Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

=>ZİYARETÇİ ARKADAŞLARA<=

P Çevrimdışı

polis_ömer

Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaşlar forumumuza sizlerde üye olun.
İçinizde biraz İslam'a hizmet etmek isteği varsa üye olun biligilerimizi paylaşalım bilmediklerimizi soralım.
Bildiklerini Müslüman kardeşiyle paylaşmak ne kadar güzel..

Hadi arkadaşlar vakit kaybetmeden bize katılın..

gelincik Çevrimdışı

gelincik

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
haklısın ömer kardeşim bende ziyaretçi olarak geldim ve çok etkilendim şimdi üyeyim eğer faydamız dokunabilirse birbirimize ne mutlu üye olalım arkadaşlar fikirlerimizi paylaşalım ALLAH emeği geçen herkesten razı olsun ömer kardeş dua ile......

L Çevrimdışı

lavinya

Üye
İslam-TR Üyesi
Allah sizden razı olsun bende dolaşırken girmiştim siteye ve hemen üye olmuştum.iyikide olmuşum.sitemizi ziyaret eden herkesi aramıza bekliyoruz.Allaha emanet olun.

S Çevrimdışı

sevim

Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH INS CUMLEMIZDEN RAZI OLSUN...

SAYIMIZ GUN GECTIKCE ARTIYOR VE PAYLAŞIMLAR DA BU ORANDA ARTIYOR.RABBIM HERKESE NASIP ETSIN DIYORUM.BEN DE HERKES GIBI ZIYARET ETMEK MAKSADIYLA GIRDIM VE DAIMI UYESI OLDUM.RABBIM AYIRMASIN İNŞ..

BIR DE BU TUR SITELERIN EN COK SEVDIGIM YANI BIRSEYLER AKTARIYORSUN VE BIRCOK ARKADAS DA ALLAH RIZASI OLSUN DIYOR.DUSUNUYORUM DA BU GUZEL DUALARDAN SADECE BİRİ KABUL OLSA VE RABBIM BIZLERDEN RAZI OLSA,BUNDAN DAHA GUZEL NE OLABILIR KI..

MESELA BEN BIR HAFTADIR ISTANBULDAYDIM VE BUGUN GERI DONDUM.SULTAN AHMET CAMISINI ZIYARET ETTIM VE TUM ISLAM-TR UYELERI ICIN HAYIR DUALARI ETTIM INS.RABBIM DUALARI KABUL EDILENLERDEN EYLESIN...AHIRET GUNUNDE EFENDIMIZIN ELINDEN KEVSER ŞARABINDAN ICMEYI NASIP ETSIN...

L Çevrimdışı

lavinya

Üye
İslam-TR Üyesi
Amin cümlemize.ablacım inş rabbim senin ve hepimizin dualarını kabul eder.Allaha emanet olun

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
tüm ziyaretçi dostlarımızın,
üç aylarını ve regaip kandilini kutlarım.
Mevlam dan ibadetlerinin kabulunu niyaz ederim.

Üst Ana Sayfa Alt