygı, selam, hürmet....

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
tesekkürler aciklaman icin aklimizdaki bazi sorulari aciklaga kavusturdun

Y Çevrimdışı

Yavuz Selim

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
loves kardeşim üye olur olmaz nasıl bir soru oluştu aklında anlamadım ama kafanda her yeni üye için soru oluşuyorsa baya sorun sahibi bir arkadaşımızsın heralde bak şimdide benim kafamda senin hakkında soru oluştu neyse karşılıklı soruları halletmek dileği ile... hoşbuldum...(torpilli olaraktan akifturker ile loves olmak üzere sonraki tüm hoşbulduklar...)

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
6 yaşında bisikletimin ön tekerini havaya kaldırıp artislik yaparken ön tekerleğimin beni yanız bırakmak suretiyle direksyonumun elimde kalmasıdır. Sonrası fecidir, bilgisayara adanmışlıktır, içinde kapanmışlıktır, daha ne olsundur....
arkadasim sen beni yanlis anladin ben yukarida yazdiklarinin cokdaha kötü sonuclandigini sanmistim onun icin aklimizdaki bazi sorulari aciklaga kavusturdun yazdim

A Çevrimdışı

akifturker

Üye
İslam-TR Üyesi
: ))))))))))))))))))))))))))))

ALLAH RAZI OLSUN......

UYKULU UYKULU GÜLDÜRDÜN YA BENİ......

( BU ARADA BEN YAVUZ SELİM KARDEŞİME GÜLDÜM.... )

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
:p gülecek bisey oldugunu sanmiyorum arkadasimiz tanisma bölümünde sadece yukaridaki yazinin ilk bölümü yaziyordu bende burda devamini okuyunca cevap yazdim :p

Y Çevrimdışı

Yavuz Selim

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Tamam loves kardeşim anlayamadım zaten burdan pek sorun sahibi bir arkadaşımıza da benzemiyorsun :) Allah ömür boyu mutluluklar mutluluklar versin... Akifturker kardeşim insanları hep gülerken görmek 1. amacımdır. Allah yüzünden gülümsemeyi eksik etmesin. ( torpillisinden Tüm müslümanların :) )

Ö Çevrimdışı

Özlem

Üye
İslam-TR Üyesi
bu ne kadar ilginç geliş şekli çok şaşırdım ilk kez böyle bir yazı gördüm :) ,çok renkli ve alışılmışın çok dışında :p
ozaman hoşgeldin aramıza !!!!

Üst Ana Sayfa Alt