Arama sonuçlarınız

 1. IsLaM4eVeR

  Soru İlim Talebesi Kardeşinize Tavsiyeler Verir misiniz?

  @Abdulmuizz Fida @İmam Malik ekstra olsun @eL_Muhacir, @عبد الرحمن not: deneme nick etiketleme
 2. IsLaM4eVeR

  Birtakım Mevzular

  Allah geride kalanlara, sabr, hidayet versin. Whatsappdan kamera acmak akillarina nasil gelmemis, ben de bu kisma takildim.
 3. IsLaM4eVeR

  Ekonominin gidişatı

  bu sekilde faiz diyemezsiniz ahi. Son dönem alimlerinde zaten hic kimse yabanci para-döviz icin faiz gibidir dememistir. Yine de cevap icin tesekkür ederim.
 4. IsLaM4eVeR

  Soru Ummet Olarak Pasif Durumdan Nasıl Kurtulabiliriz?

  aleykum selam verahmetullah, ah ki ne ahhh... Dünyanin bir cok ülkesinden müslümanlari görüyorum ve malesef durum bu.... ------.......--------
 5. IsLaM4eVeR

  Soru Türkiye'nin Siyasi Durumu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

  Gelen bir uyari üzerine yaziyorum kardesim bu tür ifade dogru olmadigi gibi cok cirkindir. Türkcede mana anlaminda bir seyin taraftari, takip edeni, onun yolunda gidenlerine genelde o ismi ifade eden terim manasinda kelimeler kullanilir. Örnek partili - gsli- .... örnekleri cogaltmak mümkin...
 6. IsLaM4eVeR

  Ekonominin gidişatı

  ahi bunu neye göre diyorsunuz acaba, ticaretin icinde olan ve isin fikhina kiymet veren biri olarak soruyorum. Bu sizin sahsi düsünceniz ise sorun yok ama dayandirdiginiz bir delil varsa dinlemek isterim.
 7. IsLaM4eVeR

  Soru Türkiye'nin Siyasi Durumu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

  Malesef cehalet kokan bir cok yazi ve malesef biri de cikip nasil konusuyorsunuz demiyor. Sanki 2 sokak asagisina gidilir gibi gitmeler gelmeler vs vs. Tamamen cahalet kokan yazismalar. Kendinizi belki tehliekede görmüyor olabilirsiniz ama burada bi kac yazismaya uyan daha agzindaki sütü...
 8. IsLaM4eVeR

  Soru Türkiye'nin Siyasi Durumu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

  Arkadaşlar, hayırdır bu kadar rahat konuşmalar. Konuyu kilitliyorum, müsait olunca konuyu okuyup ,gerekli cezalar gelecektir.
 9. IsLaM4eVeR

  Ekonominin gidişatı

  türkiye ile türki cumhuriyetleri ve afrika arabistani kiyaslayamazsin. Öncelikle bu devlet osmanlinin devamiydi ki osmanlinin gecmisi malum. Kiyaslamamakdan kasitta cografi kosullar , afrikanin arabistanin dogal kosullari ile dünyanin en güzel yerlerinden yani olagan gelisime acik bir yer...
 10. IsLaM4eVeR

  Ekonominin gidişatı

  Orta yollu olmak gerek, elestirirken de fikir beyan ederken de. 25-30 sene öncesiyle günümüzü kiyaslamak olaylara vadoslama dalmak gibidir. 30 sene evvel tüm hayalimiz casio f95 saat iken simdi hangi cocuga herhangibi saat velevki rolex olsun hayali olsun. Adam cikmis diyor ki, yol yapti...
 11. IsLaM4eVeR

  Kitaplar Hayatının Neresinde?

  ahmaklarla ugrasacak vaktim yok. selametle.
 12. IsLaM4eVeR

  Haberin Olsun

  bunda helikopteri süren ahmaklar heralde farketmistir, 20 dakika zaman icinde bayildigini varsayarsak ölmemis de olabilir. Diger örnek en az 3 saat sürmüs olabilir.
 13. IsLaM4eVeR

  Kitaplar Hayatının Neresinde?

  velev ki öyle diyelim, bir itiraziniz mi var?
 14. IsLaM4eVeR

  Kitaplar Hayatının Neresinde?

  kitaplari gönderme sonra sucu siteye at : )
 15. IsLaM4eVeR

  Haberin Olsun

  saka maka kadinin son durumu ne olmus, merak ettim.
 16. IsLaM4eVeR

  Neden " Yeni Sorular " Diye Bir Kategori Yok ?

  Son zamanlarda üyelerden sacma ve bazen emrivaki sözlerle istekler geliyor. Tebessüm ediyorum kardeslerime. bu istekde malesef anlamsiz bir istek. :) kilitlenmistir.
 17. IsLaM4eVeR

  Bu Temsil Size Ne Anlatıyor?

  Ilk bakinca odun kafali deyimini de hatirlatti. Bazen cevremizde öyle odun kafalilar varki, alacaksin su sopalari kafalarina kafalarina.
 18. IsLaM4eVeR

  Resim Evleri Yıkan Şeyleri Uzakta Arama

  saglikli kisi o kadar git gel yapsa sagligi bozulur. Allahu alem.
 19. IsLaM4eVeR

  Resim Evleri Yıkan Şeyleri Uzakta Arama

  hangi iste cikartiyor acaba, bu o kadar da basit degildir, cogu kisi zaten böyle düsündügü icin bir tatminsizte oluyor. Adaletli olmak gerek, olaya iki pencereden de bakmak gerek. Isci tarafindan sizin dediginiz gibi asla degildir.
Üst Alt